صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

سایت بلیط هواپیما ویگو wego.ir

سایت رزرو بلیط هواپیما ویگو امکانات و خدمات بسیار بی نظیری را تا قبل از تعطیل شده خود در اختیار مشتریان و مسافران قرار می داد به طوری که بسیاری از افرادی که به دنبال خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان بودند، از وب سایت ویگو این اقدام را انجام داده و یکی از بهترین و مناسب ترین بلیط ها را تهیه و رزرو می کنند.

خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان از ویگو

آیا شما نیز به دنبال بهترین وب سایت رزرو بلیط هواپیما هستید؟ آیا می دانید که از طریق وب سایت ویگو می توانستید بهترین و ارزان ترین بلیط مورد نظر خود را تهیه و خریداری کنید؟ هدف اصلی ما در این مقاله بررسی سایت مقایسه بلیط ویگو و علت تعطیل شدن آن به دلیل تحریم ها می باشد و شما نیز میتوانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در زمینه خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان با ما همراه بوده و اطلاعات جالبی را از این طریق به دست بیاورید.

امروزه بسیاری از افراد به دنبال سفر و گشت و گذار هستند و برای راحتی سفر خود به دنبال خرید و رزرو انواع بلیط پروازی چارتری ارزان هستند چرا که گردشگران و مسافران به خوبی می دانند که پروازهای چارتری دارای امکانات و خدمات بسیار بی نظیری بوده و قیمت بسیار مناسبی را نیز دارند. مسافران و گردشگران برای این منظور نیز به دنبال انواع سایت های رزرو بلیط هواپیما هستند تا از این طریق یکی از بهترین و مناسب ترین بلیط های چارتری را تهیه و خریداری کنند. لازم به ذکر است که همین امر نیز سبب شده است تا بسیاری از آژانس های مسافرتی به دنبال فروش بلیط هواپیما ارزان باشند تا از این طریق بتوانند توجه گردشگران و مسافران را به دست آورده و به یکی از بهترین وب سایت های فروش بلیط هواپیما ارزان تبدیل شوند. شما نیز می توانید با مراجعه به وب سایت ویگو و بررسی انواع بلیط پرواز چارتری ارزان، اقدام به رزرو و خرید یکی از بهترین در ویگو آنها داشته باشید.

سایت بلیط هواپیما ویگو wego.ir

مقایسه فروش بلیط هواپیما از ویگو

شرکت ویگو (wego) در سال 2005 کار خود را در سنگاپور شروع کرد و از همان سال های اولیه تاسیس خود توانست با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات و نرم افزارها، به یکی از بهترین وب سایت های فروش بلیط هواپیما ارزان و مقایسه بلیط های مختلف باشد. این شرکت در وهله ی اول کار خود را با معرفی آژانس های گردشگری مختلف شروع کرد تا مشتریان و مسافران خود بتوانند با هر کدام از این آژانس های آشنا شده و اطلاعاتی را در اختیار داشته باشند. وب سایت ویگو برای اولین بار امکان فیلتر کردن فیلدهای مختص رزرو بلیط هواپیما را در اختیار مشتریان و مسافران خود قرار داد و با وضع کردن قوانین و مقررات بسیار خاص برای وب سایت خود، توانست توجه بسیاری از مسافران را به سوی خود جلب کد. امروزه متاسفانه به دلایل تحریم های به وجود آمده امکان دسترسی به وب سایت اینترنتی ویگو برای کاربران ایرانی امکان پذیر نمی باشد. کاربرانی ایرانی از سال 2016 توانستند به راحتی از منو فارسی زبان وب سایت wego استفاده کرده و اقدام به خرید بلیط هواپیما ارزان داشته باشند که در یک سال اخیر این امر امکان پذیر نبوده و امیدواریم در آینده بسیار نزدیک دوباره از خدمات و امکانات وب سایت ویگو بهره مندی لازم را داشته باشیم.

مزایای سایت ویگو

مسافران و گردشگرانی که به دنبال خرید بلیط هواپیما ارزان هستند و برای این منظور نیز از وب سایت ویگو اقدام کرده بودند، به خوبی از مزایا این وب سایت آگاهی داشته و از این مزایا نیز بهره مند شده اند. اگر شما نیز به دنبال رزرو بلیط پرواز چارتری ارزان هستید می توانید از وب سایت wegoویگو اقدام نموده و از مزیت های زیر نیز بهره مند شوید:

 • داشتن گزینه چند زبانه و بین المللی برای گردشگران کل جهان.
 • امکان جستجوی بلیط چارتری بسیار ارزان در تمام شرکت های هواپیمایی.
 • داشتن اپلیکیشن مورد استفاده از طریق لپ تاپ و گوشی موبایل.
 • امکان مقایسه کردن قیمت ها و خرید آنلاین بلیط هواپیما.
 • امکان مشاهده و مطالعه نظران گردشگران و مسافرانی که از قبل ز وب سایت ویگو استفاده کرده اند.
 • مشاهده تصاویر بسیار متنوعی از انواع هتل ها و مکان های اقامتی.
 • امکان رزرو بلیط هواپیما چارتری ارزان در کوتاه ترین زمان ممکن از wego.

معایب سایت ویگو

بی شک هر کدام از وب سایت های بررسی و مقایسه بلیط هواپیما علاوه بر داشتن یک سری مزایا، دارای معایبی نیز خواهند بود که از این امر برای شرکت ویگو نیز مستثنی نبوده و شما می توانید با آگاهی از معایب این شرکت نیز به راحتی اقدام به رزرو بلیط پرواز چارتری ارزان داشته باشید. از مهمترین این معایب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پشتیبانی فروش بلیط هواپیما ارزان به شکل تلفنی فقط در ساعات اداری امکان پذیر می باشد در غیر این صورت بایستی از طریق ایمیل اقدام کرد.
 • قیمت پروازها و مقایسه قیمت های پرواز فقط در تاریخ محدودی قابل نمایش است.
 • گزینه هشدار قیمت این وب سایت هنوز کار نمی کند.
 • به دلیل وجود تحریم ها امکان دسترسی به وب سایت اصلی این شرکت بسیار سخت شده است.
خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان از ویگو

بررسی سایت تعطیل شده مقایسه بلیط ویگو به دلیل تحریم ها

در بخش های قبلی نیز در مورد این امر توضیحات بسیار بیشتری را ارائه دادیم و به اطلاع شما عزیزان رساندیم که امروزه بسیاری از گردشگران و مسافران برای خرید بلیط هواپیما ارزان به دنبال آژانس های مسافرتی مختلف هستند که بتوانند اقدام به رزرو بلیط پرواز هواپیما چارتری ارزان داشته باشند. البته تعداد وب سایت هایی که در زمینه فروش بلیط هواپیما ارزان نیز فعالیت می کنند کم نمی باشد و متاسفانه یکی از بهترین آن در حال حاضر دچار مشکلات تحریم شده است. امروزه بسیاری از مسافران با استفاده از فیلترهای مختلف به دنبال دسترسی به وب سایت ویگو هستند تا از خدمات آن بهره مند شوند ولی این امر نیز بسیار پیچیده و کارساز نمی باشد. مسئولان این شرکت نیز در صدد حل این مشکل به وجود آمده هستند تا بتوانند کاربران ایرانی خود را از دوباره به دست بیاورند و خدمات خود را در اختیار آنها نیز بگذارند.