صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

درباره ی بلیط هواپیما چارتر

اعمال تخفیف بر روی بلیط نشان از بلیط هواپیما چارتر دارد؛ بلیطی که با قیمت های متفاوت بسته به شرایط زمانی و میزان تقاضا متغیر است و گاه شامل تخفیف های تا 60 درصدی می شود که برای هزینه ی یک سفر بسیار مناسب و عالی است. بلیط هواپیما چارتر ارزان و آسان می خواهید با فی بلیط همراه شوید. اگر می خواهید بلیطی مقرون به صرفه داشته باشید و هزینه سفرتان که بخشی از آن به رفت و آمد شما با هواپیما بر می گردد کم شود پیشنهاد می کنیم که طوری برنامه ریزی کنید که بتوانید بلیط هواپیما چارتر بخرید.

پرواز چارتری یعنی چه؟

پرواز چارتری، پروازی است كه بنا به سفارش چارتركننده در بعضی از مسیرها برقرار می‌شود و ممكن است برای یك مقطع بسیار كوتاه زمانی، برنامه‌ریزی شده باشد، مانند ایام نوروز یا طولانی ‌تر مثل تابستان. کوتاه و یا طولانی بودن این مدت زمان بستگی به میزان تقاضا دارد بطوریکه در بعضی از پروازها در مسیرهایی خاص سالانه چارتر می شوند و شما همیشه در این مسیر پروازی بلیط چارتر را می بینید.

پروازهای چارتری برای شرکت چارترکننده هزینه دارد و این هزینه را با فروش بلیط هایش به مسافران با نرخ خود جبران می کند اما در روزهایی از سال ممکن است این خطر برای شرکت چارترکننده وجود داشته باشد که همه ی بلیط هایش به فروش نرسد بنابراین بلیط ها تخفیف می خورند و ارزان تر فروخته می شوند. در واقع با این کار از ضرری که متوجه چارترکننده است جلوگیری می شود. علت اصلی غیرقابل کنسل بودن بلیط چارتری هم همین است. به طور مثال بلیط هواپیما چارتر مشهد یکی از بلیط های پرطرفدار است که با قیمت های متفاوت در طول سال عرضه می شود اما شما زمانی می توانید بلیط چارتری ارزان مشهد پیدا کنید که تقاضا پایین بیاید و چارترکننده تمام بلیط های خود را با تخفیف به فروش رساند.

تعیین و قیمت گذاری بلیط چارتری بر عهده ی نه شرکت های هواپیمایی که آژانس ها و شرکت های مسافرتی و گردشگری است. از این رو شما در طول سال با قیمت های متفاوتی از یک بلیط مواجه می شود که گاه حتی این قیمت ها به نصف و کمتر کاهش می یابد. این تخفیف های فوق العاده زمانی از سوی شرکت های چارتر کننده اعمال می شوند که هنوز تعدادی از بلیط های خود را به فروش نرسانده باشند و با زیان روبه رو باشند. از این رو بلیط چارتری ارزان قیمت هواپیما در این شرایط بهتر پیدا می شود.

چند نکته کلیدی در خرید بلیط هواپیما چارتر

بهتر است درهنگام تهیه ی بلیط چارتری این نکته ها را به خاطر داشته باشید تا بلیط چارتری ارزان هواپیما را بدون دردسر و راحت بخرید:

  • ارزان بودن بلیط صرفا نشان از اعتبار بلیط نیست. بلیط در عین اینکه باید ارزان باشد باید مطمئن هم باشد. برای اینکه بلیط ایمن داشته باشید کافی ست در انتخاب سایتی که از آن خرید می کنید دقت کنید. سایت های فروش بلیط معتبر و دارای نشان اعتماد الکترونیکی گزینه های مناسبی برای اطمینان و صحه گذاشتن بر خرید شما هستند.
  • شبکه های اجتماعی یکی از مسیرهای آسان و در دسترس برای نمایش اطلاعات یک مجموعه هستند. بنابراین با مراجعه به تلگرام و یا اینستاگرام سایت های فروش بلیط شما به راحتی می توانید از آخرین نرخ های موجود اطلاع پیدا کنید.
  • هواپیمای چارتر را با بلیط چارتر اشتباه نگیرید. هواپیمای چارتر از لحاظ اندازه کوچکتر و تعداد مسافرانی که قابلیت جابجایی دارند کمتر از 10 نفر هستند. این هواپیماها بسیار لوکس بوده و معمولاً توسط شخصیت های مهم اجاره می شوند و از نظر قیمت نیز بسیار گران هستند.
  • سفر مقرون به صرفه را با بلیط لحظه آخری هم تجربه کنید. بلیط چارتر گاه شامل تخفیف های تا 60 درصدی می شود که برای هزینه ی یک سفر بسیار مناسب و عالی است.

برای خرید بلیط هواپیما چارتر کافی است با مراجعه به سایت ما یعنی فی بلیط مبدا و مقصد مورد نظرتان را ثبت کنید. ما به شما فهرست تمام پروازهای سیستمی و چارتری را نمایش خواهیم داد. شما می توانید با مقایسه ی انواع پروازها از لحاظ قیمت، ایرلاین، ساعت پرواز و ... بهترین و مناسب ترین پرواز را انتخاب و بلیط دلخواهتان را در کمتر از چند دقیقه به صورت آنلاین خریداری کنید.