صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

ارزانترین پرواز های مشهد به تهران

از پایتخت تا پایتخت با بلیط مشهد به تهران

مسیر هوایی و زمینی بین مشهد بعنوان پایتخت معنوی و تهران بعنوان پایتخت سیاسی ایران همواره مهم و وسایل حمل و نقلعمومی آن همیشه مورد توجه بوده است. بلیط مشهد به تهران سخت به دست می آید اما با فی بلیط و پشتیبانی24ساعته یک تیمحرفه ای، بلیطی ارزان و آسان را در دست خواهید داشت. مشهد و تهران دو قطب مهم گردشگری در ایران هستند و مسیرهایزمینی و هوایی و نیز امکانات نقل و انتقالات بین این دو شهر همواره اهمیت داشته اند. سفر هوایی گزینه ای مناسب و بلیط مشهد بهتهران و بالعکس بهترین انتخاب برای یک سفر مطمئن در این مسیر هستند.

4 یک سفر به یاد ماندنی داشته باشیم!

مشهد شهر زیارت است و از جنبه ی مذهبی و تفریحی مورد توجه بسیاری از مردم ایران. تهران پایتخت ایران و شهری که باتراکم جمعیتی بالا و دارای پایگاه های مهم علمی، سیاسی، اقتصادی، تجاری و فرهنگی همواره مقصد بسیاری از مسافران بودهاست. مسیر مشهد تهران چه هوایی و چه زمینی معمولا از ترافیک و تردد بالایی برخوردار است. از این رو تمام امکانات و وسایلحمل و نقل عمومی در این مسیر خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارایه می دهند.

بلیط مشهد به تهران و بلیط تهران به مشهد به دلیل تردد بسیار مسیر هوایی مشهد و تهران همیشه پرمخاطب بوده است. سفر ازپایتخت معنوی ایران به پایتخت سیاسی ایران پروازهای این مسیر را پر اهمیت کرده است بطوریکه بیشترین شرکت های هواپیماییو بهترین و معتبرترین ایرلاین ها همواره در حال ارایه ی خدمات هستند و تنوع بلیط ها در این سفر هوایی همیشه برقرار است ازاین رو انتخاب، خرید و رزرو بلیط برای مسافران آسان تر است. همین کثرت شرکت های هواپیمایی و تنوع کلاس های پروازی وانواع بلیط های سیستمی و چارتری بر قیمت بلیط هواپیما مشهد تاثیرگذار است. بیشتر پروازهای چارتری با بهترین قیمت در مسیرمشهد به تهران به فروش می رسند اما در زمانی کهبرای خرید بلیط چارتر تهران مشهد و یا بلیط چارتر مشهد تهران به صورتارزان باید بدانید که کی و چه زمان سفر کنید. برای خرید بلیط چارتری در این مسیر پیشنهاد می کنیم تا دو روز پیش از روز پروازاقدام کنید تا بتوانید مناسب ترین قیمت بلیط را تهیه کنید.

همچنین در فصول غیر پیک سفر و غیر مناسبت های مذهبی و رسمی کشور، به دلیل کم شدن ترافیک مسافران، شرکت هایهواپیمایی اقدام به فروش بلیط بصورت یکجا و چارتری می کنند که این مهم در نهایت منجر به پایین آمدن قیمت بلیط هواپیما تهرانبه مشهد و یا بالعکس می شود. از این رو هر چه به ساعت پرواز نزدیک می شویم نرخ بلیط کاهش محسوس تری می یابد چرا کهچارترکننده نمی خواهد صندلی های اجاره شده اش خالی بماند. این نوع بلیط که به بلیط لحظه آخری مشهور است در شرایط خلوتسیر و سفر، انتخاب خوبی محسوب می شود.

پرواز هواپیماهای مشهد به تهران از طریق فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد و ترمینال شماره یک(پروازهای داخلی) بهفرودگاه مهرآباد تهران انجام می شود. مدت پرواز مشهد به تهران با توجه به موارد متعددی چون وضعیت آب و هوایی ممکن استتغییر کند اما معمولا یک ساعت و سی دقیقه تخمین زده می شود. سفر هوایی به صرفه است اما گاهی انتخاب با هواپیما نیست. قطاریکی از گزینه های مناسب مسیر تهران و مشهد است. با توجه به تنوع قطارها قیمت بلیط قطار تهران به مشهد و بالعکس از بازهمناسبی برخوردار است که به شما اجازه می دهد متناسب با بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

بلیط مشهد به تهران؛ آسان، ارزان

مسیر زمینی و هوایی مشهد به تهران در اغلب فصول سال شلوغ و پیدا کردن بلیط مشهد به تهران به مراتب سخت و گاه پردردسراست. اما با مراجعه به سایتwww.feebilit.comشما می توانید این راه سخت را آسان کنید. کافی ست وسیله ی خود را انتخابکنید؛ هواپیما، قطار یا اتوبوس و با مشخص کردن مبدا و مقصد و حتی بودجه ی خود، بقیه ی جستجو و مقایسه و معرفی را به اینموتور جستجوی حرفه ای و سریع بسپارید.