صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

سفری مقرون به صرفه با پرواز خارجی ارزان

اینکه در چه فصلی مسافرت می کنید، اینکه از کدام ایرلاین بلیط می خرید، اینکه کدام یک از 3 کلاس پروازی را انتخاب می کنید، اینکه چه زمانی و از کجا بلیط خود را تهیه می کنید، همه و همه در ارزان بودن پرواز خارجی شما موثرند. برای پرواز خارجی ارزان و اسان و مطمئن، فی بلیط را فراموش نکنید. نوسانات لحظه ای دلار و بی ثباتی در بازار ارز، داشتن پرواز خارجی را برای بسیاری از افراد سخت کرده است. با این وجود هنوز هستند کسانی که سفر به کشورهای خارجی در قالب گردشگری، تحصیلی، تجاری، آموزشی و غیره و غیره را در برنامه های خود دارند و همچنان داشتن پرواز خارجی ارزان و آسان و ایمن جزو اولویت هایشان است.

راه هایی برای ارزان سفر کردن

در این بحبوحه ی نوسات قیمت ارز و سخت شدن سفر خارجی، بلیط پرواز خارجی ارزان یکی از دغدغه های همه ی مسافران شده است. خواه ناخواه وقتی صحبت از بلیط ارزان قیمت می شود بلیط چارتر به ذهن متبادر می شود چراکه بلیط هواپیما چارتر در طول سال از نظر قیمت متغیر است و شما می توانید در مقاطعی از سال این بلیط را ارزان تر از همیشه و نیز ارزان تر از بلیط معمولی یا همان سیستمی خریداری کنید. اما برای بهره مندی از پرواز خارجی ارزان باید چه کرد؟

به طور مثال شما قصد سفر به استانبول را دارید، قطعا به خاطر سپردن یک سری نکات و اعمال کردن آنها در هنگام تهیه و رزرو بلیط پرواز خارجی برای شما کمک کننده خواهد بود. معمولا استانبول شهری است برای تمام فصول، هر چند که ترافیک سفر در زمستان به دلیل سردی آب و هوا کمتر است. بلیط پرواز خارجی چارتر خود را اگر می خواهید ارزان بخرید به فصلی بیندازید که از لحاظ گردشگری و مسافرت شلوغ نیست. بی تردید در این روزها شما یک پرواز به استانبول ارزان خواهید داشت. هر پرواز خارجی بسته به فصل پیک گردشگری و سفرش می تواند روزهای کم مسافر هم داشته باشد پس رصد کردن چنین روزهایی برای داشتن یک رفت و آمد ارزان و مناسب معقول و منطقی به نظر می رسد. سفر شما با پروازهای خارجی معمولا یک دفعه ای اتفاق نمی افتد چرا که هر پرواز خارجی نیاز به مقدماتی چون پاسپورت و ویزا دارد ولی اگر چمدان های شما بسته باشد و پاسپورت و ویزا آماده باشد، شما حتی با رسیدن یک پیامک تبلیغاتی هم ممکن است عزم سفر کنید. رزرو بلیط رفت و برگشت تهران استانبول، شما را از نگرانی رفت و آمدتان نجات می دهد. پس بهتر است رزرو و خرید بلیط هواپیما استانبول به تهران و بالعکس را زودتر انجام دهید تا هم از استرس تان کاسته شود و هم در روزهای شلوغ سفر، بلیط های لحظه آخری گران قیمت و گاه نایاب به پست تان نخورد.

پیش به سوی پرواز خارجی ارزان

به نوع ایرلاینی که انتخاب می کنید دقت کنید زیرا قیمت بلیط های صادر شده از سوی شرکت های هواپیمایی مختلف، متفاوت است. به طور مثال، قیمت ایرلاین ماهان با تابان فرق دارد پس آگاه باشید که از کدام ایرلاین خرید خود را انجام می دهید. سه نوع کلاس پروازی وجود دارد که هر کدام از نظر امتیازات و امکانات متفاوتند. در انتخاب این سه نوع کلاس پروازی هم دقت کنید؛ اینکه فرست کلاس سفر می کنید یا بیزنس کلاس و یا اکونومی کلاس. به هر روی، پرواز خارجی ارزان قیمت، قابل دسترس است مشروط به اینکه بدانید و آگاهانه و هوشمندانه از سایت های معتبر فروش آنلاین بلیط هواپیما و موتورهای جستجوی پیشرفته برای سهولت جستجو و مقایسه ی قیمت ها بهره بگیرید.

فی بلیط در خصوص برخورداری از یک پرواز خارجی ارزان و ایمن و مطمین به شما کمک می کند. چگونه؟ طبق خواسته و مطالبه ی شما و هر آنچه که در سایتش فیلتر می کنید، از میان سایت های فروش آنلاین بلیط هواپیما از جمله سایت های علی بابا، قاصدک 24، سپهر 360، چارتر 118، ملی چارتر و ... جستجو و مقایسه ی خود را انجام می دهد؛ سایت هایی که همگی معتبرند و دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند. پس از تنها چند ثانیه شما فهرستی از بلیط ها را از ارزان ترین قیمت مشاهده می کنید. بدین ترتیب شما می توانید ارزان ترین بلیط موجود هواپیما را از آن خود کنید.