صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

نکاتی در باب خرید اینترنتی بلیط هواپیما چارتر

در عصر تکنولوژی و گرایش به خرید آسان، ابزارهای کارآمدی چون اینترنت و خرید آنلاین، زمینه را فراهم کرده اند تا خرید اینترنتی بلیط هواپیما چارتر در زمانی کوتاه و با سرعتی بالا انجام شوند. فی بلیط موتور جستجوی پیشرفته و پویا با پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته به شما نوید یک خرید اینترنتی آسان و ارزان را می دهد. سخن از خرید آنلاین یا همان خرید اینترنتی در قرن بیست و یکم و عصری که آن را عصر تکنولوژی می نامند سخن عجیب و پیچیده ای نیست. بسیاری از تمایلات در خرید به سوی اطمینان، سرعت عمل و آسان بودن رفته است. قرار نیست برای خرید یک خدمت و یا کالا، دیگر چون گذشته کفش و کلاه کنیم و در جست و جوی آن ساعت ها زمان صرف کنیم، کافی است تنها با داشتن یک دستگاه گوشی موبایل، یک خط اینترنت، مشخصات فردی، ایمیل و رمز دوم عابر بانک در کمترین زمان و با بیشترین شتاب از هر نقطه و در هر لحظه به هر چه که می خواهیم برسیم حتی خرید اینترنتی بلیط هواپیما چارتر.

از آژانس تا آنلاین

اتفاقی که همیشه می افتاد این بود که شما برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما داخلی و قیمت بلیط هواپیما خارجی ناچار بودید به آژانس های مسافرتی مراجعه کنید، به سراغ کانترهای فروش بروید و از آنها بخواهید تا شما را در جریان آخرین نرخ بلیط هواپیما قرار دهند. مسوول کانتر فروش در چارچوب اختیارات و گزینه های محدودی که در دست داشت به شما اطلاعات می داد و شما مجبور بودید بر اساس همین داده ها خرید بلیط خود را انجام دهید. اگر فکر می کردید که ممکن است آژانس دیگری نرخ ها و بلیط های بهتری داشته باشد آنجا را ترک می کردید و در پی آژانس دیگر و پرس و جوی بعدی و ... همین روند می توانست ادامه پیدا کند و شما معلوم نبود آیا بلیطی که در نهایت می خرید بهترین و مناسب ترین بلیط است یا نه؟ آگاهانه یا ناآگاهانه شما یک فرآیند خسته کننده، هزینه بر و گاه مایوس کننده را طی می کردید تا بلیط هواپیمای مناسب بخرید. هنوز هم کسانی هستند که این نوع عملیات را بر خرید آنلاین ترجیح می دهند. ما تنها می توانیم به آنها پیشنهاد کنیم که فقط برای یکبار لذت خرید اینترنتی را تجربه کنند تا متوجه تفاوت و برتری های آن شوند؛ فقط یکبار!

بایدها و نبایدهای خرید اینترنتی بلیط هواپیما چارتر

اگر بین دو بلیط سیستمی و چارتری، بنا به شرایط و منافع، بلیط چارتری انتخاب شما باشد بهتر است بدانید خرید اینترنتی بلیط هواپیما چارتری بهترین گزینه است - زمانی که شما به دنبال بلیط ارزان و مناسب هستید. چارتری ها بنا بر میزان تقاضا، کاهش و افزایش قیمت دارند و کاهش قیمت بلیط چارتری در ادامه ی کاهش تقاضا فرصت مناسبی برای خرید این بلیط را فراهم می کند. انصراف از سفر یکی از اتفاقاتی است که ممکن است برای هر کسی پیش آید. وقتی رزرو و خرید خود را آنلاین انجام داده باشید می توانید آنلاین هم کنسل کنید فقط بدانید که خرید آنلاین بلیط هواپیما چارتر آنقدر که راحت است کنسل کردن آن راحت نیست. چارترکننده ها قوانین سختگیرانه ای نسبت به لغو سفر و بلیط شما دارند و معمولا بلیط چارتری قابلیت کنسل شدن ندارد. بنابراین توصیه ی اکید بر این است که در هنگام خرید آنلاین بلیط هواپیما چارتر حواستان را جمع کنید و از سفر خود مطمئن باشید. در واقع یکی از تفاوت های مهم بلیط چارتری با بلیط سستمی هم در همین موضوع خلاصه می شود. بلیط سیستمی قابلیت کنسل شدن را دارد و هزینه ی شما با کسر مبلغی به عنوان جریمه به شما برگردانده می شود.

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما چارتر ارزان فقط کافی است با ورود به موتور جستجوی فی بلیط، مشخصات پرواز خود را ثبت کنید، خواسته های خود را از بلیط هواپیما فیلتر کنید؛ اینکه چه نوع بلیطی در چه ساعتی با چه ایرلاینی و چه کلاس پروازی می خواهید، سپس دکمه ی جستجو را بزنید و چند دقیقه تامل کنید. تمام آنچه که شما به دنبالش هستید فهرست وار نمایش داده می شود؛ تمام بلیط های چارتر از ارزان ترین نرخ موجود، تا از میان آنها بهترین و ارزان ترین بلیط خود را انتخاب کنید.