صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما را در فی بلیط جستجو کنید

قیمت بلیط هواپیما به دو روش اعلام می شود: بلیط سیستمی و بلیط چارتری. معمولا قیمت بلیط سیستمی یکسان است و طبق نرخ مصوب شرکت هواپیمایی تعیین می شود.

همه آنچه که درباره قیمت بلیط هواپیما باید بدانید!

تفاوت عمده ی بین بلیط سیستمی و چارتری در قیمت آن بسته به زمان سفر و نیز قابلیت استرداد آن است. بلیط سیستمی با پرداخت بخشی از هزینه ی بلیط بعنوان خسارت توسط مسافر قابل استرداد است اما بلیط چارتری در اغلب موارد این قابلیت را ندارد. همچنین در پرواز سیستمی قیمت بلیط هواپیما برای کودکان و نوزادان متفاوت و البته نسبت به قیمت بلیط بزرگسالان ارزان تر است اما در بلیط هواپیما چارتر، قیمت بلیط هواپیما برای همه یکسان است.

تنوع قیمت بلیط هواپیما زیاد است بنابراین احتمال پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان نیز افزایش می یابد. بلیط هواپیما ارزان هم می تواند چارتری باشد و هم سیستمی. این موضوع بسته به شرایط زمانی دارد. در مواقعی که پیک سفر نیست بلیط هواپیما ارزان در قالب بلیط های چارتری به فروش می رسد. به خصوص در چند ساعت باقی مانده به پرواز، بلیط چارتری به صورت بلیط ارزان چارتری عرضه می شود.

بنابراین زمانی که در هواپیما نشستید و متوجه شدید فردی که در صندلی کناری تان نشسته است با بلیطی گران تر یا ارزان تر از شما سوار هواپیما شده تعجب نکنید. قیمت بلیط هواپیما کاملا به شرایط تهیه ی بلیط وابسته است. به طور مثال، قیمت بلیط هواپیما مشهد رفت و برگشت (زمانیکه همزمان بلیط رفت و برگشت خریداری می شود) با قیمت بلیط هواپیما مشهد یکطرفه می تواند متفاوت باشد چراکه در زمان تهیه بلیط یکطرفه ممکن است بلیط چارتر ارزان یا بلیط لحظه ی آخری اعلام شود و یا برعکس به دلیل تراکم مسافر و تردد زیاد مسیر، این بلیط گران تر از زمانیکه رفت و برگشت با هم تهیه می شود تمام شود. قیمت بلیط هواپیما بسته به روز تهیه ی بلیط هم می تواند متفاوت باشد. مثلا قیمت بلیط مشهد تهران چارتر در 27 اسفند یک قیمت و در 28 اسفند با قیمت بیشتری ممکن است عرضه شود. تفاوت تنها در 24 ساعت است اما به دلیل پیش رو داشتن ایام تعطیلات عید نوروز هر چه به این روزها نزدیک تر می شویم بلیط چارتر ارزان و مناسب و لحظه ی آخری سخت تر پیدا می کنیم.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما در قیمت بلیط هواپیما تاثیری ندارد اما در اینکه شما بلیطی با قیمت مناسب تر و ارزان تر و با محدودیت های کمتر تهیه کنید بسیار تاثیرگذار است. امروزه با گسترش سایت های فروش آنلاین بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما آسان شده است و خرید آنلاین بلیط هواپیما علاوه بر صرفه جویی در هزینه از اتلاف وقت و انرژی نیز جلوگیری می کند. قیمت بلیط هواپیما همیشه یکی از دغدغه های مسافران بوده است؛ اینکه با این نوسانات روز بازار با یک قیمت مقرون به صرفه سفر کنند. سایت های بسیاری آمده اند تا بلیط هواپیما را با قیمت های متفاوت در روزها و ساعت های مختلف سال با انواع ایرلاین ها در اختیار مشتری قرار دهند اما یقینا جستجو در این همه سایت متنوع و البته معتبر فروش و رسیدن به یک قیمت بلیط هواپیما دلخواه و رضایت بخش کار آسانی نخواهد بود.

برای یک خرید ارزان و ایمن و مطمئن از فی بلیط غافل نشوید!

فی بلیط با فراهم کردن امکان مقایسه ی قیمت ها به خرید اینترنتی بلیط هواپیما شتاب بیشتری داده است. فی بلیط با پشتیبانی 24 ساعته و به روز رسانی لحظه ای، تمامی سایت های معتبر فروش بلیط هواپیما مانند علی بابا، زورق، تی چارتر و غیره را رصد می کند و در کمترین زمان ممکن، شما را در جریان تمامی قیمت ها قرار می دهد.

به کمک فی بلیط، اطلاع از قیمت بلیط هواپیما، رزرو بلیط هواپیما، یافتن بلیط هواپیما ارزان، بلیط هواپیما چارتر و مقایسه ی قیمت ها و ویژگی های دیگر هر پرواز آسان تر بوده چرا که به جای جستجو در چندین سایت و شبکه ی مختلف، برای سهولت انجام فرآیند خرید بلیط یا رزرو آن و کاهش قابل توجه مدت زمان آن می توانید تمامی اطلاعات مورد نیاز را در یک صفحه به صورت طبقه بندی شده در دسترس داشته باشید. پس با مراجعه به سایت www.feebilit.com این فرصت استثنایی در رسیدن به یک قیمت بلیط هواپیما ارزان و مناسب و مطمئن و ایمن را از دست ندهید.