صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

سفر به پایتخت محبوب با بلیط گرجستان تفلیس

گرجستان کشوری 2 قاره ای است؛ اروپایی و آسیایی. تفلیس پایتخت زیبا و محبوب این کشور است و بلیط گرجستان تفلیس یکی از بلیط های پرطرفدار در میان ایرانیان. برای داشتن خریدی راحت و آسوده به جای مراجعه به آژانس های مسافرتی به فی بلیط بروید تا این بلیط را در سریع ترین زمان به بهترین شکل ممکن خریداری کنید. گرجستان کشوری دو قاره ای است؛ اروپایی و آسیایی؛ اگرچه به سبب دین غالب مردم یعنی مسیحیت و سابقه ی حضور در اتحاد جماهیر شوروی، خود را جزوی از قاره ی اروپا می داند، از قوانین اتحادیه ی اروپا تبعیت می کند و در رویدادهای سیاسی، اقتصادی و فرهنگی اتحادیه اروپا حضوری پررنگ دارد. تفلیس پایتخت و یکی از کلان شهرهای گرجستان است و بلیط گرجستان تفلیس یکی از بلیط های محبوب برای ایرانیان.

از تفلیس بیشتر بدانید

تفلیس حکمرانان بسیاری بر خود دیده است؛ از اعراب مسلمان گرفته تا سلجوقیان و مغول هایی که به رونق و شکوه این شهر پایان دادند. حاکمان ایرانی سپس عثمانی و سرانجام روس ها بر این دیار فرمانروایی کردند و در نهایت در سال ۱۹۹۲ میلادی گرجستان توانست استقلال خود را بازیابد و تفلیس به عنوان پایتخت این کشور به حیات خود ادامه دهد. تاریخ پر فراز و نشیب این شهر را می توان کاملا در بناهای آن مشاهده کرد. بناهایی با سبک های معماری ترکیبی از قرون‌ وسطی، نیوکلاسیک و استالینیست. فرهنگ غذایی گرجستان متاثر از سبک طبخ و تغذیه ی گرجی های باستانی، قفقازی ها، اروپایی ها، خاورمیانه ای ها و مردمی که به این شهر برای مقاصد تجاری رفت و آمد می کردند، است. "خاچاپوری"، غذای لذیذ گرجی است که به صورت نانی قایقی شکل با پنیر پر می‌شود و مواد دیگری مانند تخم‌ مرغ هم به آن اضافه می‌ شود. این غذا، غذای ملی و محبوب گرجستان است که انواع مختلفی دارد و در نواحی مختلف این کشور، با دستورهای متفاوتی تهیه می‌ شود.

از جاذبه های گردشگری تفلیس می توان به اماکن و دیدنی های زیر اشاره کرد:

 • کلیسای کاشوتی : کلیسایی تاریخی متعلق به قرون وسطی.
 • موزه ی ملی گرجستان : موزه ای در خیابان روستاولی با مجموعه ای بی نظیر از عتیقه ها.
 • موزه هنر تفلیس : گالری در مجاورت کلیسای کاشوتی و نمایشگاه دایمی شاهکارهای برجسته ‌ترین هنرمندان گرجستانی.
 • پل صلح : پلی میان تفلیس قدیم و جدید بر روی رودخانه کورا.
 • کلیسای جامع تثلیث : بزرگترین کلیسای جامع ارتدکس جهان معروف به سامبا.
 • باغ گیاه شناسی : پر از گونه های مختلف و متنوع گیاهی همراه با تله کابین.
 • دژ ناریکالا : قلعه ای باستانی با نمایی بسیار زیبا در شب.
 • حمام سولفور : معروف به حمام شاه عباسی با معماری ایرانی.
 • کلیسای متخی : کلیسایی باستانی در کنار رود کورا.
 • دریاچه ی لاک پشت : دریاچه ای تماشایی به شکل لاک پشت.
 • پارک متاسمیندا : پارکی بر روی تپه ای بلند با شهربازی مدرن.

قطعا اگر زمان و هزینه برای شما اهمیت داشته باشد برای خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی به آژانس ها و دفاتر مسافرتی و جهانگردی مراجعه نمی کنید. خرید بلیط هواپیما از آژانس ها همواره معتبر و مورد توجه برخی افراد است اما برای کسی که به دنبال روشی برای جایگزینی مراجعه ی حضوری به آژانس ها است ما خرید بلیط هواپیما اینترنتی را پیشنهاد می کنیم. این نوع خرید شما را از اتلاف وقت و هزینه و انرژی بازمی دارد و بازه ی انتخاب شما را وسیع می کند مشروط بر اینکه بدانید از کدام سایت و موتور جستجو بلیط خود را بخواهید. برای رصد کردن قیمت بلیط هواپیما داخلی و قیمت بلیط هواپیما خارجی بهترین کار مراجعه به سایت های فروش آنلاین بلیط هواپیما است. این سایت ها به طور لحظه ای شما را از نرخ انواع بلیط ها آگاه می کنند منتها به دلیل تعدد و تنوع سایت های فروش آنلاین بلیط ممکن است در هنگام جستجو برای بلیط هواپیما دچار سردرگمی و حتی کلافگی شوید.

بدون شک وجود یک موتور جستجوی پیشرفته که خود مسوولیت جستجو در بین سایت های معتبر موجود را داشته باشد و بنا بر خواسته ی شما بلیط های مورد درخواست را فهرست وار نمایش دهد کاملا محسوس است. شما با خرید اینترنتی بلیط هواپیما یک قدم به سوی مدیریت زمان و هزینه برمی دارید، با استفاده از موتور جستجو قدم دوم را در جهت صرفه جویی در وقت و هزینه ی خود برمی دارید. شما می توانید در این گام دوم هم خرید و هم رزرو بلیط هواپیما خارجی خود را انجام دهید. برای خرید و رزرو بلیط گرجستان تفلیس از موتور جستجوی فی بلیط کمک بگیرید. تمامی قیمت ها و حتی قیمت های مورد نظر شما در جستجو با این سایت قابل دسترسی است و با مشاهده ی آنها می توانید ارزیابی کنید، بخرید و آسوده سفر کنید.