صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

همه چیز درباره بلیط ارزان

6 عامل اساسی از زمان خرید شما گرفته تا نوع بلیط و کلاس پروازی و نوع ایرلاین همه و همه در قیمت بلیط شما تاثیرگذارند. اما در این بین موتور جستجوی هوشمند فی بلیط را به این فهرست توانمندی های خود اضافه کنید تا خرید بلیط ارزان و آسان را بهتر تجربه کنید. سفر بهترین چالش زندگی و سفر با هواپیما بهترین گزینه برای جابجایی و بلیط ارزان بهترین فرصت برای مدیریت هزینه های سفر است.

6 نکته کلیدی در خرید بلیط هواپیما ارزان

برای خرید بلیط ارزان هواپیما بهتر است چند نکته کلیدی را به خاطر بسپارید تا در هر کجا که بودید با دسترسی به اینترنت و خرید آنلاین به یک بلیط ارزان و مناسب دسترسی سریع و آسان پیدا کنید. اول اینکه، بلیط خود را به موقع بخرید. در روزهای پیک سفر احتمال خرید بلیط مناسب وجود دارد اگر زودتر اقدام کنید.

دوم اینکه، به کلاس پروازی تان دقت کنید. هر کلاس پروازی امکانات و امتیازات خاص خود را دارد و بسته به تسهیلاتش، خدمات متفاوت ارایه می دهد. قیمت بلیط فرست کلاس و بیزنس کلاس و اکونومی کلاس یکی نیست بنابراین شما نمی توانید هم پرواز فرست کلاس بخواهید و هم بلیط ارزان قیمت ولی می توانید در میان بلیط های بیزنس کلاس، یکی ارزان تر پیدا کنید. هر مقایسه ای را در تراز خودش انجام دهید تا جستجوی آسان تری داشته باشید.

سوم اینکه، بلیط چارتر و بلیط لحظه ی آخری چارتر را می توانید در بسیاری از ماه های سال ارزان و مناسب پیدا کنید فقط کافی است کمی صبر و حوصله کنید و موتور جستجوی پیشرفته ای را انتخاب کنید که به کار شما سرعت و شتاب می دهد. شرایط زمانی در پیدا کردن این نوع بلیط کاملا تعیین کننده است بطوریکه در زمان های شلوغ و پر ترافیک سفر مانند تعطیلات و مناسبت های خاص، فرق زیادی بین قیمت بلیط سیستمی و قیمت بلیط چارتری وجود ندارد و بلیط لحظه ی آخری هم یک بلیط گران و گاه دور از دسترس می شود اما در زمان هایی که تردد مسافر زیاد نیست خرید بلیط هواپیما ارزان در قالب خرید بلیط هواپیما چارتر بیشتر خودنمایی می کند.

چهارم اینکه، خوب جستجو کنید. خوب جستجو کردن به معنای ساعت ها گشتن در سایت های مختلف نیست. یک موتور جستجوی حرفه ای و هوشمند را انتخاب کنید و جستجوی پرسرعت و با دقت را به این موتور جستجو بسپارید. هر چه می خواهید از این موتور پیشرفته ی جستجو بخواهید تا نتیجه را در کوتاه ترین زمان به دست آورید. پس بهتر است به جای اینکه بگوییم خوب جستجو کنید بگوییم موتور جستجوی خوبی انتخاب کنید.

پنجم اینکه، شرکت هواپیمایی یا به عبارتی نوع ایرلاین را حتما چک کنید چراکه نوع شرکت و حتی مدل هواپیما در قیمت بلیط شما موثر است. تنوع قیمت و قیمت های مناسب در برخی ایرلاین ها بیشتر هستند نسبت به برخی شرکت های هواپیمایی دیگر.

ششم اینکه، غیر از ایام تعطیلات و مناسبت های خاص مسافرت کنید. هر چه ازدحام مسافر بیشتر باشد احتمال پیدا کردن بلیط ارزان کمتر می شود. در روزهای خلوت و کم مسافر، هم بلیط مناسب وجود دارد هم هزینه های سفر مثل اقامتگاه کاهش می یابد. بلیط لحظه ی آخری ارزان و بلیط چارتر هواپیما ارزان هم در این روزها به فروش می رسند. برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان هم شما می توانید در بسیاری از ایام سال این بلیط را در قالب چارتری و یا لحظه ی آخری بخرید.

بلیط ارزان را آسان بخرید

عوامل بسیاری در به دست آوردن بلیط ارزان شما موثرند؛ عواملی که مهارت خاصی لازم ندارند و فقط با آگاهی و اطلاع از نکات ذکر شده و کمی حوصله، شما ر ا به خرید بلیط ارزان هدایت می کنند. به طور مثال، مشهد یکی از شهرهای توریستی ایران است که به واسطه ی وجود حرم مطهر امام رضا(ع)، قدمت دیرینه از لحاظ بناهای تاریخی و دیدنی و طبیعت چهار فصل آن همواره مورد توجه گردشگران بوده است و به تبع آن خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد اصلا کار آسانی نیست. اما اگر شما نکات کلیدی ذکر شده را به خاطر بسپارید و بلیط هواپیما چارتر مشهد را همیشه چک کنید و کمی صبر را چاشنی جستجوی خود کنید قطعا بلیط ارزان مشهد در دستان شما خواهد بود. همانطور که اشاره شد موتور جستجوی حرفه ای، هوشمند و پیشرفته همواره راهنما و یاری کننده ی بسیار خوبی در جستجو و خرید بلیط شما است. پس فی بلیط را در کنار تمام اصول یادآوری شده برای خرید بلیط ارزان به یاد داشته باشید تا لذت خرید آسان و ارزان را بیشتر تجربه کنید.