صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

سفر به سرزمین پل ها با بلیط اهواز

اهواز با جاذبه های گردشگری منحصر بفرد خود یکی از شهرهای دوست داشتنی ایران به شمار می آید و روزانه 70 پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه بین المللی اهواز انجام می شود. بلیط اهواز را از سایت معتبر فی بلیط تهیه کنید تا لذت سفر به سرزمین پل ها را دو چندان تجربه کنید. سرزمین پل ها یک دیار دیدنی و دوست داشتنی است که تنها با در دست داشتن بلیط اهواز به آن دست پیدا خواهید کرد.

چرا اهواز؟

اهواز مرکز استان خوزستان و یکی از شهرهای بزرگ ایران است. این شهر با مساحت 185 کیلومتر مربع، هفتمین شهر پرجمعیت کشور محسوب می شود. رودخانه کارون که از مرکز اهواز می گذرد این شهر را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می کند. یکی از جاذبه های گردشگری اهواز، هشت پل این رودخانه است که دو بخش غربی و شرقی را به هم متصل می کند و از نظر سبک معماری خاص و منحصر بفرد است. اهواز را شهر پل ها می گویند؛ پل سیاه، که قدیمی ترین پل احداث شده بر روی رودخانه کارون است و قدمتی 100 ساله دارد، پل سفید که اولین پل معلق کشور است، پل هفتم که طولانی ترین آبشار مصنوعی دنیا از آن جاریست و غیره. اهواز و نخلستان هایش تماشایی اند و خرما، شیره خرما، ادویه و کلوچه های سنتی سوغات های این شهر محسوب می شوند. وجود جاذبه های دیگری چون کلیسای پروتستان، کاروانسرای معین التجار، عمارت ماپار و لشکرآباد هر مسافری را ترغیب به دیدن این شهر جنوبی پرآوازه و خرید بلیط اهواز می کند.

بلیط اهواز را چگونه بخریم؟

فرودگاه بین المللی اهواز، یکی از قدیمی ترین فرودگاه های کشور است که به طور میانگین روزانه 70 پرواز داخلی و خارجی در آن انجام می شود. این فرودگاه یکی از معدود فرودگاه های کشور است که به سیستمILS مجهز است؛ تجهیزاتی که در شرایط نامساعد جوی و به منظور بهبود دید افقی به کار برده می شود. برای سفر به اهواز با توجه به دمای هوای بالا و گاه طاقت فرسای این شهر در تابستان، فصل زمستان و اوایل بهار می تواند زمان خوبی برای سفر به این شهر گرم جنوبی کشور باشد. اگر قصد تهیه ی بلیط هواپیما ارزان اهواز را دارید تمام نکاتی که در خرید و رزرو بلیط هواپیما باید بدانید را در نظر داشته باشید. فرقی نمی کند خرمشهر، آبادان، اهواز، مسجد سلیمان هر مقصدی که باشد از هر جایی در ایران خرید بلیط ارزان از مجموعه ای از اصول مشترک تبعیت می کند؛ اینکه خرید شما از آژانس مسافرتی باشد یا خرید اینترنتی بلیط هواپیما را جایگزین کنید یا اینکه بلیط سیستمی تهیه کنید، یا بلیط چارتری را انتخاب کنید. نوع شرکت هوایی، کلاس پروازی و حتی مدل هواپیمای شما نیز در قیمت گذاری بلیط دخیل است. خرید بلیط هواپیما چارتر اهواز هم با توجه به اینکه این نوع بلیط نسبت به بلیط سیستمی مناسب تر است، در فصول گرم سال به مراتب ارزان تر از حالت عادی تمام می شود.

بلیط چارتر هواپیما اهواز مثل سایر بلیط های چارتری در فصولی از سال مناسب تر عرضه می شوند چراکه میزان تقاضا وقتی کاهش می یابد چارترکننده برای جلوگیری از ضرر و زیان و خالی ماندن صندلی های اجاره شده، قیمت بلیط را کم می کند تا تمام بلیط ها به فروش رسد. برای خرید و یا رزرو بلیط هواپیما به سایت فی بلیط مراجعه کنید. به راحتی مبدا، مقصد، زمان و تعداد مسافر را ثبت کنید و پس از آن در کمتر از 30 ثانیه منتظر بمانید تا لیستی از تمامی پروازهای موجود در تاریخ مورد نظرتان را مشاهده کنید. حال می توانید با فیلتر زمان، قیمت و شرکت هواپیمایی، به یک انتخاب شایسته و مطمئن برسید.