صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

بلیط تهران استانبول؛ آسان، ارزان

استانبول، سومین شهر توریستی جهان از نظر تعداد گردشگران، دارای 2 فرودگاه بین المللی آتاتورک و صبیحه گوکچن است. بهار و اوایل پاییز بهترین فصل مسافرت به استانبول است و قیمت بلیط تهران استانبول در اواخر پاییز و اوایل زمستان ارزان تر می شود. با فی بلیط ارزان ترین ها و مناسب ترین ها را آسان جستجو کنید. قیمت بلیط تهران استانبول در اواخر پاییز و اوایل زمستان ارزان تر می شود بنابراین شما می توانید با رصد کردن قیمت ها به کمک موتورهای جستجوی پیشرفته در این بازه ی زمانی - که تعداد گردشگران کاهش می یابد و به همان نسبت هزینه ی بلیط و اقامتگاه کم می شود - به استانبول سفر و هزینه های خود را مدیریت کنید.

سفر به شهر دو قاره ای دنیا

استانبول مشهورترین، پربازدیدترین، بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهر ترکیه است که از نظر تعداد گردشگران سومین شهر توریستی جهان به حساب می آید و در نظر ایرانیانی که به این شهر به مناسبت های مختلف توریستی، تجاری، آموزشی، اقامتی و غیره سفر می کنند استانبول زیبا و هیجان انگیز است.

استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. جاذبه های گردشگری و توریستی استانبول کم نیستند تا آنجایی که ممکن است بازدید شما از یک مکان ساعت ها به طول انجامد؛ این جاذبه ها از مساجد و کاخ ها گرفته تا موزه ها و بازارهای تاریخی، در طول سال میزبان بسیاری از گردشگران دنیا است. ایا صوفیه، مسجد آبی، کاخ توپکاپی، بازار بزرگ، آب انبار باسیلیکا سیسترن، مسجد سلیمانیه، کاخ دلمه باغچه و برج گالاتا از جمله جاذبه های این شهر تاریخی هستند که حتما باید آنها را ببینید.

استانبول دارای دو فرودگاه است. فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول که مهم ترین فرودگاه ترکیه است و به نام "آتاتورک" بنیانگذار ترکیه ی مدرن و امروزی مشهور است. این فرودگاه دارای 2 ترمینال برای پروازهای داخلی و خارجی است. فرودگاه بین المللی صبیحه گوکچن هم دومین فرودگاه مهم ترکیه است که به افتخار اولین خلبان زن هواپیمای جنگی دنیا و اولین خلبان زن ترکیه "صبیحه گوکچن" نامگذاری شده است.

با بلیط تهران استانبول ارزان سفر کنید

کمتر ایرانی هست که به مسافرت خارج از کشور رفته باشد و به استانبول نرفته باشد. این شهر بین ایرانیان محبوب است و آمارها و رتبه ی اول مسافران ایرانی در تعداد گردشگرانش در استانبول نیز گواه همین موضوع است. کشور ترکیه برای مسافران ایرانی بیش از 7 خط پروازی دارد که در فصول پر رفت و آمد این تعداد به 12 خط پروازی می رسد. شرکت‌های آسمان، تابان و ماهان هم در کنار خطوط پروازی ترکیه خدمات ارایه می دهند. ما توصیه می کنیم اگر که به دنبال یک سفر بی دغدغه و کم هزینه هستید و اگر ضرورتی برای سفر در یک تاریخ مشخص ندارید در روزهایی به استانبول سفر کنید که خلوت است و گردشگران کمتری استقبال می کنند در این صورت شما می توانید به یک بلیط ارزان قیمت و حتی مسافرت مقرون به صرفه دست پیدا کنید چون قاعدتا هر چه ترافیک سفر کمتر باشد قیمت بلیط، هزینه ی اقامت و سایر هزینه های سفر کمتر می شود. بهتر است خرید بلیط هواپیما آنلاین را در اولویت خود قرار دهید. از بلیط هواپیما لحظه آخری و تورهای لحظه آخری هم غافل نشوید چون در مواقعی، بلیط ها و تورهای ارزان و مناسب می توانید پیدا کنید. تور لحظه آخری استانبول یک تور پرمخاطب است ولی اگر قیمت ها برای شما مهم است ما برای شما پیشنهاد ویژه تری داریم. به جای اینکه برای تور لحظه آخری استانبول تمام تصمیم ها را به دیگری محول کنید خود تصمیم گیرنده و تعیین کننده ی سفر خود باشید. در این صورت شما می توانید ارزان و حتی ارزان تر از تورهای لحظه آخری سفر کنید. چگونه؟

کافی ست بلیط هواپیما لحظه آخری استانبول را از موتور جستجوی فی بلیط تهیه کنید. این سایت، با مقایسه ی تمامی قیمت ها با توجه به انتخاب نوع سفرتان، فهرستی از مناسب ترین و ارزان ترین قیمت های پرواز را در اختیار شما قرار می دهد و شما تنها با چند کلیک ساده می توانید به انتخابی مطمئن، ایمن و مناسب برسید. همچنین رزرو هتل خود را از سایت های رزرو هتل آنلاین مثل جاباما، هتل یار، سفر می، اقامت 24 و ... انجام دهید تا هم شما خود تصمیم گیرنده ی اصلی برای سفرتان باشید به عبارتی زمان و تاریخ و ساعت و موقعیت هتل و ... در دست خودتان باشد و هم ارزان و آسان سفر کنید.