صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

ارزانترین پرواز های کیش به تهران

همه آنچه که باید درباره بلیط کیش به تهران بدانید

فرودگاه بین المللی کیش دارای 2 باند پرواز استاندارد و ۵ ترمینال مجهز مسافری جهت سرویس ‌دهی همزمان به ۱۰ پرواز داخلی و خارجی است. این فرودگاه به دلیل توریستی بودن منطقه یکی از فرودگاه های شلوغ و پر رفت و آمد است بنابراین برای سرعت و سهولت بیشتر بلیط کیش به تهران را از فی بلیط تهیه کنید. کیش با داشتن اسکله ای زیبا، مراکز خرید و امکانات تفریحی و سرگرمی متنوع و برگزاری جشنواره های متعدد یکی از توریستی ترین و پرطرفدارترین شهرهای ایران است که هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند و بلیط کیش به تهران هم یکی از بلیط های پرمخاطب است.

پیش به سوی پایتخت

کیش جزیره ای بیضی شکل در خلیج فارس و بخشی از توابع شهرستان بندرلنگه در استان هرمزگان است. آب و هوای این جزیره گرم و شرجی است و بارندگی بیشتر به صورت رگبار و در ماه‌ های زمستان اتفاق می‌افتد. فرودگاه بین المللی جزیره کیش در سال 1365 تاسیس شد. این فرودگاه دارای 2 باند پرواز استاندارد و ۵ ترمینال مجهز مسافری جهت سرویس‌ دهی همزمان به ۱۰ پرواز داخلی و بین المللی است. فرودگاه کیش به دلیل توریستی بودن منطقه یکی از فرودگاه های شلوغ و پر رفت و آمد است. در حال حاضر از فرودگاه کیش به حدود 10 شهر داخلی و شهرهای دبی و ابوظبی در کشور امارات پرواز مستقیم وجود دارد و از طریق فرودگاه‌های تهران، شیراز، مشهد، دبی و ابوظبی به‌ صورت غیرمستقیم به تمامی نقاط جهان دارای پرواز است. شکلات، قهوه، ماهی، میگو و خرما سوغاتی های خوراکی و قالی و گليم بافی، سازهاي سنتی، زيورآلات سنتی، صنايع چوب، معرق، سفال و پتينه، چرم دوزی، سنگ های قيمتی، نقاشی پاستل گچی، سرمه دوزی، زری بافی، كاشی برجسته، قلاب بافی و صدف سازی از جمله سوغاتی های صنایع دستی این جزیره هستند. شرکت های هواپیمایی ایران ایر، آسمان، تابان، ایران ایرتور، آتا، ماهان، کیش ایر، قشم ایر، کاسپین، زاگرس، معراج و پویا ایر به مقاصد پروازی اصفهان، اهواز، بندر بوشهر، بندرعباس، تبریز، مشهد، رشت، ساری، شیراز، کرمان، کرمانشاه و تهران مسیر پروازی از مبدا کیش را پوشش می دهند.

بلیط کیش به تهران؛ آنلاین، ارزان

خرید بلیط چارتر جزو آن دسته از خریدهایی است که خواهان بسیاری دارد. اصولا بلیط‌ های هواپیما به دو دسته ی سیستمی و چارتر تقسیم می‌شوند که بلیط‌ های چارتر معمولا با قیمت پایین‌ تر به فروش می‌رسند. بلیط‌ ها در مواقعی که ظرفیت هواپیما تکمیل نشود به صورت چارتر یا بلیط لحظه آخری عرضه می شوند. بلیط هواپیما لحظه آخری اگر فصل شلوغ سفر از کیش به تهران نباشد می تواند ارزان باشد و در دسترس. کافی است سایت های فروش بلیط هواپیما را رصد کنید و به محض پیدا کردن بلیط مورد نظر خود هر چند در ساعات پایانی باقی مانده به پرواز خرید آنلاین بلیط هواپیما را انجام دهید. با توجه به تنوع و فراوانی سایت های فروش بلیط هواپیما در لحظات استرس زای نزدیک به ساعت پرواز، به دنبال بلیط گشتن در بین این همه سایت برای پیدا کردن بلیط لحظه آخری ارزان چندان معقول و سنجیده نیست.