صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

ارزانترین پرواز های شیراز به تهران

بلیط شیراز به تهران را ارزان بخرید

کمتر از یک ساعت و 30 دقیقه زمان لازم است تا شما با در دست داشتن بلیط شیراز به تهران این مسیر را با هواپیما طی کنید. پس اگر می خواهید علاوه بر سرعت، هزینه های سفر خود را مدیریت کنید با فی بلیط همراه شوید با این اطمینان که ارزان ترین بلیط را تهیه می کنید. برای سفر از پایتخت سیاسی ایران به پایتخت فرهنگ و تمدن ایرانی شما باید بلیط شیراز به تهران را تهیه کنید.

فرودگاه شیراز؛ ایمن، مجهز، مطمئن

شیراز با آثار تاریخی و معماری زیبا، بازارهای سنتی و باغ های سرسبز و صاحب فرهنگ و تمدن ایرانی سالانه میزبان بسیاری از مسافران از اقصی نقاط ایران و جهان است. این شهر دیدنی در فصل اردیبهشت دلچسب تر می شود آنقدر که شما وسوسه می شوید تا رزرو بلیط هواپیما را برای یک سفر آسان و راحت و البته مطمئن انجام دهید. فرودگاه بین المللی شهید دستغیب در شیراز پس از فرودگاه بین المللی امام خمینی، مجهزترین فرودگاه ایران از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیک و بعد از فرودگاه های مهرآباد، مشهد و امام خمینی، چهارمین فرودگاه پر رفت و آمد کشور به شمار می آید. بهتر است بدانید، تمام گردشگران و تجار غیرایرانی کشورهای مختلف پس از ورود به کشور از طریق فرودگاه شیراز می توانند در کمتر از 15 دقیقه، ویزای توریستی دو هفته ای دریافت کنند. البته کشورهای آمریکا، کانادا، کلمبیا، بریتانیا، پاکستان، عراق، افغانستان، اردن، بنگلادش و سومالی از این قاعده مستثنی هستند.

بلیط شیراز به تهران؛ آنلاین، ارزان

اگر خرید آنلاین بلیط هواپیما را انتخاب کرده اید که بهترین انتخاب شما خواهد بود به سبب کسب آرامش و رضایت شما در کمترین زمان ممکن، تنها با در اختیار داشتن یک آدرس پست الکترونیکی، یک کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم آن و نیز مشخصات فردی می توانید به بلیط خود دست یابید. برای خرید بلیط چارتر در هنگام ثبت مشخصات بهتر است نوع بلیط را فیلتر کنید تا جستجوی شما بر اساس نوع بلیط شما که چارتری است انجام شود در غیر اینصورت جستجوی شما هم در بلیط های سیستمی و هم در بلیط های چارتری موجود انجام می شود و برای شما که فقط قصد خرید بلیط چارتر شیراز به تهران دارید انتخاب سخت تر خواهد شد. البته در انتخاب بلیط چارتر دقت کنید که این بلیط در اکثر موارد قابل استرداد نیست و قیمت آن برای تمام رده های سنی یکسان محاسبه می شود.

همچنین در روزهای شلوغ سفر ممکن است قیمت بلیط چارتری شیراز به تهران با بلیط سیستمی یکی و یا حتی گران تر باشد. شما می توانید با در نظر داشتن این نکات کلیدی علاوه بر انتخاب نوع بلیط، سایر انتخاب های خود از جمله خط هوایی، قیمت بلیط، زمان پرواز و ... را سفارشی کنید. نتایج جستجوی شما در سایت فی بلیط بر اساس انتخاب های شما به صورت یک فهرست کامل از ارزان ترین قیمت بلیط ها نمایش داده می شود و شما می توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ، ساعت حرکت و ورود، مدت پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید.