صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

خرید بلیط هواپیما و شرایط آن

گاهی اوقات برنامه ریزی برای سفر به اندازه خود سفر ممکن است سرگرم کننده باشد. یکی از مهمترین کارهایی که قبل از رفتن به تعطیلات انجام می دهید، رزرو بلیط هواپیما است. چند نکته ی کوتاه وجود دارد که ما را راهنمایی می کند که چگونه به صورت آنلاین بلیط هواپیما را رزرو کنیم. فقط مطمئن شوید که قبل از خرید بلیط هواپیما تمام اسناد مسافرتی را در اختیار دارید. از آنجایی که بلیط هواپیما یکی از بزرگترین جنبه های هزینه سفر است، پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان قیمت می تواند به همان اندازه پیدا کردن مقصد مناسب، شرکت تور مناسب، کوله پشتی مناسب یا محل مناسب برای اقامت اهمیت داشته باشد.

به دلیل حجم بالایی از وب سایت ها و آژانس های هواپیمایی تهیه بلیط ارزان هواپیما کاری سخت و دشوار به نظر میرسد. قیمت بلیط های هواپیما هر روزه در حال نوسان میباشد و حتی تهیه بلیط چارتر سختی های خود را دارد. خب این کار هم روش و راه خاص خود را دارد. حتی برای خرید پروار های هر روزه مانند بلیط هواپیما تهران مشهد روش خاص خود را دارد. در ادامه همراه ما باشید تا روش های خرید بلیط ارزان هواپیما آشنا شوید.

خرید بلیط هواپیما با توجه به وب سایت ها , ایرلاین ها و آژانس های مسافرتی مختلفی که وجود دارد به نظر کار پیچیده ایست . علاوه بر این نوسان زیاد قیمت ها نیز این کار را پیچیده تر می کند . اما شما می توانید با کمی جستجو بلیط پرواز خود را رزرو کنید

تاریخ و زمان پرواز

یکی از نکات مهمی که هنگام خرید بلیط هواپیما باید در نظر گرفت تاریخ پرواز و زمان ترجیحی است . اگر برنامه شما غیر قابل تغییر است بهتر است دنبال پرواز هایی باشید که زمان آن ها قابل تغییر است . اگر زمان سفر شما قابل تغییر نیست و یا اگر باید هر چه سریع تر حرکت کنید بید به سرعت بلیط خود را رزرو کنید . این موضوع بسیار مهم است مخصوصا اگر در زمان های شلوغ مانند تعطیلات قصد مسافرت دارید .

جستجوی بیشتر برای پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان و با زمان مناسب تر از نکات مهم و ارزشمند است . به عنوان مثال حرکت در روز های هفته از روزهای آخر هفته که شلوغ تر است، ارزان تر است . همچنین زمانی را که در آن به می خواهید در آن به مقصد برسید را در نظر بگیرید . گاهی اوقات زمان رسیدن مهم تر از زمان حرکت است ولی برای خرید بلیط هواپیما مشهد از تهران هیچ وقت به این مشکلات بر نخواهید خورد زیرا همه ساعت میتوانید بلیط هواپیما مشهد تهران را خریداری نمایید.

تاریخ و زمان پرواز | فی بلیط

انتخاب فرودگاه

هنگامی که از یک شهر بزرگ مسافرت می کنید یا قصد دارید به یک شهر بزرگ بروید بهتر است فرودگاه های مختلف را در نظر بگیرید . داشتن چندین انتخاب به شما کمک میکند که بلیطی با قیمت ارزان تر و زمان مناسب تر انتخاب کنید . فرودگاه های ایران خوشبختانه همیشه سعی کرده از تمامی ایر لاین ها پشتیبانی کند تا در زمان خرید بلیط هواپیما به مشکل بر نخورید به عنوان مثال اگر از افرادی هستید که همیشه با هواپیما ماهان سفر میکنید مسلما پیداکردن بلیط هواپیما ماهان در اکثر فرودگاه های ایران خیلی راحت است.

انتخاب فرودگاه | فی بلیط

اطلاعات شخصی

شما باید اطلاعات شخصی خود ر ا که شامل نام کامل , تاریخ تولد ,آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید . اگر مسافری زیر 18سال باشد یا نوزاد داشته باشد و یا اگر مسافری همراه شماست که باردار است باید این شرایط را در زمان خرید بلیط هواپیما توضیح و درج نمایید . مطمئن شوید که نام هر مسافر را در اطلاعات خود آن شخص وارد می کنید تا بلیط های هواپیما با نام شخص همخوانی داشته بشد

سفر های بین المللی

هنگامی که به خارج از آمریکا سفر می کنید باید پاسپورت به همراه داشته باشید . شما باید شماره ی پاسپورت نام کشور و تاریخ انقضای پاسپورت را به همراه نام کامل وارد کنید . اطلاعات شخصی را می توانید بعد یا در طول خرید بلیط هواپیما وارد کنید . دقت کنید که پاسپورت شما باید حداقل شش ماه تا زمان انقضاء ی آن اعتبار داشته باشد . برای رفتن به بعضی از مناطق نیاز به یک صفحه ی کامل از پاسپورت است . با خرید بلیط آنلاین از فی بلیط آن را ارزانتر از بلیط هواپیما علی بابا تهیه نمایید.

پرداخت

هنگام خرید بلیط شما باید به صورت آنلاین هزینه ی آن را پرداخت کنید . بهتر است کارت بانکی را آماده داشته باشید تا شماره ی کارت تاریخ انقضای آن و نام صاحب کارت را وارد کنید . بعضی از ایرلاین ها امکان بیمه ی پرواز را نیز دارند که اگر برنامه ی شما کنسل شود و یا پرواز شما تحت تاثیر هوای نامناسب قرار بگیرد به شما کمک می کند .قیمت بلیط هواپیما به دلیل متغیر بودن آن بهتر است همان زمان خرید پرداخت نمایید.

تصمیم بگیرید به کجا می خواهید بروید

وابسته به منطقه ای که قصد دارید به آن جا بروید ممکن است قابلیت هایی وجود داشته باشد . بنابراین بهتر است جستجو کنید تا مکانی ایده آل برای سفر پیدا کنید .

در این میان یک وب سایت اینترنتی برای خرید بلیط های هواپیما با نام علی بابا میباشد که فروش بلیط های داخلی، خارجی و چارتر را بر عهده دارد و بزرگترین و معتبرترین وب سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما میباشد.

فی بلیط تمامی ایر لاین ها را پوشش میدهد با تنها چند کلیک میتوانید بلیط چارتر، بلیط ارزان و بلیط های خارجی را برای خود ثبت نمایید. خرید بلیط های ارزان را با ما تجربه نمایید و سفری راحت و بدون دغدغه همیشه در پیش روی شما است. سایت خرید بلیط هواپیما فی بلیط با بهره مندی از کادر مجرب و پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته پاسخگوی تمامی نیاز های مشتریان است.امیدوار هستیم با جلب رضایت شما در نخستین گام یک سفر، لحظات بیاد ماندنی یک مسافرت خاطره انگیز را برای شما رقم بزنیم.