صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

خرید بلیط هواپیما؛ گام نخست یک پرواز

بالغ بر 70 درصد مسافران در سراسر جهان خرید اینترنتی بلیط هواپیما را در اولویت تهیه ی بلیط خود قرار می دهند و موتورهای جستجوی معتبری چون فی بلیط، خرید بلیط هواپیما را با معرفی ارزان ترین ها آسان می کنند.

خرید بلیط هواپیما، هم می تواند در آژانس های مسافرتی انجام شود و هم به صورت آنلاین، هم در قالب سیستمی ارائه شود و هم در قالب چارتری. بلیط سیستمی بلیطی است که توسط شرکت های هواپیمایی نرخ گذاری می شود و معمولا ثابت است اما بلیط چارتری متغیر است و توسط چارترکننده و دفاتر مسافرتی که بلیط ها و صندلی های هواپیما را به مدت معین چارتر(اجاره) می کنند، قیمت گذاری می شود.

خريد بليط چارتري هواپيما؛ آنلاین یا آژانس؟

از آنجاییکه مراجعه به آژانس های مسافرتی دیگر مقرون به صرفه نیست و موجب اتلاف هزینه، انرژی و زمان مسافر می شود، خرید بلیط هواپیما به روش آنلاین جایگزین شایسته ای برای این روش سنتی شده و کاربران بسیاری را به سوی خود جذب کرده است. خرید آنلاین بلیط به دو شکل خرید بلیط هواپیما اینترنتی سیستمی و خرید بلیط هواپیما اینترنتی چارتر انجام می شود. تسریع عملیات تهیه ی بلیط، خود گواهی است بر ترجیح خرید آنلاین بر خرید از آژانس.

خرید بلیط هواپیما آنلاین خارجی نیز از طریق سایت های فروش بلیط معتبر و دارای نماد اعتماد الکترونیکی یک انتخاب محبوب میان مسافران است بطوریکه این سایت ها علاوه بر پروازهای داخلی، پروازهای خارجی نظیر نجف، استانبول، دبی، تفلیس و غیره را پوشش می دهند و بسترهای لازم را فراهم می کنند تا بسیاری از نیازهای کاربران را در دریافت بلیط از مسیرهای مختلف مرتفع کنند. برای خرید بلیط چارتر هواپیما خارجی کافی ست فقط گزینه ی چارتر را در صفحه ی بلیط ها انتخاب کنید تا تمام بلیط های چارتری مسیر مورد نظر شما لیست شوند.

آژانس های مسافرتی، ایرلاین ها و قیمت های محدودی را در اختیار مسافران قرار می دهند و مسافر ناچار است از میان تمام گزینه هایی که آژانس برای او تعیین کرده است یکی را برگزیند اما برای خرید بلیط اینترنتی هواپیما چارتر امکان مقایسه بین قیمت ها با توجه به تنوع نرخ ها و برخورداری از حق انتخاب نوع ایرلاین، ساعت پرواز و کلاس پروازی کاملا مهیا است و با صرفه جویی در وقت و هزینه یک قدم از خرید حضوری جلوتر است.

خرید بلیط هواپیما؛ اینترنتی و ارزان

امتیاز مهم خرید بلیط چارتر ارزان بصورت آنلاین در جستجوی کارآمد خلاصه می شود. جستجو در سایتی که بتوان در آن مقایسه ی قیمت ها از سایت های مختلف فروش بلیط هواپیما را مشاهده کرد و به مناسب ترین آنها رسید. این سایت برای مسیر پرواز شما، در کمترین زمان، تمام جستجوهای ممکن را انجام داده و مناسب ترین قیمت ها را در اختیار شما قرار می دهد.

پس به موتور جستجوی معتبر و دارای نماد اعتماد الکترونیکی www.feebilit.com مراجعه کنید و وقت و هزینه ی خود را برای خرید بلیط هواپیما پشت کانترها و یا سایت های متنوع فروش بلیط هدر ندهید و هر آنچه که از یک بلیط اینترنتی هواپیما انتظار دارید را به بهترین نحو ممکن برآورده کنید.