صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

ارزانترین پرواز های اصفهان به تهران

بلیط اصفهان به تهران؛ آنلاین، آسان

فرودگاه بین المللی اصفهان در سال 1361 وارد ناوگان هوایی کشور شد و برای سفر هوایی در مسیرهایی چون اصفهان به تهران تسهیلات لازم را برای ارایه خدمات مهیا کرد. خرید بلیط اصفهان به تهران به صورت آنلاین کمک می کند تا وقت و هزینه و انرژی کمتری صرف فرآیند تهیه بلیط کنید. اصفهان یکی از کلان شهرهای ایران است که با جمعیتی بالغ بر دو میلیون نفر هر ساله گردشگران بسیاری را از سراسر جهان و ایران به سوی خود می کشاند. مسیر پروازی اصفهان به تهران نیز یکی از مسیرهای پرتردد است و بلیط اصفهان به تهران همواره پرمخاطب.

از فرودگاه بین المللی اصفهان بیشتر بدانید

شهر اصفهان مرکز استان اصفهان است و در منطقه‌ای نیمه کویری در مرکز ایران و در کنار رودخانه زاینده‌رود قرار گرفته است. میدان نقش جهان، مسجد شیخ لطف الله، مسجد امام اصفهان، سردر قیصریه و بازار قیصریه اصفهان، کاخ عالی قاپو، پل خواجو، سی و سه پل، کاخ چهلستون، كليسای وانك، منارجنبان و آتشگاه از جمله جاذبه های گردشگری این شهر تاریخی است.

فرودگاه قدیمی شهر اصفهان بنا بر مقتضیاتی در اختیار نیروی هوایی سپاه قرار گرفته است از این رو، فرودگاه بین‌ المللی شهید بهشتی جهت تسهیل تردد گردشگران داخلی و خارجی به این شهر در سال 1361 وارد ناوگان هوایی کشور شد. موقعیت این فرودگاه در خارج از منطقه شهری دیگر به تولید آلودگی صوتی برای ساکنان منطقه نمی انجامد که این مهم یک مزیت برای شهر اصفهان محسوب می شود. سیستم ها و تجهیزات ناوبری و رادار اپروچ، خودروهای کف ساز، ماشین های برف روب و جاروب جهت ایمنی مناطق پروازی، دو باند، 13 تاکسی وی، 10 جایگاه پذیرش برای انواع هواپیماهای مسافری از جمله امکانات این فرودگاه است. فرودگاه بین المللی اصفهان همچنین از یک پارکینگ طبقاتی برخوردار است که در چهار طبقه قرار دارد و 320 دستگاه خودرو را در خود جای می دهد.

شرکت های هواپیمایی ایران ایر، آسمان، تابان، ایران ایرتور، کارون، آتا، ماهان، کیش ایر، قشم ایر، کاسپین، زاگرس و معراج مقاصد پروازی آبادان، اهواز، بندر بوشهر، بندرعباس، تبریز، مشهد، جزیره کیش، دزفول، رشت، زاهدان، شیراز، عسلویه، قشم، کرمان و تهران را از مبدا اصفهان پوشش می دهند.

بلیط اصفهان به تهران را آنلاین بخرید

بیشترین روزهای پرمسافر شهر اصفهان متعلق است به ایام تعطیلات نوروز در بهار که هوا مطبوع و اصفهان آماده ی میزبانی از گردشگرانش است. خرید بلیط هواپیما یکی از عملیات های رایج پیش از سفر است. منتها در روزهایی که شلوغ است و ازدحام مسافر زیاد می شود پیشنهاد ما این است که اولا خرید آنلاین بلیط هواپیما را انتخاب کنید چراکه با داشتن یک موبایل که وسیله ی در دسترس همه است، اینترنت، مشخصات فردی و رمز دوم عابربانک در هر جایی از اصفهان که باشید می توانید خرید اینترنتی بلیط هواپیما خود را انجام دهید و بلیط تهران را بخرید.

در ایام خلوت سفر بلیط هواپیما چارتر اصفهان به تهران با قیمت های بسیار مناسب عرضه می شوند و شما می توانید با یک جستجوی ساده به یک بلیط ارزان دست پیدا کنید هر چند که در خرید بلیط چارتر اصفهان به تهران این نکته را در نظر داشته باشید که همیشه این بلیط ارزان و مناسب نیست و بستگی به حجم مسافران و میزان تقاضا برای سفر دارد. اگر خرید آنلاین که بهترین نوع خرید است را انتخاب کرده اید برای ورود به فرآیند تهیه بلیط به سایت فی بلیط به نشانی فی بلیط مراجعه کنید تا با ثبت مشخصات پرواز خود و زدن کلید جستجو، تمام گزینه های موجود را از ارزان ترین قیمت ها مشاهده کنید و بهترین انتخاب بلیط اصفهان به تهران خود را از این سایت تجربه کنید.