صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

سایت فلای تودی ژنرال بلیط هواپیمای خارجی

می دانیم که چقدر خرید اینترنتی بلیط هواپیما پرواز خارجی سخت است. اما وقتی کار خود را به سایت فلای تودی بسپارید همه چیز آسان می‌شود. در حقیقت، سایت فلای تودی به شما کمک می‌کند تا بتوانید به آسانی خرید اینترنتی بلیط هواپیما پرواز خارجی را انجام دهید. سایت فلای تودی در این خصوص به شما کمک خواهد کرد که از میان صدها قیمت بلیط دبی بهترین را پیدا کنید. در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه خرید اینترنتی بلیط هواپیما پرواز خارجی از سایت فلای تودی آشنا کنیم. اگر دوست دارید قبل از سفر به دبی قیمت بلیط هواپیما دبی را پیدا و رزرو کنید با ما همراه باشید.

دبی جواهر امارات

یکی از کشورهایی که در حال حاضر توریست های ایرانی بسیاری را به خود جلب می‌کند. این امر به دلیل هتل های مجلل و ساخت سازهای موجود در دبی است که آن را به شهری مجلل و اشرافی تبدیل کرده است. دبی به داشتن آسمان خراش های متعدد معروف است و مراکز تجاری بیشماری در دبی وجود دارند که این شهر را به یکی از مراکز تجاری و مالی دنیا تبدیل کرده اند. دبی، آب و هواي آفتابي و خشك دارد و عمده بارش ها در طول فصل زمستان رخ می‌دهد. دبی بین ماه‌های Mayتا September گرم ترین ماه های سال را دارد که درآن دمای هوا به 40 درجه می رسد و احتمال بارش صفر است.

نحوه‌ی جستجوی قیمت بلیط هواپیما دبی از سایت فلای تودی

به منظور چک کردن قیمت بلیط هواپیما دبی و تهیه بلیط دبی از سایت فلای تودی در ابتدا بایستی از صفحه اول سایت بخش پرواز خارجی را انتخاب کنید. سپس گزینه رفت و برگشت را انتخاب کرده و بعد از آن مبدا، مقصد، قیمت بلیط دبی رفت و برگشت، تعداد مسافران را مشخص نمایید؛ با زدن دکمه جستجو لیست پروازها نمایش داده شود. برای انتخاب کردن شهر مبدا و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب نمایید. شایان ذکر است که اکثر پروازهای خارجی از فرودگاه بین المللی امام خمینی (IKA) صورت می گیرند.

نحوه‌ی تهیه بلیط هواپیما دبی از سایت فلای تودی

پس از انتخاب روز و فرودگاه مبدا و مقصد قیمت بلیط دبی در سایت فلای تودی به صورت مقایسه ای نشان داده می‌شود. به این ترتیب شما خواهید توانست براساس میزان بودجه و نوع پرواز، بلیط دبی را انتخاب کنید. در این بخش شما می توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل نوع کلاس پروازی، مدت پرواز، نوع ایرلاین، تاریخ حرکت، ساعت حرکت ، طول مدت پرواز، زمان ورود به فرودگاه مقصد و قیمت بلیط دبی را مشاهده نمایید. فیلترهای سمت راست سایت فلای تودی برای شما این امکان را فراهم خواهند کرد تا قیمت بلیط هواپیما دبی ویژه و لحظه ای را چک کنید و یا ایرلاین خاصی و یا ساعت خاصی پرواز که مدنظرتان هست انتخاب کنید. حتی می توانید نتایج جستجو را براساس ایرلاین خاصی، تعداد توقف، زمان پرواز و فرودگاه ها سفارشی نمایید.


در قسمت «جزییات قیمت» اطلاعات تکمیلی مانند نوع مسافر، قیمت پایه، مالیات و عوارض، مالیات خدمات و مالیات ارزش افزوده و در کل «قیمت بلیط دبی» و «قیمت بلیط دبی رفت و برگشت» را می‌توانید مشاهده کنید. در بخش «بار» مجموع بار مجاز قابل حمل در هر دو پرواز رفت و برگشت قید شده است. با زدن دکمه خرید بلیط شما بایستی اطلاعات خریدار و مسافرین را وارد کنید و بلیط هواپیما دبی خود را از سایت فلای تودی رزرو کنید.

به دلایل زیر بهتر است که از سایت فلای تودی برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما پرواز خارجی بهره بگیرید.

  • دستیابی به پروازهای بیشتر و مناسب ترین قیمت بلیط دبی رفت و برگشت و مسیرهای دیگر سوتو که می توان یافت.
  • در سایت فلای تودی همه چیز بسیار ساده تر است.
  • قیمت بلیط دبی و قیمت بلیط دبی رفت و برگشت واقعی تر است و به راحتی می توانید قیمت ها را مقایسه کنید.