صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

راهنمای استفاده از سایت فی بلیط جهت خرید ارزانترین بلیط هواپیما

سایت فی بلیط اولین موتور جستجو بومی جهت اطلاع از ارزانترین بلیط به صورت رایگان در ایران است. فی بلیط امکانات زیادی را از قبیل مقایسه قیمت بلیط هواپیما، تهیه و رزرو بلیط هواپیما، تهیه بلیط هواپیما لحظه آخری، خرید بلیط هواپیما خارجی، خرید بلیط هواپیما چارتر و ... در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. فی بلیط با در نظر گرفتن فضایی رایگان جهت استفاده کاربران خود برای جستجو و مقایسه قیمت بلیط هواپیما از میان سایت های دارای نماد اعتماد الکترونیکی (مانند سایت فروش بلیط هواپیما علی بابا, سپهر360, قاصدک24, زورق، ملی چارتر، تی چارتر، و ...) بستری را برای جستجو به صورت مقایسه ای و خرید آسان فراهم می آورد. دیگر نیاز نیست شما کاربران عزیز زمان خود را جهت جستجو و مقایسه قیمتها در سایتهای مذکور برای خرید بلیط هواپیما هدر دهید، فقط کافیست با مراجعه به سایت فی بلیط (FeeBilit.com) دقیق ترین و سریعترین راه را جهت خرید ارزانترین بلیط هواپیما خود امتحان نموده و از خرید مطمئن خود لذت ببرید. صرفه جویی در وقت گرانبهای شما عزیزان در خرید بلیط هواپیما ارزان افتخار ما است، لذا اگر به دنبال قیمت بلیط هواپیما داخلی، قیمت بلیط هواپیما چارتر، رزرو بلیط هواپیما خارجی، یافتن بلیط ارزان هواپیما خارجی، خرید بلیط چارتر، یافتن بلیط چارتر ارزان و ... هستید، به فی بلیط خوش آمدید زیرا ما بهترین پاسخ را برای نیازهای شما در خصوص یافتن بلیط هواپیما ارزان داریم.


راهنمای استفاده از سایت فی بلیط دات کام ( feebilit.com)

 1. به سایت فی بلیط دات کام (FEEBILIT.COM) وارد شوید.
  ورود به سایت فی بلیط
 2. با انتخاب گزینه پرواز داخلی یا پرواز خارجی, مبدا و مقصد پرواز و همچنین زمان رفت و یا برگشت خود را به همراه تعداد مسافر انتخاب نموده و بر روی دکمه جستجو کلیک نمایید. به عنوان مثال فرض کنیم به دنبال یافتن بلیط هواپیما مشهد هستید. در اینصورت وارد تب پرواز داخلی شده و در قسمت مبداً شهری که از آن قصد عزیمت به مشهد را دارید انتخاب نمایید. سپس در قسمت مقصد، شهر مشهد را انتخاب نموده و گزینه جستجو را کلیک کنید. چناتچه تمایل به مشاهده بلیط چارتر مشهد تهران و یا بلیط چارتری مشهد دارید، میبایست پس از مشاهده لیست بلیطهای مسیر مورد نظر خود، در منوی سمت راست گزینه چارتر را انتخاب کنید. برای یافتن بلیط ارزان کیش و یا مقاصد داخلی دیگر نیز روال به همین ترتیب است.
  انتخاب مسیر
 3. پس از چند ثانیه شما به صفحه ایی شامل تمامی بلیط های هواپیما در تاریخ و مسیر انتخابی وارد خواهید شد و سایت فی بلیط تمامی سایت های فروش اینترنتی بلیط هواپیما را برای ارزان ترین قیمت جستجو و بهترین و ارزانترین قیمت را ارائه خواهد کرد.
  صفحه مقایسه نتایج ارزانترین بلیط
 4. با ابزار فیلتر این صفحه، شما می‌توانید ساعت پرواز، هواپیمایی و همچنین پرواز سیستمی و یا چارتری پرواز مدنظر خود را نیز انتخاب نمایید. با انتخاب قیمت و پرواز مدنظر خود بر روی دکمه انتخاب کلیک نمایید. ابزار فیلتر موجود در این صفحه کمک بسیار مؤثری در فیلتر کردن نوع بلیط مورد نظر شما دارد. به عنوان مثال چنانچه تمایل به خرید بلیط هواپیما ماهان دارید، در این قسمت می‌بایست گزینه ماهان را در لیست ایرلاین ها انتخاب کنید. لازم به ذکر است که امکان انتخاب چندین گزینه از لیستهای مختلف به صورت همزمان نیز وجود دارد.
  یکی از مهمترین نیازهای اکثر کاربران، یافتن بلیط چارتری هواپیما است. بدین منظور می‌بایست مطابق روالهای مذکور در مراحل 1 تا 3 بلیط مورد نظر خود را جستجو نموده و پس وارد شدن به مرحله 4، گزینه چارتر در منوی سمت راست را انتخاب نمایید. سپس کلیه بلیطهای چارتر مسیر مورد نظر شما برایتان فیلتر می‌شود. بعد از مشاهده لیست فیلتر شده، مطابق نیاز خود بلیط چارتر هواپیما، بلیط هواپیما چارتر ارزان، بلیط هواپیما چارتری ارزان، بلیط چارتری ارزان، بلیط هواپیما چارتر مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  فیاتر ارانترین بلیط هواپیما
 5. پس از انتخاب بلیط مورد نظر و کلیک روی دکمه انتخاب، به صفحه اطلاعات تکمیلی پرواز منتقل خواهید شد و لیستی از سایت¬های فروش بلیط هواپیما را به همراه قیمت بلیط انتخاب شده شما از ارزانترین قیمت به بالا مشاهده خواهید نمود. بدین شکل می توانید با انتخاب سایت فروشنده بلیط مدنظر شما با کمترین قیمت و انتقال به آن سایت، از خرید ارزانترین بلیط لذت ببرید.
  انتخاب ارزانترین سیات فروش بلیط

خريد بليط ارزان هواپيما