صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

ارزان ترین قیمت بلیط مشهد را در فی بلیط جستجو کنید

مشهد بعنوان پایتخت معنوی ایران هر سال پذیرای بیش از 27 میلیون زائر از داخل و 2 میلیون زائر از خارج است. از این رو قیمت بلیط مشهد همواره مورد توجه و جستجوی بسیاری از مسافران بوده و بسته به مناسبت های مذهبی و اعیاد و تعطیلات و نیز نوع ایرلاین و کلاس پروازی متغیر است.

مشهد یکی از کلان شهرهای ایران و دومین شهر پرجمعیت ایران بعد از تهران است که به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا(ع) یکی از شهرهای بزرگ توریستی ایران به شمار می رود و پذیرای بیش از 27 میلیون زائر از داخل و 2 میلیون زائر از خارج در سال است. این شهر، به ویژه در ایام مذهبی و تعطیلات و عید نوروز به یکی از پرترددترین شهرهای ایران بدل می شود، از این رو قیمت بلیط مشهد با نوسانات عمده ای در طول سال مواجه است.

قیمت بلیط مشهد

روزانه بیش از 70 پرواز ورودی به مقصد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد انجام می شود و این در حالیست که قابلیت پذیرش در ایام پرتقاضا و پرتردد، به 120 پرواز می رسد. مشهد علاوه بر اینکه یک شهر زیارتی به حساب می آید اما بعنوان یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران از جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیاری برخوردار است که می توان در این میان از آرامگاه نادرشاه، مسجد گوهرشاد، آرامگاه فردوسی، گنبد هارونیه، طرقبه، شاندیز و ... نام برد. زعفران، زرشک، هل، نبات، ادویه، نمد، فیروزه، دیگ سنگی، محصولات چرمی و ... از جمله صنایع دستی و خوراکی های خوشمزه ی مشهدی هستند که مسافران و زائران به شهرهای خود سوغات می برند.

معمولا قیمت بلیط مشهد به نسبت بلیط های دیگر بالاست و بهتر است بگوییم همیشه برای خرید بلیط مشهد دیر است اما در ماه هایی از سال می توان قیمت بلیط هواپیما مشهد معقول و ارزان پیدا کرد. مهر ماه و اردیبهشت ماه جزو ماه هایی از سال هستند که به علت ترافیک کمتر سفر، قیمت بلیط کاهش محسوس تری دارد.

بلیط هواپیما مشهد تهران

پرواز مشهد تهران یکی از پروازهای شلوغ ایران است. از این رو قیمت بلیط مشهد تهران همواره یکی از جستجوهای پرطرفدار میان مسافران این پرواز بوده است. در حال حاضر فروش بلیط هواپیما مشهد تهران توسط شرکت های هواپیمایی ایران ایر، زاگرس، ایران ایرتور، کاسپین، آتا، سپهران، قشم ایر، ماهان ایر، تابان، کیش ایر، معراج، ساها و آسمان انجام می شود.

بلیط هواپیما مشهد کیش

اگر مشهد زیارتی ترین شهر ایران به شمار می آید و سالانه توریست های بسیاری به سوی خود جذب می کند، کیش سیاحتی ترین شهر ایران است که با جاذبه های طبیعی و زیبای خود به یک قطب گردشگری در ایران بدل شده است. فرودگاه کیش به دلیل توریستی بودن منطقه یکی از فرودگاه های شلوغ و پر رفت و آمد است و قیمت بلیط مشهد کیش با توجه به نوع ایرلاین، کلاس پروازی و نیز فصول مسافرت در طول سال تغییر می کند.

بلیط هواپیما مشهد اصفهان

اصفهان مقصد بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است که به دلیل زیبایی های تاریخی و آثار باشکوه و دیدنی که در خود دارد همواره مورد توجه مسافران بوده است. بهترین زمان برای سفر به اصفهان نیمه‌های فصل بهار است و شما می توانید با خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد اصفهان مسیری آسان و مطمئن را با مراجعه به سایت های فروش بلیط معتبر طی کنید.

بلیط هواپیما مشهد شیراز

شیراز به سبب جاذبه‌ های تاریخی، فرهنگی، مذهبی و طبیعی فراوان، همواره گردشگران بسیاری را به سوی خود جذب می کند. مشهد و شیراز در فاصله 991 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها، معمولا یک ساعت و 25 دقیقه است.

بلیط هواپیما مشهد بندرعباس

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما مشهد بندرعباس فصل زمستان است. در این فصل، هوای بندرعباس بسیار خوش است و در حالیکه در مشهد یک هوای سرد و خشک را دارید، در بندرعباس می توانید یک هوای مطبوع بهاری را تجربه کنید.

بلیط هواپیما مشهد قشم

قشم بزرگ ترین جزیره ی ایران است و یکی از زیباترین جزایر خلیج فارس به شمار می رود. این شهر پر از جاذبه های تاریخی و طبیعی منحصر بفرد است و از معدود مقاصدی است که بافت و چهره سنتی خود را حفظ کرده است. برای اطلاع از قیمت بلیط مشهد قشم پس از ثبت مبدا و مقصد، گزینه ی جستجو را کلیک کنید تا ارزان ترین قیمت در اختیار شما قرار گیرد.

قیمت بلیط مشهد ارزان و مطمئن را از تنها سایت تضمین کننده ی بلیط ارزان به نشانی www.feebilit.com جستجو کنید تا در کمترین زمان به مناسب ترین بلیط هواپیمایی دست یابید.