صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

بلیط چارتر چیست؟

بلیط چارتر به بلیطی گفته می شود که در اختیار شرکت های خدمات مسافرتی و جهانگردی قرار می گیرد بطوریکه تمام صندلی‌‌های یک پرواز یا بخشی از آن‌‌ها توسط این شرکت ها اجاره و قیمت گذاری می شوند.

نرخ بلیط چارتر رابطه ی مستقیمی با فصول مسافرت و میزان تقاضای مسافران دارد. بلیط چارتری ارزان قیمت یکی از بلیط های چارتری پرطرفدار است که معمولا در ایام غیر پیک سفر عرضه می شود. بر خلاف بلیط سیستمی، بلیط چارتر در اغلب موارد غیر قابل استرداد است و نمی توانید این بلیط را لغو کنید یا پس دهید. تفاوت دیگر بلیط چارتر با بلیط سیستمی در محاسبه ی بلیط برای کودکان و بزرگسالان به طور یکسان است. به عبارت دیگر، در بلیط سیستمی قیمت بلیط برای همه ی رده های سنی یکسان نیست اما در بلیط چارتر قیمت بلیط برای یک کودک با بزرگسال فرقی نمی کند.

بلیط چارتر را از فی بلیط تهیه کنید

به طور مثال، برای خرید بلیط هواپیما چارتر تبریز مشهد شما به سایت های فروش بلیط مراجعه می کنید و با مشخص کردن مبدا(تبریز) و مقصد(مشهد) و نیز مشخص کردن نوع بلیط درخواستی(بلیط چارتر) فهرستی از بلیط های چارتر موجود در سایت را مشاهده می کنید. اما آیا این فهرست کامل است و آیا شما مطمئن هستید که با ورود به یک سایت فروش بلیط، از تمامی قیمت های روز بلیط های چارتری موجود آگاه شده اید؟

برای خرید بلیط چارتری ارزان هواپیما بهترین گزینه سایت فی بلیط است. در فی بلیط نه تنها سایت های فروش چارتری بلیط هواپیما معرفی می شوند بلکه فی بلیط در جستجویی سریع و لحظه به لحظه شما را در جریان ارزان ترین و مناسب ترین بلیط چارتر قرار می دهد تا با توجه به شرایط زمانی و مکانی نوع پرواز خود را انتخاب کنید و وارد سایت فروش شده، اقدام به خرید بلیط چارتری هواپیما کنید.

پس با مراجعه به سایت www.feebilit.com از به روزرسانی لحظه ای بلیط های چارتری مطلع شوید و در کمترین زمان، اقدام به خرید مناسب ترین بلیط هواپیما کنید.