صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

رزرو بلیط هواپیما خارجی و کلاس های پروازی

3 نوع کلاس پروازی متداول در اغلب ایرلاین ها وجود دارد که باید در هنگام رزرو بلیط هواپیما خارجی و حتی خرید آن حتما توجه کنید و آگاه باشید که بلیط فرست کلاس گران ترین و اکونومی ارزان ترین بلیط هر ایرلاین است. شما می توانید حتی یک بلیط فرست کلاس مناسب تهیه کنید اگر به فی بلیط اعتماد کنید.

کمتر پیش می آید که برای رفتن به خارج از کشور یک تصمیم آنی و لحظه ای گرفته شود. با توجه به مقدمات آماده شدن برای سفر به کشورهای خارجی از جمله پاسپورت، ویزا، بلیط هواپیما، هتل محل اقامت و ...، معمولا این سفر برنامه ریزی شده و از قبل پیش بینی شده است. اینجاست که رزرو بلیط هواپیما خارجی از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود.

رزرو بلیط هواپیما خارجی در کدام کلاس پروازی؟

در حال حاضر رزرو بلیط هواپیما خارجی اینترنتی یکی از گزینه های محبوب است که شما را به جای بردن به پای کانترهای فروش، به صورت آنلاین به سایت های معتبر فروش بلیط هواپیما متصل می کند و با کمترین زمان و هزینه شما را به مقصودتان می رساند.

در هنگام رزرو بلیط هواپیما خارجی اینترنتی اینکه تا چه حد از انواع بلیط ها و کلاس های پروازی مطلع باشید تا مانند یک مسافر حرفه ای و آگاه بلیط خود را بصورت آنلاین رزرو کنید؛ حائز اهمیت است. در هنگام رزرو بلیط هواپیما ممکن است با اصطلاحاتی روبرو شوید که شما را در انتخاب نوع بلیط گیج کند از جمله کلاس پروازی.

قابل ذکر است، به طور کلی سه نوع کلاس پروازی وجود دارد: فرست کلاس، بیزنس کلاس و اکونومی. البته هر ایرلاین ممکن است علاوه بر این سه نوع، کلاس های دیگری مثل پرمیوم اکونومی، پرمیوم بیزنس کلاس و … نیز داشته باشد. تفاوت این کلاس ها در نوع صندلی ها، تعداد صندلی ها و فضای اختصاصی هر مسافر و سرویس دهی و خدمات در طول پرواز است.

در هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی بخصوص زمانیکه طالب خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان هستید، باید در نظر داشته باشید که کلاس های پروازی از نظر قیمت بلیط هواپیما متفاوت هستند. بلیط فرست کلاس در مقایسه با سایر کلاس ها قیمتی به مراتب بالاتر و گران تر دارد و بلیط هواپیمای اکونومی نیز ارزان ترین بلیط هر ایرلاین است. دانستن هر کدام از اینها و اطلاع از جزییات ویژگی های این نوع بلیط ها و صندلی های اختصاصی می تواند شما را در رزرو بلیط هواپیما خارجی موفق بیشتر کمک کند.

چگونه رزرو بلیط هواپیما خارجی ارزان داشته باشیم؟

فی بلیط تنها سایتی است که تضمین می کند ارزان ترین بلیط هواپیما را در اختیار شما قرار دهد. رزرو بلیط هواپیما خارجی ارزان در این سایت فقط با چند کلیک انجام می شود. حتی اگر به دنبال بلیط فرست کلاس با قیمت مناسب هستید هم به تنها سایت تضمین کننده ارزان ترین بلیط هواپیما مراجعه کنید.

با ورود به سایت www.feebilit.com می توانید ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما از ایرلاین های مختلف را مشاهده کنید، قیمت ها را مقایسه کنید. با انتخاب قیمت و ایرلاین و ساعت پرواز و مسیر پرواز که همه به صورت یک لیست جامع و کامل در مقابل دیدگان شماست، وارد سایت فروش بلیط شوید و در نهایت با پرداخت ریالی از سراسر دنیا و پرداخت با هر یک از کارت‌های عضو شتاب، هزینه را پرداخت و خرید اینترنتی بلیط خود را انجام دهید.