صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

بلیط ارزان قیمت هواپیما؛ رویایی که حقیقت دارد

اگر در جستجوی بلیط ارزان قیمت هواپیما هستید انتخاب های خود را محدود نکنید. برای اینکه انتخاب خود را محدود نکنید خرید آنلاین را در صدر فرآیند خرید بلیط ارزان خود قرار دهید و از موتور جستجوی هوشمند و پیشرفته ی فی بلیط با پشتیبانی 24 ساعته اش، برای بالا بردن سرعت و احتمال خرید بلیط ارزان قیمت بهره بگیرید. بلیط ارزان قیمت را هم می توان در بلیط چارتری و هم در بلیط سیستمی پیدا کرد. همه چیز بستگی به شرایط ارایه ی بلیط دارد.

خرید آنلاین در صدر فرآیند خرید بلیط ارزان

یکی از شرایط عمده ی خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما، خرید آنلاین است. نقطه ی مقابل خرید آنلاین، مراجعه به آژانس ها و دفاتر مسافرتی است که یک روش سنتی و البته همچنان پابرجاست و مخاطبان خود را دارد. اما نباید وقتی به کانتر فروش بلیط هواپیما می روید و فقط با انتخاب های مسوول فروش مواجه می شوید انتظار بلیط ارزان قیمت داشته باشید. چرا؟ کاملا واضح است. شما خواسته های خود را اعلام می کنید اما مسوول فروش بلیط بر اساس گزینه هایی که پیش رو دارد بلیط شما را ارایه می دهد که این بلیط می تواند برای شما گران هم تمام شود. اما اگر خرید آنلاین را به این روش سنتی ترجیح دهید متوجه مزایای آن خواهید شد.

یکی از آن مزایا، بازه ی انتخاب شماست که بسیار متنوع و وسیع می شود. شما می توانید با جستجو در بین سایت های مختلف و معتبر فروش بلیط که کم هم نیستند بالاخره به یک بلیط مناسب و ارزان دست پیدا کنید. زمانبر است؟ بله! این روش وقت شما را می گیرد اما نه به آن اندازه که شما عزم خیابان کنید و راه آژانس را در پیش بگیرد و منتظر نوبت خود باشید و درگیر پرس و جوهای مسوول فروش بلیط شوید. ضمن اینکه کار برای شما بسیار ساده تر از آن چیزی که فکر می کنید اتفاق می افتد. چگونه؟ با موتور جستجوی پیشرفته و هوشمند که علاوه بر اینکه نماد اعتماد الکترونیکی دارد و از لحاظ اعتبار و اعتماد امتحان خود را پس داده است، سریع ترین جستجو را برای شما رقم می زند و بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد. پس در انتخاب های خود دقت کنید و خرید آنلاین بلیط هواپیما را با هیچ گزینه ی دیگری عوض نکنید. در خرید آنلاین بلیط هواپیما هم باید به نوع بلیط خود توجه کنید. در برخی مواقع بلیط سیستمی و در برخی شرایط بلیط چارتری به صورت ارزان پیدا می شود. به طور مثال، خرید ارزان بلیط هواپیما کیش اصلا کار سختی نیست فقط باید شما بلیط های چارتر این مسیر پروازی را رصد کنید تا به بهترین شانس خود برسید.

متغیر بودن قیمت بلیط چارتر با توجه به مختصات آن باعث می شود که شما بیشتر منتظر بلیط چارتری ارزان باشید تا بلیط سیستمی ارزان. اما در شرایطی ممکن است این انتظار برعکس شود به طور مثال وقتی زمان شلوغ و پیک مسافرت است و شما می خواهید با خانواده که بعضی از اعضای آن کودک هستند به طور مثال به کیش سفر کنید بهتر است حتما بلیط سیستمی را چک کنید. چون اولا در چنین مواقعی بلیط چارتری مثل همیشه ارزان نیست و چه بسا گران تر از بلیط سیستمی هم باشد، دوما قیمت بلیط سیستمی برای کودکان با قیمت بلیط برای بزرگسالان متفاوت است و شامل تخفیف می شود. پس همه ی جوانب را بسنجید و صرف اینکه بلیط چارتری ارزان تر از بلیط سیستمی است انتخاب های خود را محدود نکنید.

بلیط ارزان قیمت؛ از رویا تا واقعیت

بسیاری از مسافران وقتی وارد سایت های فروش بلیط می شوند و قیمت ها را می بینند از خرید بلیط هواپیما منصرف می شوند با این تصور که قیمت ها بسیار بالا است و صرف با بلیط هواپیما نیست در صورتی که این برداشت کاملا نادرست است. یه طور مثال شما قصد سفر از شیراز به مشهد را دارید و در جستجوی بلیط ارزان قیمت شیراز مشهد است. شما نمی توانید هم کلاس پروازی فرست کلاس و هم شرکت هواپیمایی فول امکانات بخواهید و هم بی توجه به تاریخ و زمان باشید و انتظار بلیط ارزان قیمت مشهد داشته باشید. درست است مشهد شهری پرتردد از نظر مسافر است اما بلیط ارزان قیمت هواپیما مشهد یک رویا نیست. نوع ایرلاین و حتی کلاس پروازی علاوه بر زمان و تاریخ و نیز ساعت پرواز همه و همه بر قیمت بلیط تاثیرگذارند. پس اگر واقعا به دنبال بلیط ارزان هستید به سایت فی بلیط مراجعه کنید، خواسته های خود را فیلتر کنید و بر اساس آنها جستجوی خود را انجام دهید. ما به شما قول می دهیم تنوع و تعدد قیمت ها آنقدر زیاد است که بالاخره بلیطی نزدیک به انتظارات شما و حتی کاملا منطبق بر خواسته های شما پیدا شود.