صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

بلیط اینترنتی؛ سریع و آسان

داشتن 2 گزینه ی ایمیل و رمز دوم کارت بانکی کافی است تا شما را به خرید بلیط اینترنتی هواپیما هدایت کند. با ورود به سایت جستجوی فی بلیط بر اساس بودجه ی خود پروازهای مورد نظرتان را فهرست وار مشاهده و در کمترین زمان ممکن، بلیط دلخواه خود را با اطمینان از مناسب بودن قیمت تهیه کنید.

در عصر تکنولوژی و ارتباطات که اینترنت به یک مزیت تبدیل شده است و همه چیز به صورت آنلاین انجام می شود، تهیه ی بلیط هواپیما از طریق حضور در آژانس های مسافرتی جای خود را به بلیط اینترنتی و خرید آنلاین داده است.

با جزییات خرید بلیط اینترنتی بیشتر آشنا شوید

بهتر است قبل از هر چیز با شرایط خرید بلیط اینترنتی آشنا شوید:

  1. باید ایمیل داشته باشید، اگر ایمیل ندارید برای خود یک حساب ایجاد کنید.
  2. باید کارت بانکی عضو شتاب داشته باشید که رمز دوم داشته باشد، اگر رمز دوم ندارید از خودپرداز بانکی که در آن حساب دارید رمز دوم بگیرید.
  3. باید در حسابتان پول به اندازه ی کافی موجود باشد.

برای خرید بلیط اینترنتی هواپیما دو راه دارید:

  1. به تک تک سایت های ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی و سایت های فروش بلیط آنلاین معتبر سر بزنید و همه ی قیمت ها را چک کنید و بلیط خود را تهیه کنید. یکی از سایت های خرید آنلاین بلیط هواپیما به طور مثال سایت علی بابا است. برای تهیه بلیط اینترنتی هواپیما علی بابا، به این سایت مراجعه می کنید و بر مبنای مشخصات سفر خود، قیمت ها را جستجو و فقط از بین پروازهای این سایت پرواز خود را انتخاب می کنید. بدون شک در این نوع جستجو بازه ی انتخابی شما محدود خواهد شد و شما از سایر سایت ها و قیمت ها بی اطلاع خواهید ماند مگر اینکه یک به یک آنها را چک کنید که این خود پروسه ی زمانبری است.
  2. به یک سایت جامع و کارآمد که بر اساس بودجه ی شما پروازهای مورد نظرتان را فهرست وار نمایش می دهد، مراجعه کنید و در کمترین زمان ممکن، بلیط دلخواه خود را با اطمینان از مناسب بودن قیمت تهیه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما آنلاین خارجی فقط کافی ست پس از ورود به سایت مورد نظر، مشخصات سفر خود اینکه پرواز خارجی می خواهید، مبدا، مقصد و تاریخ حرکت را ثبت کنید. برای خرید بلیط هواپیما آنلاین چارتر هم می توانید گزینه ی چارتر را انتخاب کنید تا فقط بلیط های چارتری نمایش داده شوند. پس از جستجو، پرواز مورد نظرتان را انتخاب و پول بلیط را از طریق مشخصات عابر بانک و درگاه اینترنتی پرداخت کنید. کار خرید بلیط تمام است و شما می توانید در زمان مناسب به فرودگاه بروید و با نشان دادن یک کارت شناسایی به باجه ی صدور کارت پرواز بگویید که بلیط خود را به صورت اینترنتی گرفته اید.

سریع و آسان بلیط بخرید!

خرید بلیط اینترنتی اعم از داخلی، خارجی، چارتر، ارزان، همه و همه می توانند طی یک عملیات سریع و آسان با استفاده از موتورهای جستجوی مطمئن که تضمین کننده ی ارزان ترین ها و مناسب ترین هستند، با موفقیت انجام شوند.

اگر قصد سفر به یکی از شهرهای ایران به طور مثال مشهد را دارید، برای خرید بلیط هواپیما اینترنتی مشهد کافی ست وارد سایت www.feebilit.com شوید و پس از تعیین مبدا و مقصد، قیمت درخواستی خود را ثبت کنید تا این سایت با جستجو در میان تمامی قیمت های موجود، پرواز با قیمت درخواستی شما را معرفی کند و اینگونه حق انتخاب بیشتری پیدا می کنید و از سرگردانی در میان سایت های گوناگون رها می شوید.