صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

فی بلیط، جست و جو و خرید بلیط ارزان هواپیما

امروزه به دلیل مشغله های زیاد زندگی، افراد فرصت ندارند که برای خرید بلیط هواپیما به صورت حضوری به آژانس های هواپیمایی مراجعه نمایند. بنابراین ترجیح می دهند به صورت آنلاین نسبت به رزرو بلیط هواپیما و با قیمتی مناسب و ارزان اقدام نمایند. با جست و جو در اینترنت، سایت ها و آژانس های هواپیمایی بسیاری را خوهید یافت که ادعا می کنند بلیط ارزان هواپیما را به فروش می رسانند. اما بهتر است ابتدا قیمت ها را مقایسه نمایید، سپس اقدام به خرید بلیط هواپیما ارزان نمایید. این مقایسه با فی بلیط براحتی انجام می شود. برای آَشنایی با چگونگی تهیه بلیط هواپیما ارزان و سایت فی بلیط، با این مقاله همراه شوید.

تفاوت بلیط سیستمی و چارتری هواپیما

قبل از خرید بلیط بهتر است با بلیط سیستمی و چارتری آشنا شوید. بلیط سیستمی همان بلیطی است که توسط آژانس های هواپیمایی صادر می شود. قیمت این نوع بلیط ثابت است و نرخ آن توسط شرکت هوایی برای همه آژانس ها تعیین شده است. بلیط سیستمی قابلیت کسنل کردن قبل از پرواز را دارد که مقداری از پول مسافر به او بازگردانده می شود. بلیط چارتری که برخی آن را با نام بلیط هواپیما ارزان چارتری می شناسند، نسبت به بلیط های سیستمی قیمتی ارزان تر دارد. در واقع آژانس های هواپیمایی همیشه تعدادی از صندلی ها را رزرو می کنند تا به صورت چارتری به فروش برسانند. قیمت بلیط های چارتی را خود آژانس های هواپیمایی تعیین می کنند. این قیمت با توجه به تعداد تقاضای مسافران کم و زیاد می شود.

تفاوت بلیط سیستمی و چارتری هواپیما

بلیط ارزان هواپیما را چگونه تهیه کنیم؟

برای خرید بلیط شما می توانید در اینترنت جستجو کنید. اما این جستجو بعد از مدتی شما را خسته می کند زیرا قیمت بلیط هواپیما در سایت های گوناگون، متفاوت است و شما را سردرگم می کند. برخی از افراد هم فکر می کنند که بلیط ارزان هواپیما علی بابا ، تنها بلیط ارزان قیمتی است که می توانند پیدا کنند. اما علاوه بر علی بابا، سایت هایی مانند تی چارتر و چارتر 118 اقدام به فروش بلیط هواپیما می کنند. قیمت ها در این سایت ها متفاوت است. اما برای خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت توجه به نکاتی که در ذیل آمده است، می تواند شما را در این زمینه کمک کند.

  • شاید برای شما هم پیش آمده است که در حال جستجوی بلیط هواپیما ارزان هستید و به یکباره اطلاعاتی را که لحظه پیش دیده اید، پاک می شود و شما نگران شده و سعی می کنید اولین بلیط ارزان قیمت بعدی را سریعا خریداری نمایید. باید بدانید که این کار اشتباه است و ترفند کوکی ها برای تشویق شما به خرید بلیط های گرانتر است. برای رفع این مشکل ، سعی کنید همیشه برای پیدا کردن بلیط ارزان قیمت هواپیما از حالت جستجوی مخفیانه گوگل استفاده کنید. این روش شما را ناشناس نشان می دهد و ردی از شما برجای نمی گذارد. شما می توانید برای این منظور از منوی فایل مرورگر خود گزینه New Incognito Window یا Private Browsing Window را فعال نموده و جستجوهایتان را محرمانه نمایید.
  • معمولا خرید بلیط هواپیما در وسط های هفته ارزانتر از آخر هفته هاست. سعی کنید برای خرید بلیط هواپیما ارزان، سفر خود را به وسط هفته موکول کنید.
  • برای مقایسه قیمت ها از سعی کنید از موتورهای جستجو هواپیمایی که در ایران فی بلیط این کار را انجام می دهد، استفاده نمایید.
  • سعی کنید همیشه همه قیمت های مسیر را برای رسیدن به مقصد بررسی کنید. مثلا فرض کنید که از شیراز قصد سفر به مشهد را دارید، برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد، ابتدا هزینه مسیر مستقیم را چک نمایید، سپس بررسی کنید که اگر از شیراز به تهران و سپس به مشهد بروید هزینه چقدر است. با این روش ارزانترین بلیط را می توانید بخرید.
بلیط ارزان هواپیما را چگونه تهیه کنیم؟

خرید بلیط هواپیما ارزان با سایت فی بلیط

سایت فی بلیط، یک موتور جست و جوی هوشمند بلیط هواپیما است که انواع بلیط هواپیما ارزان را می توانید در آنجا پیدا کنید. این موتور جستجو امکاناتی را دارد که شما را از سردرگمی و مقایسه قیمت ها نجات می دهد. اگر قصد خرید بلیط اینترنتی هواپیما را دارید، سایت فی بلیط بهترین گزینه برای جستجو و خرید بلیط است. با مراجعه به سایت فی بلیط، می توانید با جستجوی مقصد مورد نظر خود، تمام قیمت هایی که بر روی سایت هایی مانند علی بابا، تی چارتر، زورق و ... را مشاهده نمایید و راحت تر انتخاب کنید. فی بلیط به سایت هایی مانند علی بابا، تی چارتر، چارتر 118و ملی چارتر متصل است. این سایت تمام اطلاعات خود را از سایت های معتبر خارجی که داده ها را جمع آوری می کنند، تهیه می کند. فی بلیط به صورت 24 ساعته است و پشتیبانی آنلاین نیز دارد. در سفرهای خارجی، شما می توانید علاوه بر مشاهده قیمت بلیط هواپیما اطلاعاتی همچون هتل ها، رستوران ها و ... شهر مقصد را در این سایت مشاهده نمایید. نحوه کار این سایت به این صورت است که ابتدا شما در سایت به صورت کاملا رایگان ثبت نام کرده و اطلاعات بلیط ارزان قیمتی که میخواهید را در سایت ثبت می کنید. مثلا شما به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد، از مبدا تهران به مقصد مشهد با قیمت 300 هزار تومان هستید. پس از ثبت اطلاعات این بلیط، به محض اینکه یکی از شرکتهای هواپیمایی چنین بلیطی را ارائه نماید، سایت فی بلیط اطلاعات پرواز را به ایمیل شما ارسال می کند تا شما پس از بررسی، نسبت به خرید آن اقدام نمایید. همچنین اگر قصد سفر در 15 روز آتی را دارید، می توانید با جستجوی تقویم 15 روزه، قیمت های ارائه شده از سایت های مختلف را با هم مقایسه نمایید و سایتی که ارزانترین نرخ را دارد، انتخاب نمایید. شما براحتی با استفاده از فی بلیط که یک موتور جستجو و سایت بلیط هواپیما است، می توانید بلیط هواپیما ارزان و بلیط هواپیما ارزان چارتری را خریداری نموده و سفری عالی را تجربه کنید.

خرید بلیط هواپیما ارزان با سایت فی بلیط