صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

خرید بلیط چارتر هواپیما؛ اعتبار، آنلاین

اعتبار و قابلیت اعتماد در خرید بلیط چارتر هواپیما زمانی حاصل می شود که به سایت های معتبر و دارای نشان اعتماد الکترونیکی فروش بلیط آنلاین مراجعه کنید و از خرید خود مطمئن باشید. فی بلیط در جذب اعتماد شما از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند و با پشتیبانی 24 ساعته پاسخ اطمینان شما را به بهترین شکل می دهد. شما دو روش برای خرید بلیط چارتر هواپیما پیش رو دارید: اول روش سنتی مراجعه به آژانس های مسافرتی و خرید از مسوول کانتر فروش است که بلیط پرواز چارتر را به شما ارایه می دهد. دوم روش آنلاین خرید بلیط چارتری هواپیما است که با در دست داشتن اینترنت و موبایل و ایمیل و رمز دوم کارت بانکی خود می توانید در هر کجای دنیا که باشید بلیط خود را تهیه کنید.

چرا قیمت بلیط ارزان می شود؟

ممکن است این سوال برای شما بوجود آید که چرا گاهی بلیط های هواپیما قیمت های عجیب و غریب و ارزان پیدا می کنند؟ اینجاست که ما از بلیط چارتر برای شما می گوییم. چارتر در لغت به معنای دربست کرایه کردن است و تنها به هواپیما و دیگر وسایل نقلیه محدود نمی ‌شود بلکه در صنعت هتلداری هم وقتی یک آژانس یا شخص حقیقی یا شخص حقوقی اعم از سازمان های دولتی و خصوصی تعدادی از تخت‌های یک هتل را برای مدت مشخصی کرایه می کند، یعنی آن تعداد تخت را چارتر کرده است.

چارتر در صنعت هواپیمایی برای صندلی هایی کاربرد دارد که بخشی و یا همه ی آن توسط چارترکننده با ماهیت آژانس مسافرتی، شرکت گردشگری و یا اپراتورهای دیگر اجاره داده می شود. نوسان قیمت بلیط به همین صندلی هایی ربط دارد که از سوی شرکت های هواپیمایی به شرکت های مسافرتی اجاره داده می شوند. این اجاره ی صندلی ها به مدت مشخص توسط چارترکننده انجام می شود و بدین ترتیب اختیار قیمت گذاری روی بلیط را به دست می گیرد. خرید بلیط چارتری ارزان هواپیما یک روش خرید بلیط چارتری است که در شرایطی خاص اتفاق می افتد؛ شرایطی که در طول سال تعیین می کند بلیط چارتر، ارزان ارایه شود و یا گران. این شرایط مربوط به استقبال کم مسافران و پرواز خالی می شود و اینجاست که چارترکننده وارد عمل شده، از نرخ واقعی بلیط ها کم می کند و خرید بلیط چارتری هواپیما ارزان را ممکن می سازد. به طور مثال در شرایطی که میزان تقاضا برای سفر به مشهد کاهش می یابد و به تبع آن از قیمت بلیط ها کاسته می شود، خرید چارتر بلیط هواپیما مشهد ارزان تمام می شود.

چارتر و انواع آن

"فول چارتر" و "سیت چارتر" دو حالت چارتر کردن پرواز هستند به طوریکه فول چارتر وقتی اتفاق می افتد که تمام صندلی‌های یک پرواز از شرکت هواپیمایی چارتر می‌شوند. سیت چارتر زمانی است که بخشی از صندلی‌های یک پرواز چارتر می‌شوند. پرواز چارتر بر اساس مدت چارتر کردن هم به سه دسته ی پرواز چارتر شناور، پرواز چارتر بک تو بک و پرواز چارتر بلاک تقسیم می شوند. در پرواز چارتر "شناور"، چارترکننده مثلا برای سه ماه تابستان تمام یا بخشی از صندلی‌های یک پرواز را چارتر می‌کند و بلیط رفت و برگشت آن را در همین سه ماه می‌فروشد. بلیط برگشت در این حالت محدودیت زمانی ندارد. در پرواز چارتر "بک تو بک" چارترکننده موظف می‌شود بلیط‌ های چارتر خود را یا یک فاصله‌ ی زمانی مشخص بین زمان رفت و برگشت بفروشد. در پرواز چارتر "بلاک"، چارترکننده باید بلیط‌ های پروازش را در یک تاریخ مشخص رفت و یک تاریخ مشخص برگشت بفروشد.

آیا خرید بلیط چارتر هواپیما معتبر است؟

در آشفته بازار خرید و فروش بلیط های هواپیما چارتر، اعتبار حرف اول را می زند؛ اینکه چارترکننده و سایت فروش بلیط چقدر معتبر و قابل اعتماد باشد. چه بسا مشکلاتی از این قبیل پیش آمده که آژانس چارترکننده بیشتر از ظرفیت پرواز چارتر مورد نظر بلیط فروخته و در حالیکه مسافر با خیال راحت و در ساعت مقرر، در فرودگاه حاضر می شود به ناگاه پای پرواز متوجه می‌شود علی‌ رغم خرید بلیط، نام او در لیست پرواز نیست. پس در هنگام انتخاب وب سایت خود برای خرید آنلاین حتما به اعتبار مجموعه ای که می خواهید از آن خریداری کنید دقت کنید و از جایی مطمئن بلیط بخرید.

فی بلیط علاوه بر اینکه خیال شما را از بابت اعتبار بلیط تان راحت می کند، تنها سایتی است که جستجوی شما را هدفمند کرده و در عین حال با نمایش فهرست تمام قیمت ها از ارزان ترین ها به شما تضمین می دهد که ارزان تر از این بلیط ها در هیچ کجای پروازهای آن ساعت و تاریخ وجود ندارد.