صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

خرید بلیط خارجی هواپیما؛ آسان و ارزان

در حال حاضر 27 شرکت هواپیمایی فعال اعم از داخلی و بین المللی، پروازهای خارجی مسافران ایرانی را پوشش می دهند و هر کدام بسته به خدماتی که ارایه می دهند بلیط های خود را قیمت گذاری می کنند. با اشراف بر کلیات خرید بلیط خارجی هواپیما، ارزان ترین بلیط را از فی بلیط به خود اختصاص دهید. عملیات خرید بلیط هواپیمایی خارجی همان قدر آسان است که برای خرید بلیط پرواز داخلی اقدام می کنید. همه چیز در یک پانل که به اینترنت متصل است خلاصه می شود؛ فهرستی از بلیط ها و قیمت ها. محدوده ی انتخاب شما گسترده است به طوریکه از هر ایرلاین و هر سایت فروش آنلاینی، می توانید بهترین خرید بلیط خارجی هواپیما را داشته باشید. منتها بد نیست برای پرواز خارجی خود نکاتی را در نظر داشته باشید تا موفق تر عمل کنید.

کلیاتی از یک پرواز خارجی که بهتر است بدانید

یک مسافر حرفه ای پرواز خارجی معمولا رزرو بلیط را جزو برنامه های خود می گذارد؛ رزروی که آنلاین انجام شود و تمام انتخاب ها از جمله نوع ایرلاین و کلاس پروازی و سایر خواسته های شما در آن لحاظ شده باشد. حسن انجام رزرو بلیط هواپیما در گام اول، برنامه ریزی و داشتن خاطری آسودی و بازنماندن از پرواز به وقت شلوغی های سفر است. از پرواز خارجی چارتر غافل نشوید. پروازهای چارتر فرصتی مناسب را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید بلیطی مقرون به صرفه و ارزان تر از حالت معمولی بخرید.

با علم به نوع کلاس پروازی بلیط خود را رزرو کنید و بخرید. از قیمت ها مطلع باشید و با آگاهی از امکانات و تسهیلات و امتیازات و خدمات هر کدام، انتخاب خود را داشته باشید. سه نوع کلاس پروازی وجود دارد: فرست کلاس، بیزنس کلاس و اکونومی کلاس. بلیط فرست کلاس در مقایسه با سایر کلاس ها قیمتی به مراتب بالاتر و گران تر دارد و بلیط اکونومی کلاس نیز ارزان ترین بلیط هر ایرلاین است. البته همه ی کلاس های پروازی به این 3 تا خلاصه نمی شوند و یک ایرلاین ممکن است علاوه بر این سه نوع، کلاس های دیگری مثل پرمیوم اکونومی، پرمیوم بیزنس کلاس و … نیز داشته باشد. تفاوت این کلاس ها در نوع صندلی ها، تعداد صندلی ها و فضای اختصاصی هر مسافر و سرویس دهی و خدمات در طول مدت پرواز است. در حال حاضر 27 شرکت هواپیمایی فعال اعم از داخلی و بین المللی، پروازهای خارجی مسافران ایرانی را پوشش می دهند و هر کدام خدمات خاص خودشان را دارند.

همه ی این مواردی که ذکر شد در خرید بلیط هواپیمای خارجی ارزان شما نقش دارند. به عبارتی پاسخ به این سوالات؛ چارتری یا سیستمی؟ فرست کلاس، بیزنس کلاس و یا اکونومی کلاس؟ ماهان، آسمان، ایران ایر، لوفتهانزا، قطر ایرویز و ...؟ ساعت پرواز؟ فصل مسافرت؟ شما را در ارزیابی قیمت بلیطی که خریداری می کنید کمک می کند چراکه هر کدام از این انتخاب ها و پاسخ ها نرخ خود را دارند.

سفری ارزان و آسان با خرید بلیط خارجی هواپیما

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان کار پیچیده ای نیست مشروط بر اینکه بر کلیات خرید بلیط ارزان اشراف داشته باشید، تجربه کنید، جزییات را دنبال کنید و صبور و با حوصله باشید. سایت های رزرو و فروش آنلاین بلیط هواپیما نقش تعیین کننده ای در خرید بلیط ارزان شما دارند. اعتبار و پیشینه ی درست و کاربردی و نیز سرعت بخشیدن به فرآیند تهیه ی بلیط و معرفی ارزان ترین ها و مناسب ترین ها از ویژگی های ارزشمند یک سایت و موتور جستجوی بلیط هواپیما است. پس از سایتی خرید بلیط خارجی هواپیما خود را انجام دهید که تضمین می کند ارزان ترین بلیط هواپیما را در اختیار شما قرار دهد؛ سایتی چون فی بلیط. با ورود به آن می توانید ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما از ایرلاین های مختلف با کلاس پروازی های متفاوت را مشاهده کنید. با انتخاب قیمت و ایرلاین و ساعت پرواز و مسیر پرواز که همه به صورت یک لیست جامع و کامل در مقابل دیدگان شماست، وارد سایت فروش بلیط مربوطه شوید و در نهایت با پرداخت ریالی از سراسر دنیا با هر یک از کارت‌های عضو شتاب، هزینه ی بلیط خود را پرداخت و خرید اینترنتی بلیط خود را با موفقیت انجام دهید. رضایت شما نتیجه ی اعتماد شما به ما خواهد بود.