صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

جدول اطلاعات اربعین حسینی 98
تاریخ اربعین حسینی :98/07/27
شهر های مبدا : تهران، مشهد، اهواز، اصفهان
شهرهای مقصد : نجف (Najaf)، بغداد (Baghdad)، اهواز و کرمانشاه ( برای زائرین تا مرز)
زمان خرید بلیط هواپیما : از 5 مهر ماه بلیط های مربوطه را هر روز باید چک شوند تا پروازها باز شوند
ایرلاین ها : ایران ایر، ماهان، قشم ایر، زاگرس، تابان ، قطر ایرلاین، ایرعربیا، ترکیش ایرلاین
ویزای عراق : بدون ویزا
فاصله نجف تا کربلا : 80 کیلومتر – با وسیله نقلیه 1:30 – پیاده 14 ساعت
ارز زیارتی : 100 یورو طبق بخشنامه بانک مرکزی

بلیط هواپیما ارزان برای اربعین حسینی در سال 98

محرم امسال آیا قصد زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی را دارید پس با ما تا ادامه ی مقاله همراه باشید . ما قصد آن را داریم که در این مقاله به طور کامل اطلاعات مفیدی درباره ی نکاتی در مورد زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی و بلیط هواپیما ارزان برای اربعین حسینی را در اختیار شما قرار دهیم .محرم یادآور بزرگترین حادثه ی تاریخ اسلامی یا به تعبیری بهتر گذشته ی سرخ یا دآور اتفاق مصیبت بار بر امام حسین دیدگان همه را با اشک پر می سازد . هر ساله تعداد بی شماری از زائران امام حسین برای زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی اقدام می کنند به طوری که میزان آن از سال قبل تاکنون 20 % بین به ویژه جوانان افزایش یافته است . به ویژه زائران امام حسین تمایل دارند اقدامات زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی را در ماه محرم انجام دهند . برای این امر برنامه ریزی های ویژهای توسط مسئولان برگزار کنندگان برنامه های زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی انجام می شود.

تاریخ اربعین سال 98

تاریخ اربعین امسال (سال 98) 27 مهر ماه می باشد. زائران آقا امام حسین این ایام را برای زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی یک فرصتی بسیار مطلوب می دانند در چنین ایامی شما می توانید بلیط هواپیما ارزان اربعین حسینی را نیز خرید کرده و هزینه های سفر خود برای زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی به طور جدی صرفه جویی کنید. یا حسین از با حسین اگر چه یک نقطه فرق دارد ولی یا حسین گفتن کجا و با حسین بودن کجا. ما محبوبان امام حسین باید سعی کنیم اندیشه ایشان را الگوی زندگی خود سازیم با این طریق می توانیم راه رسم امام حسین و 72 تن از یاران باوفای ایشان را ادامه دهیم. این شاید تنها کاری می تواند باشد که در برابر فداکاری هایی که این عزیزان در راه اسلام در راه حق انجام داده اند را جبران سازد. مصیبتی که در کربلا بر امام حسین و یاران عزیزش بوده امروزه باری بر دوش ما گذاشته است که محبوبان و زائران آقا امام حسین را نیرو و قوه ی قلب گردیده تا در برابر ظلم و ناحقی بجنگند. اگر ما امروز در برابر ناحقی سکوت کنیم فردا ظلمی بیشتر را باید تحمل کنیم. یا حسین مددی کن مارا.

زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی از طریق نجف

بلیط هواپیما ارزان تهران به نجف، تهران به بغداد، مشهد به نجف، مشهد به بغداد و غیره برای زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی قبل از ماه محرم در دسترس شما است. در نظر داشته باشید برای دریافت چنین بلیط هایی می توانید به دو طریق اقدام کنید :

  • زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی به صورت انفرادی: شما می توانید با استفاده از امکان سایت فی بلیط نسبت به یافتن ارزانترین بلیط اقدام و پیش از ازدحام خرید با یک قیمت خیلی خیلی مناسب سفر خود را با کمترین هزینه برنامه ریزی کنید. جهت بهره مندی از اطلاعات نیز، می توانید از سفرنامه های سایرین که بدون ریا از تجربه های شخصی خود می گویند استفاده نمائید.
  • زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی با تورهای زیارتی: زیارت امام حسین با به کارگیری تورهای زیارتی یکی از یک طرف مطلوب می باشد چون که برنامه ریزی ها توسط آژانس مسافرتی انجام می شود ولی از طرف دیگر هزینه تمام شده تور قطعا از هزینه خرید مستقیم شما بیشتر خواهد بود. در این صورت به طور کامل همه اقدامات سفر از جمله خرید بلیط های پرواز تهران به نجف و غیره توسط مسئولان برگزار کننده چنین تورهایی انجام می شود.

زیارت حرم امام حسین در اربعین از تهران به بغداد

بلیط های پرواز تهران به بغداد نیز برای زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی نیز در دسترس شما است. افرادی که جزو ساکنین شهرهای جنوبی کشور هستند به راحتی می توانند با بلیط های پرواز اهواز به نجف به زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی بروند. قیمت این نوع بلیط ها بسیار مقرون به صرفه و مطلوب است به ویژه در ماه محرم با وجود سفرهای بیشمار برای زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی شما می توانید بلیط هواپیما ارزان را دریافت کنید. زائران آقا امام حسین علیه السلام به طور ویژه ماه محرم را برای سفر و زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی در نظر می گیرند و با توجه به اقدامات سفر بیشمار در این ایام امکان این وجود دارد که بلیط های هواپیما برای زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی و به ویژه بلیط های ارزان به سرعت به اتمام برسد. به همین دلیل اگر قصد سفر و زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی دارید و برنامه ریزی های زیارت را انجام داده اید هر چه زودتر بلیط هواپیمای خود را رزرو کنید و اقدامات مربوط به رزرواسیون را به لحظه ی آخر نسپارید. همچنین در صورتی که هر چه زودتر اقدامات مربوط به رزرو بلیط را انجام دهید حق انتخاب بیشتری خواهید داشت لذا از این طریق می توانید با توجه به بودجه ی خود مطلوب ترین و مناسب ترین بلیط هواپیما را رزرو کنید.

بلیط هواپیما ارزان برای اربعین حسینی با فی بلیط

تصاویر حرم امام حسین

تصاویر امام حسین توسط افرادی که مجوز ویژه ای برای عکسبرداری و فیلمبرداری امکان پذیر می باشد. به همین دلیل در برخی از مکان ها در حین زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی اگر فیلمبرداری از تصاویر حرم امام حسین ممنوع می شود لطف کنید اصرار بر این این امر نداشته باشید. سعی کنید در زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی بیشتر از ابعاد معنوی این سفر بهره مند شوید. اگرچه همه افراد تمایل دارند تصاویر حرم امام حسین را به عنوان یادگاری از زیارت خود برای دوستان و نزدیکان خود تهیه کنند. ولی سعی کنید بر اصول و قوانین حاکم بر سفر و زیارت خود پایبند باشید. که به اذن خداوند زیارتتان مورد قبول امام حسین و خداوند باشد و حضور معنوی چنین سفر و زیارتی را در زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی به دست آورید. برای انجام اقدامات سفر می توانید با تورهای زیارتی سفر اقدامات زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی را آغاز کنید که بیشتر به نفع شما خواهد بود و همچنین موضوع مهمی که باید در ذهن داشته باشید این است که بلیط هواپیما خود را هم اکنون رزرو کنید. زیرا در این صورت بلیط ارزان تری در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

عکس حرم امام حسین

تصاویری بسیاری از عکس حرم امام حسین و عکس امام حسین در دسترس است. اگرچه به حالت کلی ممنوع می باشد ولی برخی از افراد با روش های متعددی اقدام به این کار می کنند. در زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی آنچه ما به شما توصیه می کنیم این است که سعی کنید به اصول گفته شده در زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی پایبند باشید زیرا به این طریق هم به زیارت حرم امام حسین احترام گذاشته اید و هم با توجه به این حرم اقا امام حسین در یک کشوری دیگری قرار دارد و از کشورهای مختلف افراد بیشماری برای زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی به این کشور سفر می کنند می توانید فرهنگ و پایبندی های حاکم کشور خود را به خوبی به نمایان بگذارید. مکان های بیشماری در اطراف حرم آقا امام حسین وجود دارد که شما می توانید عکس برداری کنید و لحظاتی را از امام حسین علیه السلام به یادگاری داشته باشید. در این حالت تعداد بیشماری عکس مربوط به عکس حرم امام حسین و عکس امام حسین در دسترس است. شما می توانید در صورت دلخواه آن ها را دریافت کنید. چنین عکس هایی از حرم داخل امام حسین با مجوزهای ویژه ای در اختیار دوستداران اهل بیت قرار داده می شود و همچنین کیفیت چنین عکس هایی نیز با عکس های که شما با گوشی یا دوربین عکاسی خود می گیرید بسیار واضح تر و با کیفیت تر می باشد.

بلیط هواپیما ارزان برای اربعین حسینی با فی بلیط

اگر تصمیم جدی خود را برای زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی گرفته اید فرصت بی نظیر و ویژه ای برای رزرو بلیط هواپیمای ارزان اربعین حسینی در اختیار شما قرار خواهد گرفت، هم اکنون از سایت فی بلیط مسیر با مقصد بغداد یا نجف را سرچ بزنید و ارزان ترین بلیط برای سفر خود بیابید و از سایت ارائه دهنده ارزان ترین قیمت خرید خود را نهایی کنید. شما می توانید به آسانی با رزرو کردن چنین بلیط های پرواز به طور قابل ملاحظه ای در هزینه های بلیط خود صرفه جویی کنید. بلیط هواپیما ارزان اربعین حسینی به همه ی افراد با هر بودجه مالی این فرصت را می دهد که در اربعین بتوانند به زیارت آقا امام حسین علیه السلام بروند. این گونه بلیط پرواز به شدت مورد توجه افراد بیشماری قرار گرفته است و هر ساله نیز بر تعداد چنین بلیط هایی برای زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی متقاضیان بیشتری می باشد که امکان زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی برای همه افراد مقدورتر می گرداند. از آن جا که قیمت پیشنهادی چنین بلیط هایی مطلوب است معمولا فروش این گونه پروازها به سرعت به اتمام می رسد. از دیگر مزیت هایی که در چنین پرواز هایی نصیب شما است امکانات موجود در آن ها می باشد. در نظر داشته باشید اگرچه قیمت های یاد شده ارزان است ولی کیفیت امکانات برای زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی با چنین پروازهایی با بقیه های نوع پرواز ها یکسان است و این امر محبوبیت و رضایت بیشتری را در مورد چنین پروازهایی به دنبال داشته است . امید آن که باشکوه ترین زیارت حرم امام حسین در اربعین حسینی نصیب شما گردد. یا حسین دست گیرمان باش. التماس دعا از همه ی زائران عزیز.