صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

سایت خرید اینترنتی بلیط خود را چگونه انتخاب می کنید؟

آیا شما نیز به دنبال رزرو بلیط برای سفر پیش روی خود هستید؟ آیا می دانید با مراجعه به سایت خرید اینترنتی بلیط میتوانید بلیط مورد نظرتان را به راحتی تهیه و خریداری کنید؟ آیا می خواهید با قیمت های 100% مناسب و معقول اقدام به خرید بلیط قطار آنلاین داشته باشید؟ از شما دعوت می کنیم که ما را تا آخر این متن همراهی کنید تا پاسخ مناسبی را برای سوالاتی از این قبیل به دست بیاورید. در مقاله پیش روی سعی بر آن داریم تا از فواید مراجعه به سایت خرید اینترنتی بلیط و خرید بلیط اتوبوس، هواپیما و قطار توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. توجه داشته باشید که امروزه با توسعه تکنولوژی و فناوری، رزرو و خرید بلیط های مسافرتی بسیار راحت تر و آسان تر از سابق شده است به گونه ای که افراد برای خرید و رزرو بلیط مورد نظرشان دیگر به آژانس های مسافرتی و هواپیمایی مراجعه نمی کنند بلکه می توانند از محل کار یا منزل خود به راحتی و در کمتر از چند دقیقه اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود داشته باشند.

لذا فرصت مقایسه کردن انواع سفرهای مختلف شرکت های حمل و نقل را به دست بیاورند تا از این طریق بتوانند بهترین و مناسب ترین این سفرها را انتخاب نموده و در سبد خرید خود قرار دهند. شما روزانه ده ها تبلیغ و خبر در مورد خرید آنلاین بلیط ارزان هواپیما و خرید اینترنتی بلیط قطار را از فضای مختلف مجازی و غیره می شنوید که در بسیاری از مواقع علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه شده و با سمت تبلیغ ارائه شده می روید. توجه داشته باشید که برای خرید آنلاین بلیط موردنظرتان بایستی به معتبرترین و قابل اطمینان ترین سایت خرید اینترنتی بلیط مراجعه نموده و با توجه به سفرهای مختلفی که در این وب سایت ارائه می شود، مناسب ترین آن را رزرو کنید. اگر قصد دارید با وسیله حمل و نقل مشخصی سفر خود را شکل دهید می توانید با فیلتر نمودن گزینه ها و پر کردن سایر فیلدها، لیستی از بهترین سفرها را مشاهده کنید و با در نظرتان تاریخ سفر و بودجه در اختیار خود بهترین و مناسب ترین سفر را انتخاب کرده و رزرو نمایید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد فواید و خدمات موجود در سایت خرید اینترنتی بلیط توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

خدمات ارائه شده در سایت خرید اینترنتی بلیط

افرادی که قصد سفر و مسافرت در آینده نزدیک به کشورهای خارجی را دارند می توانند به راحتی و بدون اتلاف وقت، به مراجعه به یکی از معتبرترین و جامع ترین وب سایت خرید اینترنتی بلیط اقدام به خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان قیمت داشته باشند. البته در نظر داشته باشید که وب سایت انتخابی شما ممکن است با چندین شرکت حمل و نقل زمینی، ریلی و هوایی قرارداد داشته و تمام سفرهای این شرکت ها را به نمایش بگذارد؛ و افراد مراجعه کننده می توانند به راحتی از میان این سفرها، یکی از بهترین را انتخاب کرده و خریداری کنند. امروزه بالغ بر 50 درصد از بلیط سفرهای مختلف به شکل اینترنتی رزرو و خریداری می شود که البته این آمار در کشورهای پیشرفته و اروپایی بسیار زیاد می باشد. امروزه در کشور ما نیز با به روز نمودن وب سایت اینترنتی و سفرهای مختلف شرکت های حمل و نقل، بسیاری از افراد می توانند با استفاده از گوشی ها، تبلت و کامپیوتر های خود به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به رزرو خرید مورد نظر خود داشته باشند. سایت خرید اینترنتی بلیط با ارائه بهترین و بی نظیرترین خدمات توانسته است توجه و رضایت بسیاری از مراجعه کنندگان و خریداران بلیط های مختلف را به سوی خود جذب کنند. شما نیز میتوانید برای خرید بلیط اتوبوس اینترنتی و مشاهده قیمت بلیط اتوبوس و غیره از سایت خرید اینترنتی بلیط مورد نظر خود اقدام لازم را انجام داده و تصمیم گیری مناسبی را در خصوص رزرو بلیط موردنظرتان داشته باشید. از مهمترین و بارزترین خدمات ارائه شده توسط سایت خرید اینترنتی بلیط می توان به مواردی از جمله زیر اشاره نمود:

 • خرید اینترنتی بلیط اتوبوس
 • خرید اینترنتی بلیط هواپیما پرواز خارجی
 • خرید بلیط قطار
 • خرید بلیط الکترونیکی هواپیما پرواز داخلی

شما نیز می توانید به راحتی و بدون اتلاف وقت خود در آژانس های مسافرتی و هواپیمایی، اقدام به خرید و رزرو بلیط قطارهای رجا و سایر شرکت ها حمل و نقل ریلی و غیره داشته باشید. نکته بسیار مهمی که بایستی در رزرو بلیط مد نظرتان به آن توجه داشته باشید این است که حتما از قابل اطمینان ترین وب سایت خرید اینترنتی بلیط اقدامات لازم را انجام دهید و بعد از خرید بلیط مورد نظر، حتما شماره پیگیری را به همراه داشته باشید و در صورت بروز هرگونه مشکلی می توانید از همکاران حاضر در پشتیبانی راهنمایی های لازم را دریافت نموده و ابهامات به وجود آمده را برطرف کنید.

فواید خرید اینترنتی بلیط

همانطور که در بخش های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، امروزه بسیاری از افراد برای خرید و رزرو بلیط سفر مورد نظر خود به وب سایت های اینترنتی بسیار مختلفی مراجعه می کنند تا از این طریق بتوانند ارزان ترین و بهترین بلیط سفر خود را در کوتاه ترین زمان ممکن خریداری کنند. به همین جهت امروزه بسیاری از افراد به دنبال راه اندازی انواع سایت خرید اینترنتی بلیط هستند تا از این طریق پاسخگوی نیازهای افراد جامعه بوده و هم چنین بتوانند یکی از بهترین برندها در زمینه خرید و رزرو بلیط های سفری باشند. توجه داشته باشید که برخی از وب سایت های خرید اینترنتی بلیط با داشتن سابقه های سیار طولانی مدت خود روزانه هزاران بلیط را در اختیار مسافران خود قرار داده و از مهم ترین و مشهورترین شرکت ها در زمینه حمل و نقل به شمار می آیند. مسافران نیز می توانند با مراجعه به سایت خرید اینترنتی بلیط از فواید بسیار زیادی بهره مند شوند که از مهم ترین این فواید می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • مشاهده قیمت های ارائه شده برای سفرهای مختلف
 • مشاهده نحوه رزرو و خرید بلیط های مختلف
 • امکان فیلتر نمودن سفرهای مختلف
 • امکان رزرو بلیط از شرکت های مختلف حمل و نقل
 • مقایسه بلیط های مختلف سفر
 • مشاهده بلیط های لحظه آخری و ارزان قیمت
 • امکان مشاهده امکانات و خدمات ارائه شده در وسایط رزرو شده
 • فرصت رزرو بلیط مورد نظر در هر ساعتی و زمانی از روز

در نظر داشته باشید که برخی از وب سایت خرید اینترنتی بلیط امکانات لازم برای رزرو هتل را نیز ارائه می دهند که بی شک این امر نیز می تواند سفر گردشگران و مسافران را تسهیل نموده و افراد بتواند به راحتی سفر مورد نظر خود را شکل دهند. خرید اینترنتی بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس از طریق وب سایت های اینترنتی امروزه در سراسر جهان و در مناطقی که دسترسی به اینترنت بسیار راحت می باشد، رایج شده است و روزانه میلیون ها نفر مسافر از این طریق اقدام به خرید و رزرو بلیط مورد نظر خود دارند تا بتوانند با استفاده از بهترین خدمات و امکانات بهترین سفر خود را شکل دهند.

بهترین زمان رزرو بلیط به صورت اینترنتی

بسیاری از افراد به دنبال بهترین و مناسب ترین زمان برای رزرو بلیط خود از وب سایت های اینترنتی هستند تا بتوانند در کوتاه ترین زمان لازم بلیط مناسبی را تهیه و خریداری کنند و سفر هیجان انگیز و بی نظیری را تجربه کنند. اگر شما نیز قصد دارید تا در بهترین زمان ممکن از وب سایت خرید اینترنتی بلیط اقدام به خرید و تهیه بلیط مد نظرتان داشته می باشید می توانید هم اکنون با فیلتر نمودن فیلدهای لازم، اقدام به تماشای لیستی از بلیط های شرکت های مختلف داشته باشید. ارزان ترین و با کیفیت ترین سفرهای در کوتاه ترین زمان توسط بسیاری از مسافران رزرو شده و ظرفیت تکمیل می گردد که در این صورت افراد می توانند بایستی منتظر باز شدن سفرهای مد نظر خود باشند. شرکت های مختلف حمل و نقل نیز سعی بر آن دارند تا با ارائه بهترین و بی نظیرترین خدمات و امکانات، بهترین سفر را برای مسافران خود به ارمغان بیاورند. از مهمترین این شرکت های حمل و نقل می توان به رجا، ایران کیش، ایران ایر، زاگرس، هما و تعاونی های مسافربری اشاره نمود که البته شما می توانید در سایت خرید اینترنتی بلیط های سفر خود، لیستی از شرکت های حمل و نقل خارجی را نیز مشاهده نموده و با توجه به زمان سفر و بودجه در اختیار خود یکی از بهترین آن را تهیه و خریداری کنید. برای خرید بلیط مورد نظر خود از وب سایت خرید اینترنتی بلیط بایستی به چند نکته بسیار مهم از جمله وارد نمودن اطلاعات شخصی به شکل صحیح، دقت در تاریخ های رفت و برگشت، مبدا و مقصد نهایت دقت را داشته باشند تا از این طریق به سفر خود بپردازند. همچنین می توانید در صورت بروز هرگونه مشکلی، می توانید بلیط مد نظرتان را کنسل کرده و درخواست عودت پول خود را داشته باشید.

بهترین ابزار برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما

مشکل اساسی در خرید اینترنتی بلیط هواپیما زمانی آغاز می گردد که بیش از 1000 سایت فروش بلیط هواپیما موجود می باشد و خریدار سردرگم می ماند که کدام سایت ارزان ترین قیمت را ارائه می کند و آیا همه سایت های ارزان قابل اعتماد هستند یا نه. برای حل این مشکل می بایست از تکونولوژی کمک گرفت و با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی نسبت به یافتن ارزان ترین بلیط بین تمامی سایت های فروش و همچنین بررسی صحت بلیط های ارائه شده توسط سایت فروشنده اقدام نمود. در این راستا سایت فی بلیط یک ابزار پیشرفته برای یافتن ارزان ترین بلیط مدنظر شما بین تمامی سایت های فروشنده بلیط معتبر در اینترنت می باشد. لذا برای اطمینان و عدم اتلاف زمان در اینترنت موتور جستجوی فی بلیط شرایط رایگانی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به راحتی نسبت به خرید اینترنتی خود اقدام فرمائید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد هر کدام از مهمترین این وب سایت های اینترنتی و خدمات آنها توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

سایت فروش بلیط علی بابا

بی شک یکی از مهمترین و معتبرترین وب سایتی که مسافران می توانند اقدام به خرید انواع تور و بلیط هواپیما داشته باشند، سایت علی بابا خواهد بود. این شرکت با داشتن بالغ بر 247 نفر از متخصص ترین افراد در زمینه فروش بلیط و طراحی وب، توانسته است به یکی از بهترین وب سایت های فروش بلیط تبدیل شود. از مهمترین مزیت های خرید بلیط هواپیما از سایت علی بابا می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • داشتن پشتیبانی 24 ساعته در تمام روزهای سال
 • پوشش دادن حدود 100 مسیر هوایی و ریلی
 • یکی از ساده ترین و راحت ترین سایت برای خرید بلیط به شکل شبانه روزی
 • دسترسی بسیار آسان از طریق موبایل و اپلیکیشن ها مختلف
 • خرید و امکان کنسلی بلیط های داخلی و خارجی
 • داشتن قرارداد با بسیاری از دفاتر خدمات مسافری و سازمان ها
 • داشتن قیمت بلیط هواپیما رقابتی به همراه بلیط های چارتری
 • امکان جستجوی پیشرفته برای پیدا کرد یک بلیط بسیار مناسب تر

سایت فروش بلیط قاصدک 24

سایت فروش بلیط قاصدک 24 از دیگر مهم ترین و پربازدید سایت ها برای خرید بلیط هواپیما ارزان می باشد که این سایت کار خود را به شکل رسمی از سال 94 شروع کرده است و توانسته با عقد قراردادهای بسیار معتبر با چندین شرکت مسافربری و آژانس های گردشگری، بهترین و ارزان ترین بلیط های داخلی و خارجی را در اختیار مسافران و مراجعه کنندگان قرار دهد. از مهمترین مزیت های خرید بلیط هواپیما از سایت فروش بلیط قاصدک 24 می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن تیم بسیار مجرب و حرفه ای از کارشناسان فروش
 • امکان خرید انواع بلیط برای شهرهای و کشورهای مختلف در ایران و جهان
 • ارائه خدمات بیمه مسافرتی
 • امکان رزرو انواع تورهای داخلی و خارجی
 • ارائه اطلاعات بسیار جالب در مورد فرودگاه و خدمات ارائه شده در فرودگاه
 • ارائه اطلاعات در مورد انواع هواپیماها
 • پشتیبانی 24 ساعته و صدور آنلاین بلیط
 • ارائه جدیدترین اخبار در صفحه ی اول وب سایت قاصدک 24

سایت فروش بلیط فلایتیو

یکی دیگر از مهمترین وب سایت های اینترنتی که بتوان از آن اقدام به خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی داشت می توان به سایت فروش بلیط فلایتیو اشاره کرد که این شرکت نیز با داشتن خدمات و امکانات بسیار بی نظیر خود توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را به سوی خود جذب کند. از مهمترین مزیت هایی که می توانید با مراجعه به سایت فروش بلیط فلایتیو در خرید بلیط هواپیما به دست بیاورید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان رزرو هتل در داخل و خارج از کشور
 • امکان بلیط هواپیما اتوبوس، هواپیما و قطار
 • امکان مشاهده آنلاین قیمت بلیط هواپیما قبل از رزرو آن
 • طراحی وب سایت بسیار جذاب
 • امکان خرید و رزرو بلیط به شکل آسان و در کوتاه ترین زمان ممکن
 • امکان کنسل کردن بلیط خریداری شده و عودت مبلغ پرداخت

سایت فروش بلیط مستر بلیط

وب سایت مستر بلیط از دیگر مهمترین و معتبرترین وب سایت های اینترنتی در زمینه خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی می باشد که قیمت بلیط هواپیما در این وب سایت بسیار مناسب و ارزان قیمت می باشد. روزانه حدود 80% از افرادی که از وب سایت مستر بلیط بازدید می کنند موفق به خرید بلیط مورد نظر خود شده اند. اگر شما نیز قصد خرید بلیط هواپیما ارزان و مقرون به صرفه ای را دارید می توانید مستر بلیط را در اولویت های خود قرار دهید. از مهمترین مزیت های خرید از مستر بلیط می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان رزرو بلیط های داخلی و خارجی
 • امکان کنسلی بلیط در صورت عدم مسافرت
 • امکان رزرو بلیط اتوبوس، قطار و هواپیما
 • امکان خرید با موبایل و اپلیکیشن های مختلف
 • داشتن قراردادهای بسیار طولانی با شرکت های مختلف مسافربری

سایت فروش بلیط تریپ

از دیگر وب سایت های فروش بلیط می توان به تریپ اشاره کرد که این شرکت در سال 85 افتتاح شد و توانست با اخذ مجوز های لازم از سازمان های معتبر، خدمات بسیار گسترده ای را در زمینه فروش بلیط ارائه دهد. این شرکت با داستن امکاناتی از جمله خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی به قیمت های بسیار مناسب توانسته است توجه و رضایت بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کند. از مهمترین مزیت های خرید بلیط هواپیما از تریپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان رزرو انواع پروازهای چارتری داخلی و خارجی
 • امکان مشاهده قیمت بلیط هواپیما برای مقاصد مختلف
 • داشتن شبکه بسیار پیشرفته و گسترده از افراد بسیار مجرب و متخصص
 • ارائه قیمت های بسیار رقابتی و بسیار مناسب برای رقابت با دیگر شرکت های فروش بلیط

سایت فروش بلیط eTik

از دیگر مهمترین و قابل اعتماد ترین سایت های خرید بلیط هواپیما می توان به سایت فروش بلیط eTik اشاره کرد که این سایت اینترنتی با شماره ثبت 2886 در سال 89 فعالیت خود را در شهر تبریز شروع کرد. اگر شما نیز قصد خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت را دارید می توانید از وب سایت رسمی این شرکت اقدام لازم را انجام دهید. از مهم ترین فواید خرید از این وب سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فروش انواع بلیط های مسافرتی
 • خدمات بیمه نامه مسافرتی
 • اجاره خودرو
 • رزرو هتل در داخل و خارج از کشور
 • کنسلی بلیط
 • رزرو تورهای داخلی و خارجی
 • ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت و خدمات مربوط به ویزا

سایت فروش بلیط دلتابان

شرکت دلتابان یکی از بهترین و مهمترین شرکت ها در زمینه خرید بلیط هواپیما ارزان و مقرون به صرفه می باشد که این شرکت فعالیت خود را در سال 1375 شروع کرده و راهنمای خرید و رزرو انواع بلیط را در وب سایت خود جای داده است که گردشگران و مسافران با مراجعه به وب سایت رسمی این شرکت می توانند با تورهای بسیار متنوع از برترین مقاصد گردشگری نیز روی به روی شوند. از مهمترین ویژگی های مثبت این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رزرو انواع بلیط های چارتری
 • امکان رزرو انواع تورهای مختلف
 • خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی و داخلی
 • داشتن صندوق پیشنهادات و انتقادات

سایت فروش بلیط ایرپلین تیکت

شرکت ایرپلین تیکت یکی از موفق ترین و مشهورترین شرکت ها دز زمینه خرید و فروش بلیط هواپیما می باشد که این شرکت فعالیت بسیار گسترده ای را در زمینه ارائه انواع بلیط هواپیما خارجی و داخلی ارائه می دهد و با داشتن قیمت های بسیار مناسب نیز توانسته است توجه و رضایت خریداران و مشتریان خود را به دست بیاورد. از مهمترین خدمات ارائه شده توسط این شرکت می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • کنسلی بلیط هواپیما
 • راهنمای خرید بلیط
 • مجله ی گردشگری
 • پشتیبانی شبانه روزی و خرید بسیار راحت و آسان
 • ارائه قیمت های رقابتی و بسیار مناسب
 • داشتن تیم کاری بسیار فعال و با تجربه

سایت فروش بلیط الی گشت

الی گشت یکی از بزرگترین و پر بازدید ترین وب سایت های اینترنتی در زمینه بلیط هواپیما ارزان و مناسب می باشد که در سال های اخیر توانسته است در لیست بهترین وب سایت های فروش بلیط قرار بگیرد. از مهمترین و اصلی ترین خدمات ارائه شده از این شرکت می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • خرید انواع بلیط به داخل و خارج از کشور
 • رزرو هتل های بسیار مختلف در داخل و خارج از کشور
 • مجله گردشگری بسیار عالی
 • ارائه تورهای لحظه آخری و تورهای ترکیبی به سراسر جهان
 • ارائه بلیط های چارتری
 • خدمات بیمه مسافرتی
 • داشتن مشاوره سفر
 • خرید بلیط از طریق اپلیکیشن های بسیار مختلف

سایت فروش بلیط سفرمی

شرکت فروش و خرید بلیط هواپیما سفرمی از سال 94 فعالیت خود را در این صنعت شروع کرد و توانست در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین و معتبرترین وب سایت اینترنتی در زمینه فروش بلیط به شمار بیاید. اگر شما نیز قصد خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی به قیمت بسیار مناسبی دارید می توانید سفر می را در اولویت های خود قرار دهید. از مهمترین خدمات سفر می می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • آماده پاسخگویی در 7 روز هفته به شکل 24 ساعته
 • ارائه بلیط های قطاری، هواپیمایی و اتوبوسی به داخل و خارج از کشور
 • رزرو انواع تورهای زیارتی و تفریحی به داخل و خارج از کشور
 • ارائه خدمات گسترده در زمینه بیمه مسافرتی، بلیط هواپیما چارتری

سایت فروش بلیط فلای تودی

از دیگر پربازدیدترین و محبوب ترین شرکت های فروش بلیط فلای تودی می باشد که این شرکت یکی از جدیدترین و تازه بنیان ترین شرکت ها در زمینه فروش بلیط می باشد که توانسته است بهترین رتبه را در خرید بلیط هواپیما ارزان و مناسب به دست بیاورد. این شرکت خدمات گسترده ای را در زمینه های زیر از خود نشان می دهد:

 • ارائه انواع تورهای داخلی و خارجی
 • ارائه انواع بلیط هواپیما به داخل و خارج از کشور
 • رزرو انواع هتل ها و مراکز تفریحی
 • راهنمای خرید بلیط هواپیما
 • کنسلی بلیط تهیه شده
 • ارائه بلیط های لحظه آخری و چارتری به سراسر شهرهای ایران و جهان

سایت فروش بلیط سفرستان

شرکت فروش بلیط سفرستان با داشتن قراردادهای بسیار بلند مدت با شرکت های مسافربری متفاوت، توانسته است به یکی دیگر از مهمترین شرکت ها در زمینه خرید بلیط هواپیما تبدیل شود و مسافران و گردشگران می توانند از اپلیکیشن های بسیار مختلف به راحتی بلیط هواپیما مورد نظر خود را تهیه و خریداری کنند. از خدمات شرکت سفرستان می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • امکان رزرو هتل در داخل و خارج از کشور
 • امکان کنسلی بلیط و عودت پول
 • ارائه قیمت های بسیار مناسب و رقابتی
 • امکان رزرو بلیط های لحظه آخری و چارتری به سراسر شهرهای مختلف جهان
 • داشتن مجله گردشگری بسیار سرگرم کننده و مفید
 • راهنمای خرید بلیط هواپیما

سایت فروش بلیط سامتیک

سامتیک یکی از بهترین و مهمترین سامانه رزرواسیون آنلاین می باشد که با داشتن مجوز های لازم از سوی سازمان های مرتبط توانسته است بهترین و باکیفیت ترین خدمات را در زمینه سفر و گردشگری ارائه دهد. خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی با قیمت های بسیار مناسب در این وب سایت اینترنتی فروش بلیط به راحتی امکان پذیر می باشد. از دیگر مهمترین خدمات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رزرو آنلاین هتل در داخل و خارج از کشور
 • خرید اینترنتی بلیط قطار و هواپیما
 • راهنمای خرید بلیط در کوتاه ترین و کمترین زمان ممکن
 • ارائه مطالب بسیار ارزنده در مورد مجله گردشگری

سایت فروش بلیط تی چارتر

سایت فروش بلیط تی چارتر از دیگر سایت هایی می باشد که در زمینه خرید بلیط هواپیما می باشد که این شرکت با شماره 52446 توانست مجوز رسمی را از سازمان های مربوطه اخذ نموده و فعالیت گسترده ی خود را در این زمینه آغاز کند. مسافران می توانند قوانین مربوط به جریمه های کنسلی، جریمه چارتری و راهنمای خرید بلیط هواپیما را به شکل کامل از وب سایت اینترنتی پیش روی خود مشاهده کنید. همکاران حاضر در این شرکت به شکل شبانه روزی آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سوال های شما هستند. اگر قصد خرید ارزان ترین بلیط ها را برای شهرهای مختلف ایران و جهان دارید می توانید سایت تی چارتر را در اولویت های خود قرار دهید.

سایت فروش بلیط سیمرغ 24

شرکت سیمرغ 24 فعالیت بسیار بی نظیر خود را توانست در سال 89 آغاز کرده و داشتن نیروی بسیار متخصص در زمینه اجرای انواع تورها و پرواز های چارتری توانسته است توجه بسیاری از مسافران را به سوی خود جذب نماید. از مهمترین و بهترین خدمات ارائه شده توسط این شرکت خدماتی می توانی به موارد زیر اشاره کرد:

 • رزرواسیون هتل در تمام شهرهای ایران و جهان
 • خدمات اخذ ویزای و رویداد
 • برگزار کننده بهترین تورهای داخلی و خارجی
 • امکان خرید بلیط هواپیما به سراسر شهرهای ایران و جهان
 • نمایندگی هواپیمایی اطلس جت برای ارائه خدمات آن

سایت فروش بلیط ماهان

یکی دیگر از سایت های فروش بلیط، شرکت خدماتی ماهان می باشد که امکان خرید بلیط هواپیما ارزان قیمتی را به سراسر شهرهای ارائه داده و توانسته رضایت کامل گردشگران و مسافران را به سوی خود جذب نماید. شما نیز می توانید برای خرید آنلاین بلیط مورد نظر خود را راحتی از وب سایت رسمی این شرکت اقدام لازم را داشته باشید و خرید بلیط هواپیمای مورد نظرتان را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید. از دیگر خدمات ارائه شده توسط این شرکت می توان به ارائه بیمه مسافرتی، کنسلی بلیط و رزرو آنلاین هتل اشاره کرد.

سایت فروش بلیط دور و نزدیک

سایت فروش بلیط دور و نزدیک یکی از تازه تاسیس ترین شرکت ها در زمینه ارائه خدمات بسیار گسترده بلیط هواپیما می باشد که گردشگران و مسافران می توانند با توجه به مقصد مورد نظر خود بهترین و مناسب ترین خرید را در این زمینه داشته باشند. از مهمترین خدمات ارائه شده در این وب سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • راهنمای خرید بلیط اتوبوس، هواپیما و قطار به داخل و خارج از کشور
 • رزرو هتل در داخل و خارج از کشور
 • کنسلی بلیط و استرداد وجه باقی مانده پس از کسر جریمه مربوط
 • مجله گردشگری
 • بیمه مسافرتی

سایت فروش بلیط رسپینا 24

سایت فروش بلیط رسپینا 24 با داشتن تیم بسیار متخصص و حرفه ای در زمینه خرید بلیط هواپیما توانسته است در لیست بهترین وب سایت های اینترنتی واقع شود. توجه داشته باشید که این شرکت یکی از مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین بلیط هواپیما را به فروش می رساند که از دیگر مهمترین خدمات آن نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیمه مسافرتی
 • امکان رزرو هتل در داخل و خارج از کشور
 • امکان رزرو بلیط های اتوبوس، قطار و هواپیما

سایت فروش بلیط چارتر 724

سایت چارتر 724 از تامین کنندگان بزرگ سامانه ایی سیستم چارتری در ایران می باشد. از طریق این سیستم می توانید به فروشندگان عمده فروش بلیط چارتر متصل شوید. عموما یکی از سایتهای ارزان بلیط چارتری این سایت می باشد که اکثر چارترکنندگان بزرگ ایران با ایشان همکاری میکنند.

سایت بلیط هواپیما ویگو

سایت ویگو (wego.ir) امکان مقایسه قیمت بلیط هواپیما را در بین سایت های فروشنده بلیط هواپیمایی که با این شرکت قرارداد داشتند را فراهم می نمود که بدلیل ارتباط این شرکت با شرکت کانادایی ویگو و تحریم های ظالمانه علیه ایران فعالیت سایت مذکور در ایران متوفق شد.

سایت غزال پرواز cheapoo.ir

آژانس غزال پرواز cheapoo.ir امکان رزرو بلیط هواپیما به صورت آنلاین را برای شما فراهم نموده است. این آژانس که از وایت لیبل شرکت چارتر 724 استفاده می نماید شرایط فروش بلیط های سیستمی و چارتری را دارا می باشد.

سایت مسترایر mrair.ir

سایت مسترایر mrair امکان رزرو بلیط هواپیما داخلی و خارجی، هتل داخلی و خارجی و اتوبوس را برای برای کاربران خود را به صورت آنلاین فراهم نموده است.

سوالات متداول (FAQ):
 1. ارزانترین بلیط هواپیما را از کدام سایت فروشنده آنلاین بلیط هواپیما خریداری کنیم؟

  شما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما می توانید از طریق موتور جستجو فی بلیط نسبت به خرید مقایسه قیمت بلیط مورد نظر خود روی تمامی سایت های معتبر فروشنده بلیط اقدام کنید و بلیط خود را با ارزانترین قیمت موجود در بازار خریداری کنید.

 2. سایت های معتبر فروشنده بلیط هواپیما را چگونه تشخیص دهیم؟

  سایت های فروشنده بلیط هواپیما معتبر در ایران دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشند. نماد اعتماد الکترونیکی از این سایتها مجوزات لازم جهت فروش بلیط هواپیما را اخذ و استعلام نموده است لذا سایت های مذکور زیر نظر یک آژانس هواپیمایی معتبر در حال فعالیت می باشند و زیر نظر سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان میراث فرهنگی در حال فعالیت می باشند.

 3. چگونه می توانیم در زمان و هزینه خرید بلیط هواپیما خود صرفه جویی کنیم؟

  امروزه به دلیل تعدد سایت های فروشنده بلیط هواپیما خرید ارزانترین بلیط نیاز به صرف زمان زیادی دارد چرا که خریدار می بایست نسبت به جستجو و یافتن سایت های مختلف و ارزیابی اعتبار سایت های مربوطه و مقایسه قیمت بلیط روی سایت های مختلف اقدام کند.

 4. آیا ارزانترین بلیط هواپیما را می توان یافت؟

  بله، شما می توانید با امکانی که سایت فی بلیط برای شما فراهم نموده است مسیر مورد نظر خود را در تاریخ مدنظرتان جستجو نمائید و قیمت بلیط موصوف را روی سایت های معتبر فروشنده بلیط هواپیما مشاهده کنید و با انتخاب ارزانترین بلیط هواپیما سایت مقصد رو انتخاب کنید و خرید خود را روی سایت مورد نظر نهایی نمائید.