صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

سفری به شهری مدرن با پرواز دبی

فرودگاه بین المللی دبی یکی از بهترین و پرترددترین فرودگاه های جهان است که هر ساله به طور میانگین 75 میلیون مسافر را جا به جا می کند. ایرلاین های مختلفی پرواز دبی از ایران را پوشش می دهند و شما با کمک موتور جستجوی فی بلیط می توانید ارزان ترین بلیط سفر به این شهر مدرن را تهیه کنید. از پرواز دبی هر چه بیشتر بدانید بلیط بهتر و سفر رضایت بخش تری را خواهید داشت؛ پس با ما باشید.

سفر به پایتخت خرید خاورمیانه

دبی بزرگ ترین و مدرن ترین شهر امارات متحده عربی است که در جنوب ایران و در شبه جزیره عربستان واقع شده است. دبی به پایتخت خرید خاورمیانه شهره است و در میان شهرهای منطقه از حیث تجارت و بازرگانی یکی از موفق ترین هاست. این شهر بین المللی اگر چه در ابتدا با فروش نفت رونق گرفت اما رشد و پیشرفتش را در نتیجه ی توریستی بودن و رونق مناطق آزادش به دست آورده است.

دبی مدرن است و ساخته ی دست بشر بنابراین شما نباید در این شهر به دنبال آثار تاریخی و موزه های خاص و جاذبه های گردشگری قدیمی باشید، هر چند که هر نقطه ی آن جاذبه های خود را دارد، به ویژه برج های سر به فلک کشیده و مراکز خریدش؛ مراکز خریدی که 24 ساعته باز هستند.

دبی دارای دو فرودگاه بین المللی است: فرودگاه بین المللی دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم. فرودگاه بین المللی دبی یکی از بهترین و پرترددترین فرودگاه های جهان است و هر ساله به طور میانگین 75 میلیون مسافر را جا به جا می کند. این فرودگاه زیبا دارای سه ترمینال برای پروازهای داخلی و خارجی است و مترو در هر سه ترمینال این فرودگاه دارای ایستگاه است. دبی بهشت عاشقان خرید است. دبی مال، دبی فستیوال سیتی، ابن بطوطه، امارات، سیتی سنتر، میردف و ... مهمترین مراکز خرید دبی هستند که هر کدام می توانند انگیزه ای باشند برای سفر به این شهر پیشرفته. بهترین زمان برای سفر به امارات و خرید بلیط هواپیما دبی از آبان ماه تا اسفند ماه است. این شهر به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد از آب و هوای گرم و مرطوبی برخوردار است بنابراین تابستان این شهر قاعدتا مناسب

برای گردشگری نیست. از طرفی، هر ساله در ماه ژانویه، دبی میزبان فستیوالی یک ماهه است که در آن نمایشگاه های هنری برپا می شود، رقص های محلی اجرا می شود و مهم تر اینکه مراکز خرید آن روی کالاهای خود تخفیف های خیلی خوب اعمال می کنند که همه ی اینها می تواند برای خرید بلیط هواپیما دبی در ژانویه انگیزه باشد. دسته‌بندی ویزای دبی بر حسب هدف و مدت سفر متغیر است و به چند گروه مختلف توریستی، ترانزیت، کار و تجارت و ... تقسیم می‌شود. در واقع، تعیین مدت ویزا رابطه مستقیمی با هدف از سفر دارد بنابراین ویزاهای توریستی دارای زمان‌هایی متغیر هستند.

از پرواز دبی بیشتر بدانید

شرکت های هواپیمایی ایران ایر، ماهان، آسمان، قشم ایر، تابان و کاسپین به امارات پروازهای مستقیم دارند. شرکت هواپیمایی الاتحاد در حال حاضر از تهران پروازهای مستقیم به ابوظبی دارد. ایرلاین امارات از مشهد و تهران پرواز مستقیم به دبی انجام می دهد. فلای دبی از تهران، تبریز، مشهد، شیراز، همدان، لار، اهواز، بندرعباس و اصفهان پروازهای مستقیم به دبی را پوشش می دهد. شرکت هواپیمایی ایرعربیا هم در حال حاضر از تهران، مشهد، شیراز، تبریز، اصفهان و اهواز پروازهای مستقیم به شارجه انجام می دهد.

لازم به یادآوری است، همان عواملی که بر نرخ بلیط هواپیما داخلی تاثیرگذار هستند برای قیمت و خرید بلیط هواپیما خارجی هم تعیین کننده است؛ عواملی چون زمان سفر، نوع ایرلاین، کلاس پروازی و ... . در پرواز دبی می توانید خدمات و حتی فرودگاه مورد نظر خود را فیلتر کنید چون همه ی این موارد در خرید ارزان بلیط هواپیما دبی شما نقش دارند.

شما می توانید خدماتی مانند ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا و خدمات تشریفات فرودگاهی را خریداری و یا با توجه به اینکه دبی دو فرودگاه دارد فرودگاه مدنظر خود را انتخاب کنید. دیگر نیازی نیست چون گذشته برای خرید بلیط هواپیما خارجی به آژانس های مسافرتی مراجعه کنید بلکه سایت های فروش اینترنتی بلیط هواپیما تمام فرصت های لازم را برای یک خرید خوب و راضی کننده برای شما فراهم کرده اند. در پی آن موتورهای جستجویی آمده اند که تمام این سایت های فروش را رصد می کنند و بر اساس خواسته های شما جستجو و مقایسه می کنند و در نهایت ارزان ترین و مناسب ترین و بهترین بلیط ها را در اختیار شما قرار می دهند؛ جستجوگرانی چون فی بلیط.