صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

قوانین و مقررات

به استحضار می رساند که موارد ذکر شده در این بخش شامل مقررات و قوانینی است که ما در وب سایت و سرویس های ارایه شده توسط سایت فی بلیط اجراخواهیم نمود.

قوانین عمومی

به اطلاع می رساند که کلیه اصول و رویه‏‌ها سایت فی بلیط منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و سایت فی بلیط با شعار حفظ حقوق مصرف کننده، تمام تلاش خود جهت تحویل خدمات با کیفیت و ارزانترین قیمت را در دستور کار خود دارد. در صورتی که در قوانین و مقررات و نوع سرویس ها تغییراتی ایجاد شود از همین صفحه به اطلاع عموم خواهد رسید.


خرید

با توجه به اینکه سایت فی بلیط کاربران را جهت خرید به سایت اصلی فروشنده راهنمایی میکند, هرگونه اشکال و اشتباه در خرید و پشتیبانی و خدمات برعهده فروشنده (سایت فروش بلیط هواپیما مورد نظر) است و در صورت هر گونه اشکال, سایت فی بلیط هیچ گونه مسئولیتی را نخواهد داشت. شایان ذکر است که سایت فی بلیط در انتخاب سایت های فروش بلیط هواپیما جهت حضور در موتور جستجوی مقایسه ایی فی بلیط ، نماد اعتماد الکترونیکی را مدنظر قرار می دهد.

محتوا

محتوا و اطلاعاتی که فی بلیط در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد از سایت های معتبر خارجی که مختص تحلیل داده هستند استخراج می‌شود. شایان ذکر است که سایتهای مذکور این اطلاعات را از سایتهای معتبر داخلی که در حوزه فروش بلیط هواپیما فعالیت کرده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند، جمع آوری می‌کنند. لذا صحت اطلاعات بر عهده خود سایت های فروشنده بلیط خواهد بود و سایت فی بلیط بعنوان یک واسط حافظ حقوق مصرف کننده است. همچنین از زمانی که کاربر توسط فی بلیط به سایت های فروشنده بلیط هواپیما هدایت می شود، سایت فی بلیط هیچگونه مسئولیتی را در خصوص محتوای ارایه شده توسط سایت پذیرنده بر عهده نخواهد داشت.

محتوا و اطلاعاتی که در فی بلیط در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد از سایت های معتبر فروش بلیط هواپیما (دارای نماد اعتماد الکترونیکی) توسط شرکت های تحلیل داده جمع آوری شده است و صحت اطلاعات بر عهده خود سایت های فروشنده بلیط خواهد بود و سایت فی بلیط بعنوان یک واسط حافظ حقوق مصرف کننده است. همچنین از زمانی که کاربر توسط فی بلیط به سایت های فروشنده بلیط هواپیما هدایت می شود، سایت فی بلیط هیچگونه مسئولیتی را در خصوص محتوای ارایه شده توسط سایت پذیرنده بر عهده نخواهد داشت.

محرمانگی اطلاعات

کلیه اطلاعاتی که در اختیار سایت فی بلیط از طریق شرکت های تحلیل گر داده قرار می گیرد و یا اطلاعات کاربران که جهت اطلاع رسانی قیمت ها در سایت فی بلیط ثبت می گردد؛ به صورت کاملا محرمانه نگهداری خواهد شد و در اختیار هیچ سایت یا شرکت دیگری قرار نخواهد گرفت.


در قسمت تماس با ما شما می توانید نظرات، پیشنهادات، انتقادات در خصوص سایت فی بلیط را از طریق پست الکترونیکی support@feebilit.com اطلاع دهید.

خريد بليط ارزان هواپيما