صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

ارزان ترین بلیط هواپیما را از فی بلیط تهیه کنید!

سفر با هواپیما یکی از محبوب ترین گزینه ها برای انجام مسافرت های داخلی و خارجی است و تهیه بلیط هواپیما اولین قدم برای رفتن به یک مقصد تفریحی - توریستی و یا کاری است.

همه چیزهایی که باید در مورد بلیط هواپیما بدانید!

مراجعه به آژانس های مسافرتی تقریبا روشی منسوخ به دلیل اتلاف هزینه و زمان است و این سایت های فروش بلیط هستند که به دو روش فروش بلیط سیستمی و فروش چارتری بلیط هواپیما به کمک مشتری می آیند تا فرآیند خرید بلیط اعم از خرید بلیط هواپیما داخلی و خرید بلیط هواپیما خارجی را تسهیل کنند.

بلیط هواپیما از نظر قیمت دو قسمت است؛ بلیط سیستمی و بلیط چارتری. و اما تفاوت های دو نوع بلیط سیستمی و چارتری:

  1. قیمت بلیط سیستمی معمولا یکسان است اما قیمت بلیط چارتری بسته به زمان سفر تغییر می کند
  2. بلیط سیستمی قابل استرداد است اما بلیط چارتری معمولا قابل استرداد نیست.
  3. قیمت بلیط هواپیما در پرواز سیستمی برای کودکان و نوزادان متفاوت است اما در بلیط هواپیما چارتر چنین نیست. به طور مثال قیمت بلیط مشهد تهران چارتر برای یک کودک 2 ساله همانند یک بزرگسال محاسبه می شود.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما روشی ساده و البته مقرون به صرفه در خرید بلیط هواپیما است. خرید بلیط اینترنتی علاوه بر صرفه جویی در هزینه، از اتلاف وقت و انرژی نیز جلوگیری می کند. خرید بلیط هواپیما آنلاین ارزان و آسان را با فی بلیط امتحان کنید. کافی ست موبایل، تبلت، لب تاب و هر آنچه که شما را به دنیای اینترنت متصل کند در اختیار داشته باشید و نشانی سایت فی بلیط را بدانید. با رزرو بلیط هواپیما چارتر، یک خرید اینترنتی بلیط هواپیما چارتر ارزان در فی بلیط داشته باشید.

بلیط چارتر چیست؟

تنوع قیمت در تهیه ی بلیط هواپیما بسیار است. بلیط چارتر به بلیطی گفته می شود که در اختیار شرکت های خدمات مسافرتی قرار می گیرد بطوریکه تمام صندلی‌‌های یک پرواز یا بخشی از آن‌‌ها توسط این شرکت ها اجاره و قیمت گذاری می شوند.

خرید بلیط چارتری هواپیما رابطه ی مستقیمی با فصول مسافرت و میزان تقاضای مسافران دارد. خرید ارزان بلیط هواپیما چارتر هم یکی از فرصت هایی است که باید در روزهایی که معمولا پیک سفر نیست استفاده کرد. به طور مثال برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران مشهد ابتدا شرایط زمانی را رصد کنید. در مناسبت های مذهبی و اعیاد انتظار پیدا کردن بلیط چارتر هواپیما ارزان را نداشته باشید مگر اینکه از قبل برای تهیه بلیط اقدام کرده باشید. البته باید خاطرنشان کرد در مواقعی که پیک سفر نیست بلیط ارزان قیمت هواپیما در قالب بلیط های چارتری به فروش می رسد.

در زمان تعطیلات و روزهای پیک سفر از آن جایی که تعداد مسافران و تقاضای سفر بسیار است نمی توان بلیط چارتری ارزان قیمت هواپیما پیدا کرد و چه بسا در این ایام خرید بلیط چارتری گران هم تمام می شود. فرآیند خرید بلیط چارتری ارزان قیمت هواپیما بسیار ساده و راحت است. با مراجعه به سایت فی بلیط می توانید از تمامی قیمت های بلیط چارتری هواپیما آگاه شوید و در سریع ترین زمان، بلیط مورد نظر خود را تهیه کنید.

بلیط لحظه آخری کدام است؟

بلیط لحظه آخری همانطور که از اسمش پیداست بلیطی است که مسافر در لحظات پایانی نزدیک به پرواز تهیه می کند. بلیط لحظه آخری برخلاف باور عموم همیشه ارزان نیست و چه بسا این بلیط در ایام تعطیلات گران تر هم می شود. به طور مثال بلیط تهران کیش لحظه آخری در این روزها گران تر از روزهای معمول است ولی قیمت بلیط کیش لحظه آخری در رزوهای غیر پیک معمولا ارزان عرضه می شود. خرید بلیط لحظه آخری با توجه به استرس زا بودن تهیه ی آن سرعت بیشتری می طلبد که البته سایت فی بلیط بهترین امکانات و تسهیلات را فراهم کرده تا این نوع بلیط در کمترین زمان به دست مشتری برسد.

پرواز خارجی ارزان نیز یکی از دغدغه های مسافرانی است که برای گذراندن تعطیلات و یا جلسات کاری به کشورهای خارجی سفر می کنند. فی بلیط ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما خارجی و قیمت بلیط هواپیما داخلی را که در اختیار شما قرار می دهد گارانتی می کند. فی بلیط بستری آماده و مهیا برای شماست که خواهان سفر به خارج از کشور هستید تا تجربه ای خوشایند و لذت بخش را با خرید بلیط هواپیما خارجی از فی بلیط به دست آورید.

خرید بلیط هواپیما آسان شده است اما با وجود سایت هایی چون فی بلیط این فرآیند بسیار ساده تر و مقرون به صرفه تر از آن چیزی که شما تصور می کنید اتفاق می افتد. فی بلیط به نشانی www.feebilit.com بهترین و استثنایی ترین فرصت را برای تهیه یک بلیط ارزان و البته مناسب در اختیار شما قرار می دهد و با مقایسه ی قیمت ها و ارایه ی ارزان ترین آنها شما را در گام نخست سفرتان همراهی می کند.