صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

تور لحظه آخری چیست؟

بستن چمدان و عزم سفر کردن در کمتر از 24 ساعت در قالب تور لحظه آخری کار ساده ای نیست. ما به شما پیشنهاد می کنیم بلیط خود را از سایت فی بلیط که ارایه دهنده ی ارزان ترین قیمت هاست تهیه و هتل خود را بنا به مختصات مکانی و نیازهایتان از سایت های رزرو هتل انتخاب کنید.

تور لحظه آخری به تورهایی گفته می شود که توسط آژانس های مسافرتی به دلیل عدم تکمیل ظرفیت سهمیه رزرو، با قیمتی بین 10 تا 50 درصد پایین تر از قیمت واقعی، در نزدیک ترین زمان به شروع پرواز عرضه می شود.

به تور لحظه آخری اعتماد کنیم؟

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که با یک پیامک از وجود تور لحظه آخری استانبول یا تور لحظه آخری کیش مطلع شده باشید. استانبول و کیش، دو شهر دیدنی و وسوسه کننده برای مسافرت هستند اما نه اینقدر که با یک پیامک، سریع چمدان های خود را ببندیم و عازم سفر شویم.

جستجو و تحقیق بهترین کار است. عجله نکنید. هیچ تضمینی وجود ندارد که تخفیف ها حقیقی باشند. با افرادی که قبلا از این تورها استفاده کرده اند مشورت کنید. پرواز را چک کنید. تمام جوانب احتیاط را بسنجید تا سفر خود را با کمترین دغدغه و دردسر آغاز کنید.

از آنجاییکه اطلاع‌ رسانی تور لحظه آخری به صورت پیامکی و اینترنتی است، چه بسیار سودجویانی که با استفاده از پیام ها و پست های جعلی، سایت‌ های تقلبی و پیامک ‌‌های انبوه، مبالغ هنگفتی را به جیب می زنند. این تورهای تقلبی می توانند داخلی باشند مثل تور لحظه آخری مشهد و یا خارجی مثل تور لحظه آخری آنتالیا.

سفری ارزان و مطمئن داشته باشید!

کسب اطلاع و مطالعه پیرامون جاذبه های گردشگری، آداب و رسوم، هتل های مناسب، رستوران ها و ... همه و همه شما را آگاه می کند تا بجای اینکه دیگران تصمیم گیرنده باشند، خود یک برنامه ریزی مسافرتی بی نقص و جذاب و مقرون به صرفه داشته باشید.

مزیت استفاده از موتورهای جستجوی معتبر در این است که امکان مقایسه ی قیمت ها در کمترین زمان و با بیشترین سرعت و دقت امکان پذیر است. آژانس های مسافرتی، تورهای مسافرتی اعم از خارجی و داخلی نظیر تور لحظه آخری ترکیه یا تور لحظه آخری مشهد با قیمت های متفاوت و متنوعی عرضه می کنند که در برخی مواقع هیچ تضمینی در کیفیت خدمات همانگونه که اعلام شده وجود ندارد. بسیاری از مسافران از اینکه با پرواز خلاف آنچه که به آنها در هنگام ثبت نام تور وعده داده شده سفر کرده اند و یا هتل مناسبی نداشته اند ناراضی هستند. راهکار چیست؟

برای تهیه بلیط به طور مثال بلیط ارزان به استانبول به سایت www.feebilit.com وارد شوید و برای انتخاب و رزرو هتل به سایت های معتبر رزرو هتل نظیر جاباما، هتل یار، بوکینگ دات کام، اقامت 24 و ... مراجعه کنید. این فرآیند دو امکان را برای شما بوجود می آورد که ماحصل هر دو یک سفر و تور لحظه آخری ارزان و مناسب و در عین حال باب طبع و سلیقه و انتخاب خودتان بدون هیچ تحمیلی خواهد بود. امکان اول، تهیه بلیط ارزان استانبول از سایت فی بلیط بعنوان تنها سایت تضمین کننده ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما و امکان دوم، تهیه هتل ارزان و مناسب از سایت های رزرو هتل به میل و انتخاب خود است. این سایت ها تمام اطلاعات هتل های ایران و سایر مقاصد خارجی محبوب گردشگران را بر اساس ستاره هتل، امکانات هتل، موقعیت جغرافیایی و فاصله از مراکز مهم توریستی به همراه تصاویر در اختیار شما قرار می دهند تا با دقت و بررسی کامل، هتل خود را انتخاب کنید. آگاهی از این اطلاعات و آشنایی با موقعیت هتل ها به شما کمک می کند تا هتلی نزدیک به مرکز شهر و مراکز توریستی انتخاب کنید تا در رفت و آمد و هزینه و انرژی شما صرفه جویی شود.