صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

بلیط چارتری ارزان؛ چگونه؟

برای خرید بلیط چارتری ارزان بایدها و نبایدهای خرید این نوع بلیط را رعایت کنید تا بتوانید با بلیطی مقرون به صرفه سفر کنید. موتور جستجوی فی بلیط با پشتیبانی 24 ساعته، تمام فرصت ها را برای شما فراهم می کند تا بلیط چارتر ارزان قیمت را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست آورید. اگر واژه ی چارتر را فقط شنیده اید و یا با بلیط چارتر فقط برخورد کرده اید ولی هیچ اطلاعی از چند و چون آن ندارید بهتر است از این نوع بلیط بیشتر بدانید تا در زمان تهیه ی بلیط، خرید راضی کننده تر و بهتری داشته باشید و بتوانید با بلیط چارتری ارزان مسافرت کنید.

بایدها و نبایدهای بلیط چارتری

چارتر در لغت به معنای دربست اجاره کردن است و در مفهوم به فرآیندی گفته می شود که طی آن تعدادی و یا همه ی اتاق های یک هتل، صندلی های یک هواپیما، قطار و یا اتوبوس به صورت یکجا اجاره داده می شود و اجاره کننده یا همان چارترکننده از طریق کانال های خود اقدام به فروش آنها می کند. این جابجایی مسوولیت فروش از چارتردهنده به چارترکننده چون به صورت عمده است قاعدتا با هزینه ی کمتری انجام می شود. تهران، مشهد، کیش و ... جزو شهرهای پرتردد هستند و به طور مثال شما می توانید در اغلب ایام سال بلیط چارتری مشهد به تهران یا بلیط چارتری مشهد به کیش را پیدا کنید.

قیمت بلیط چارتر هواپیما برای همه رده های سنی یکسان است به طوریکه قیمت بلیط یک بزرگسال با یک کودک یکی است ولی در نوع سیستمی، بلیط کودکان مشمول درصدی از تخفیف می شود و قیمت آن با بلیط بزرگسال متفاوت است. از این رو، اگر مسافر کودک دارید یک بررسی قیمتی داشته باشید که بدانید کدام نوع بلیط برای شما به صرفه تر در می آید و همان را تهیه کنید. بلیط چارتر را زمانی تهیه کنید که از سفر خود مطمئن هستید چراکه این بلیط غیر قابل استرداد یا همان غیر قابل کنسلی است. این قانون در مورد بلیط سیستمی جاری نیست و شما می توانید زمانیکه از سفر خود منصرف شدید بلیط خود را با پرداخت مبلغی به عنوان جریمه پس دهید ولی این امکان در خصوص بلیط چارتر وجود ندارد و اگر هم در مواردی این امکان وجود داشته باشد باید متحمل جریمه ی بالایی شوید که تقریبا برابر با قیمت بلیط است پس از تصمیم خود برای خرید بلیط چارتر مطمئن شوید. ضمن اینکه هم در بلیط سیستمی و هم در بلیط چارتر امکان تغییر تاریخ و تغییر نام مسافر وجود ندارد و در صورت اشتباه یا نیاز به تغییر، باید بلیط قبلی استرداد و بلیط جدیدی صادر شود.

روز و تاریخی که مسافرت می کنید برای قیمت بلیط شما تعیین کننده است از این رو شما نباید همیشه در انتظار بلیط چارتری ارزان قیمت باشید چراکه ممکن است در مواقعی این بلیط اصلا موجود نباشد.

این مواقع منظور همان ایام پر سفر سال است. فلسفه ی آن زیاد پیچیده نیست. بلیط چارتری ارزان قیمت هواپیما متعلق به زمانی است که چارترکننده می‌خواهد تمام بلیط‌هایش را بفروشد بنابراین قیمتش را کاهش می‌دهد اما در ایام پرسفر سال که بلیط‌ های چارترکننده به سرعت به فروش می‌روند، دیگر الزامی برای کاهش قیمت بلیط وجود ندارد و قیمت بلیط هواپیما چارتر معادل قیمت بلیط سیستمی و چه بسا در ایام پرسفر مانند تعطیلات و مناسبت های ویژه گران‌ تر از بلیط سیستمی عرضه می شود. به طور مثال شما برای خرید بلیط چارتری ارزان مشهد یا بلیط چارتری ارزان کیش بهتر است رصد کنید که این مسیرهای معمولا پرتردد پروازی در چه روزهایی از سال خلوت و کم مسافر است چون در غیر اینصورت نباید انتظار بلیط ارزان داشته باشید.

بلیط چارتری ارزان را از کجا تهیه کنیم؟

اگر می خواهید سریع به بلیط چارتری ارزان هواپیما برسید باید به سایت های معتبر فروش بلیط مراجعه و گزینه ی چارتر را انتخاب کنید تا فقط بلیط های چارتری برای شما به نمایش گذاشته شود. در این حالت شما می توانید راحت تر و سریع تر به بلیط دلخواه خود برسید.

ما برای شما پیشنهاد بهتری جهت خرید بلیط چارتری ارزان داریم. به جای ورود به سایت های فروش بلیط که فراوان و متنوع هستند و بلیط های چارتری با قیمت های مختلف را عرضه می کنند به موتور جستجوی فی بلیط مراجعه کنید که خود نقش جستجوگر را بر اساس خواسته های شما ایفا می کند و بهترین و ارزان ترین بلیط چارتری موجود را در اختیار شما قرار می دهد.