صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

درباره بلیط چارتری هواپیما چه می دانید؟

یقینا نام بلیط چارتری هواپیما را بسیار شنیده اید. بلیطی که در کنار بلیط سیستمی عرضه می شود و با این نوع بلیط تفاوت هایی دارد.

چارتر و بلیط چارتری هواپیما چیست؟

واژه چارتر(charter) در لغت به دربست کرایه دادن و اجاره دادن و در معنی به خدمتی گفته می شود که در طی آن، بخشی و یا تمامی اتاق های یک هتل، صندلی های یک هواپیما، قطار، اتوبوس و ... به صورت یکجا اجاره داده می شود و شرکت اجاره کننده یا اصطلاحا چارتر کننده از طریق کانال های خود اقدام به فروش آنها می کند. اما کاربرد چارتر در سیستم هواپیمایی چیست؟

شرکت ها و دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی با خرید چارتری بلیط هواپیما اختیار قیمت گذاری روی بلیط ها را به دست می گیرند و بر مبنای میزان تقاضا و فصول گردشگری و سفر، قیمت ها را افزایش و یا کاهش می دهند.

سایت هایی که مسوول فروش چارتری بلیط هواپیما هستند معمولا این بلیط ها را در کنار بلیط های سیستمی ارایه می دهند تا مسافر در انتخاب نوع بلیط خود آزادانه عمل کند. برای بسیاری شاید بلیط چارتر تداعی کننده ی بلیط ارزان باشد در حالیکه لزوما اینطور نیست. بلیط چارتری ارزان قیمت هواپیما نه تنها همیشه در دسترس و سهل الوصول نیست بلکه در روزهای پر سفر و داغ گردشگری و نیز تعطیلات مناسبتی این بلیط گران هم می شود. با این وجود به دلیل متغیر بودن قیمت بلیط چارتر زمینه ای فراهم می شود تا مسافر بتواند با کمی دقت و جستجوی هوشمندانه راحت تر بلیط چارتری ارزان هواپیما را به دست آورد. در روزهای غیر پیک سفر بلیط چارتری ارزان هواپیما آسان تر پیدا می شود.

فی بلیط؛ مسیری آسان به سوی یک بلیط ارزان

برای تهیه بلیط چارتری هواپیما در زمان تعطیلات و روزهای پیک سفر از آن جایی که تعداد مسافران و تقاضای سفر بسیار است نمی توان بلیط چارتر ارزان پیدا کرد و چه بسا در این ایام بلیط چارتری هواپیما گران هم می شود. فرآیند خرید بلیط چارتری هواپیما اصلا پیچیده و سخت نیست بلکه بسیار ساده و راحت انجام می شود و فقط مستلزم استفاده ی هوشمندانه ی شما از موتور جستجو است.

با مراجعه به سایت فی بلیط به نشانی www.feebilit.com می توانید از تمامی قیمت های بلیط چارتری هواپیما آگاه شوید و در سریع ترین زمان، بلیط چارتری ارزان قیمت مورد نظر خود را تهیه کنید. فقط کافی ست روی منوی سمت راست گزینه چارتر را انتخاب کنید تا فهرست کاملی از بلیط های چارتری را مشاهده کنید و از این بین مناسب ترین آنها را انتخاب، وارد سایت فروش بلیط شوید که شامل سایت های معتبر و دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و سپس خرید خود را انجام دهید.