صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

نکاتی پیرامون خرید اینترنتی بلیط هواپیما

بالغ بر 60 درصد مردم دنیا خرید اینترنتی را به خرید حضوری ترجیح می دهند. از این رو موتورهای جستجویی چون فی بلیط در حوزه ی خرید بلیط اینترنتی به میدان آمده اند که بیش از پیش خرید اینترنتی شما را به یک خرید آسان و مقرون به صرفه بدل کنند.

مواد لازم برای خرید اینترنتی، آنلاین بودن(اینترنت)، تکمیل مراحل خرید بلیط در سایت(وارد کردن نام و نام خانوادگی به زبان لاتین و شماره کارت ملی) و داشتن رمز دوم کارت بانکی است. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با جزییات خرید بلیط اینترنتی آشنا شوید.

4 نکته اساسی پیرامون خرید بلیط اینترنتی

نکاتی که باید در هنگام خرید بلیط اینترنتی بدانید بدین شرح است:

  1. مشخصات بلیط هواپیما خود را می توانید آنلاین مشاهده و یا چاپ کنید. پس از تکمیل فرایند خرید بر روی گزینه دانلود کلیک و فایل بلیط الکترونیکی خریداری شده را با فرمت PDF دانلود کنید. لازم به ذکر است، یک نسخه از بلیط و یا بلیط های خریداری شده بلافاصله به ایمیل شما ارسال می شود. ولی اگر به هر دلیلی نیاز به ارسال مجدد بلیط خریداری شده دارید با پشتیبانی سایتی که خرید را انجام داده اید، تماس بگیرید.
  2. چنانچه پس از تکمیل مراحل خرید، بلیط به ایمیل‌ شما فرستاده نشد، ابتدا بخش‌های Junk ، Spam یا Promotion ایمیل را چک کنید تا مطمئن شوید که بلیط اشتباهی وارد این پوشه‌ها نشده است. پس از آن می‌توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و جویای بلیط خود شوید. اگر با نام کاربری اقدام به خرید کرده اید، می‌توانید آرشیو بلیط‌ های خریداری شده را در پنل کاربری مشاهده کرده و بلیط را از همان‌جا چاپ کنید. اگر مراحل خرید را بدون مشکل طی کنید و شماره واچر پرواز را دریافت کنید، رزرو شما با موفقیت انجام شده است و جای هیچ نگرانی نیست.
  3. آگاه باشید، قابلیت تغییر نام و کد ملی مسافر پس از خرید بلیط هواپیما بسته به نوع بلیط هواپیما متفاوت است. در بلیط های سیستمی امکان تغییر نام وجود ندارد و در صورت چنین درخواستی باید بلیط قبلی لغو و بلیط جدید صادر شود اما در خرید بلیط هواپیما اینترنتی چارتر این درخواست در چارچوب قوانین چارتر کننده قابل پیگیری است. هر چند که بیشتر چارتر کننده ها پس از صدور بلیط چارتری با تغییر مشخصات و یا واگذاری آن به شخص دیگری موافقت نمی کنند.
  4. قوانین کنسلی بلیط اینترنتی هواپیما چارتر متفاوت است زیرا قوانین هر چارتر کننده متفاوت است. ناگفته نماند، در اکثر مواقع، امکان کنسل کردن بلیط چارتری وجود ندارد و در واقع به راحتی بلیط سیستمی این نوع بلیط قابل استرداد نیست و در این زمینه سخت گیری های خودش را دارد. به هر حال شانس خود را امتحان کنید و درخواست استرداد خود با اطلاعاتی چون نام، شماره بلیط، شماره کارت بانکی و ... ارسال کنید. تقاضای کنسلی و استرداد هزینه ی شما به چارتر کننده یا شرکت هواپیمایی مربوطه ارسال می شود و تنها در صورت پذیرش این درخواست از سوی چارتر کننده یا شرکت هواپیمایی، جریمه از قیمت بلیط کسر شده و بقیه پول، به حساب شما واریز خواهد شد.

برای خرید اینترنتی آسان و ارزان همراه ما باشید

بالغ بر 60 درصد مردم دنیا خرید اینترنتی را به خرید حضوری ترجیح می دهند و این نشان از محبوبیت روزافزون این نوع خرید دارد. برای خرید بلیط هواپیما نیز خرید اینترنتی جای خود را باز کرده است و گزینه ی پرکاربرد این روزهای مسافران به وقت تهیه ی بلیط شده است. یکی از مهم ترین امتیازات این نوع خرید بر خرید حضوری صرفه جویی در زمان و هزینه است.

موتورهای جستجویی در حوزه ی ارایه ی بلیط هواپیما به میدان آمده اند که بیش از پیش خرید بلیط اینترنتی شما را به یک خرید آسان و راحت بدل می کنند. ما به شما پیشنهاد می کنیم تا با مراجعه به سایت www.feebilit.com برای یک بار لذت خرید آسان و مقرون به صرفه را تجربه کنید.