صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

ارزانترین پرواز های تبریز به تهران

بلیط تبریز به تهران؛ ایمن و آسان

تبریز یک شهر مدرن و صاحب صنعت است و فرودگاه تبریز با ۲۰۰ پرواز داخلی و ۲۰ پرواز خارجی یکی از فرودگاه های مهم ایران به شمار می رود. بلیط تبریز به تهران را از سایت فی بلیط که دارای نشان اعتماد الکترونیکی است و جستجوی شما را آسان و راحت می کند تهیه کنید. تبریز قطب اداری، صنعتی، تجاری، نظامی، ارتباطی، بازرگانی و فرهنگی شمال غرب ایران محسوب می شود و جزو شهرهای مهاجرپذیر است. سفر هوایی بهترین انتخاب برای پرواز از تهران به تبریز و بلیط تهران به تبریز به آسانی قابل رزرو و خرید است.

سفر به شهری مدرن

تبریز یک شهر مدرن است و از سایر شهرهای ایران از لحاظ پیشتاز بودن در راه اندازی هر کسب و کار و صنفی بالاتر است. نخستین هتل، نخستین سینما عمومی، نخستین کافه تریا، نخستین شهرداری و بسیاری دیگر از اولین های ایران در این شهر بنا شده است.

دویماج، کوفته تبریزی، یپراخ دلماسی، خورش هویج ، سوزی شورباسی از جمله غذاهای معروف تبریزی هستند و از جاذبه های گردشگری این شهر زیبا می توان به کاخ و موزه‌ ی شهرداری، بازار فرش تبریز، خانه مشروطه، ائل گلی تبریز، جنگل ارسباران، خانه علی مسیو و پارک ملی کنتال اشاره کرد. در تبریز به خانه نعمت زاده تبریز، جزیره کبودان و پیست اسکی سهند حتما سر بزنید.

از فرودگاه تبریز بیشتر بدانید

قدمت فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز به سال ۱۳۲۹ برمی گردد و در 18 کیلومتری شهر تبریز بنا شده است. این فرودگاه، به صورت ۲۴ ساعته عملیاتی بوده و بزرگترین فرودگاه شمال غرب ایران است که به جهت واقع شدن در مرز و کریدور هوایی ایران به اروپا و آسیای میانه، از اهمیت استراتژیک و بالایی برخوردار است. این فرودگاه هم اکنون با داشتن دو باند مجهز و حدود ۲۰۰ پرواز داخلی و ۲۰ پرواز خارجی ورودی و خروجی در هفته از نظر تعداد پرواز و تجهیزات ناوبری از جایگاه مناسبی در کشور برخوردار است و دارای یک فرودگاه اقماری به نام فرودگاه سهند است. شرکت های هواپیمایی ایران ایر، آسمان، ایران ایرتور، کارون، آتا، ماهان، کیش ایر، قشم ایر، کاسپین، زاگرس و معراج مقاصد پروازی اصفهان، اهواز، بندرعباس، مشهد، جزیره کیش، رشت، ساری، شیراز، عسلویه، کرمان، گرگان و تهران را از مبدا تبریز پوشش می دهند. تبریز در همه ی فصول سال زیبا و دیدنی است اما بهترین زمان سفر به تبریز تابستان و شهریور ماه است.

چگونه بلیط تبریز به تهران چارتر ارزان بخریم؟

خرید و رزرو بلیط هواپیما تبریز به تهران به دو صورت سیستمی و چارتری انجام می شود. بلیط هواپیما سیستمی طبق نرخ مصوبه سازمان هواپیمایی کشور قیمت گذاری شده و قیمت ها ثابت است. بلیط هواپیما چارتر از چند وجه با بلیط سیستمی فرق دارد. اول اینکه قیمت ها تعیین شده و ثابت نیست و بنا به میزان تقاضا تغییر می کند. بلیط چارتر هواپیما را اگر ارزان می خواهید فصول غیر پیک سفر را برای گردشگری انتخاب کنید. ایامی از سال که مسافرت از تبریز به تهران کاهش می یابد بهترین زمان برای پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان است. اگر چه این نوسان بلیط هواپیما چارتر مزیت بشمار می رود اما در مقابل، این بلیط همان قیمتی برای کودکان دارد که برای بزرگسالان است. پس اگر در جستجوی بلیط ارزان هواپیما هستید و تعداد اعضای خانواده بخصوص کودکان زیادند به بلیط سیستمی هم فکر کنید. بلیط تبریز به تهران را از سایت فی بلیط بخواهید تا بلیط چارتر ارزان تهران به تبریز را در سریع ترین زمان ممکن با آسان ترین نوع جستجو در کامل ترین فهرست قیمت های موجود به شما معرفی کند.