صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

سایت چارتر 724 گلوگاه چارتری ایران

بلیط چارتری ارزان این روزها بیشتر از همیشه در عرصه گردشگری و سفرهای هوایی بر سر زبان ها افتاده است و به نوعی می توان این را گفت که گل سر سبد جستجوهای کاربران در اینترنت و فضای مجازی همین بلیط های چارتر است تا بتوانند 100% کمترین قیمت را برای خرید آنلاین بلیط هواپیما هزینه کنند. سایت چارتر 724 یکی از اولین سایت های فروش بلیط چارتری در ایران می باشد که هم اکنون به عنوان هاب توزیع بلیط چارتری برای آژانس های چارترکننده مورد استفاده قرار می گیرد. بلیط چارتری ارزان در اصل همان پیشنهادهای ویژه و لحظه آخری آژانس های تبلیغاتی است که در اکثر مواقع از طریق سایت ها یا اپلیکیشن های مربوطه به مسافرین اطلاع داده می شود تا بتوانند ارزانترین بلیط هواپیما را خریداری کنند.

انواع بلیط چارتری ارزان بر اساس ظرفیت های صندلی

در اصل این نوع خرید بلیط اینترنتی هواپیما به دو صورت و بر اساس ظرفیت های صندلی ارائه می شود که به شکل زیر است:

 • فول چارتر (Full Charter): در این حالت تمامی صندلی های یک هواپیما را به حالت چارتر در می آورند تا مسافرین تکمیل شود و هواپیما اجازه پرواز داشته باشد.
 • سیت چارتر (Charter Seat): این حالت زمانی به وجود می آید که تعداد محدودی از بلیط های عادی هواپیما به فروش رفته باشد و برای اینکه بقیه صندلی ها پر شود آن را به حالت چارتر در می آورند.

مزایا و معایب استفاده از بلیط چارتری ارزان هواپیما

به طبع این نوع خرید آنلاین بلیط ارزان هواپیما که به صورت چارتری عرضه می شود دارای مزایا و معایبی است که چند نمونه از آنها اشاره می کنیم:

مزایا:

 • اگر وقت کافی داشته باشید و بیشتر جستجو کنید می توانید بلیط چارتر ارزان قیمت تری خریداری کنید
 • با کمی جستجو در اینترنت و اپلیکیشن های مختلف می توانید ارزانترین بلیط هواپیما را تهیه کنید
 • لیست کامل پروازهای چارتری را می توانید از هر سایتی دریافت کنید
 • شرکت هایی که ارائه دهنده بلیط چارتر ارزان قیمت هستند برای اینکه ضرر کمتری را متحمل شوند مجبورند با دریافت کمترین سود این بلیط های ارزان قیمت هواپیما را به مشتریان عرضه کنند
 • شبکه های اجتماعی بزرگترین فرصت برای خرید آنلاین بلیط ارزان هواپیما است
 • با نزدیک شدن به ساعت پرواز و همچنین به علت عدم قابلیت کنسلی و یا تغییر زمان یا روز پرواز، این نوع بلیط های هواپیما، ارزان تر از قیمت اصلی بلیط فروخته می شود
 • بلیط آنلاین چارتری ارزان باعث شده تا خیلی از مسافران به نوعی گرایش پیدا کنند به سمت خرید آنلاین بلیط ارزان هواپیما

معایب:

 • بزرگترین معایب این بلیط ها این است که اگر هزینه بلیط را پرداخت کنید اما نتوانید به هر دلیلی به سفر بروید دیگر برگشت هزینه معنی ندارد
 • در این نوع پروازهای چارتری برای کودکان هیچ تخفیفی قائل نمی شوند
 • هزینه بلیط های چارتری برای تمامی بزرگسالان به اندازه کودکان محاسبه می شود
 • در این نوع خرید بلیط اینترنتی هواپیما متأسفانه قابلیت تغییر روز، تغییر ساعت پرواز، استرداد هزینه و یا کنسلی و دریافت هزینه را ندارد

اما یک سوال مهم:

بلیط چارتری ارزان قیمت هواپیما را از چه سایتی خریداری کنیم؟

به هیچ عنوان لازم نیست که زمان و وقت ارزشمندتان را برای خرید بلیط چارتری ارزان هواپیما تلف کنید و مدام در سایت ها و شبکه های اجتماعی مختلف جستجو کنید و یا اینکه با آژانس های مسافرتی تماس بگیرید چون ما قرار است سایت چارتر 724 به نشانی اینترتی ch724.info معرفی کنیم که فقط کافیست با مراجعه به سایت چارتر 724 تمامی بلیط های چارتری مربوط به تمامی شرکت های هواپیمایی را مشاهده کنید و فقط در عرض چند دقیقه خرید آنلاین بلیط ارزان قیمت هواپیما را از سایت چارتر 724 انجام دهید.

وب سایت چارتر 724 (ch724.info) در اصل به عنوان یکی از سایت های قدیمی و صد البته معتبر در فروش آنلاین هواپیما است که سعی کرده این امکان را برای مخاطبین و مشتریان خود به وجود بیاورد تا ارزانترین بلیط هواپیما را در هر مسیری به راحتی پیدا کنید و با توجه به نوع قیمت ها بتوانید مسافرت خودتان را برنامه ریزی نمایید. در این راستا با ابزار سایت فی بلیط شما می توانید قیمت بلیط های سایت 724 را با دیگر سایت ها مقایسه و خرید خود را نهایی کنید.