صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

سفری به یادماندنی با خرید بلیط ارزان هواپیما از فی بلیط

نوروز نزدیک و تعطیلات نوروزی در راه است. روزهایی که خانواده های ایرانی فارغ از کار و تحصیل برای گذراندن تعطیلات با توجه به بهاری بودن فصل و خوش بودن آب و هوا به مسافرت می روند. با توجه به شلوغی مسیرهای پر رفت و آمد هوایی به ویژه در عید نوروز که پیک سفر است معمولا قیمت بلیط هواپیما داخلی گران و بلیط ارزان هواپیما کمیاب می شود.

برای یک خرید بلیط ارزان چه کنیم؟

پیدا کردن بلیط ارزان قیمت هواپیما با توجه به نوسانات قیمت بلیط هواپیما و نیز بسته به فصول سفر یکی از دغدغه های همیشگی مسافران است. قیمت بلیط هواپیما داخلی و قیمت بلیط هواپیما خارجی هر کدام با توجه به فرودگاه مقصد متفاوت هستند. به طور مثال برای بلیط هواپیما خارجی اگر مقصد استانبول باشد بین دو فرودگاه آتاتورک و صبیحه گوچکن تفاوت قیمت وجود دارد پس ما توصیه می کنیم در زمان خرید بلیط هواپیما خارجی حتما این نکته را در نظر بگیرید و قیمت تمام فرودگاه های مقصد را چک کنید تا بلیط ارزان تری نصیبتان شود.

از شما می خواهیم انتظار پیدا کردن آسان بلیط ارزان هواپیما را در روزهای پیک سفر نداشته باشید چراکه به دلیل حجم بالای حمل و نقل در ایام تعطیلات و مناسبت دار خرید بلیط هواپیما ارزان سخت می شود و توصیه ی ما این است که از چند روز جلوتر اقدام به تهیه بلیط کنید. بلیط لحظه آخری هم در روزهای شلوغ مسافرتی ممکن است گران تر از حالت معمول عرضه شود.

بلیط ارزان هواپیما می خواهید فی بلیط را چک کنید!

اگر به دنبال بلیط ارزان قیمت هواپیما هستید به آژانس های مسافرتی نروید. در فی بلیط ثبت نام کنید و قیمت درخواستی خود را در این سایت اعلام کنید. فی بلیط به محض موجود شدن بلیط متناسب با قیمت مورد نظر شما، از طریق ایمیل به شما اطلاع می دهد و بدین ترتیب شما می توانید با خاطری آسوده، تمام جستجوهای ممکن را به فی بلیط بسپارید و منتظر خرید بلیط هواپیما از نوع مطمئن و ارزان باشید.

برای اینکه از به روز شدن لحظه به لحظه ی قیمت ها مطلع شوید کافی ست در کانال و شبکه های اطلاع رسانی فی بلیط عضو شوید و زودتر از همه از تخفیف ها و بلیط چارتر هواپیما ارزان و بلیط لحظه آخری آگاه شوید. برای خرید بلیط ارزان هواپیما با بودجه ی محدود، فی بلیط خدماتی عالی و رایگان به شما ارایه می دهد که شما را به یک بلیط ارزان می رساند.

فی بلیط تنها سایتی است که تضمین می دهد ارزان ترین بلیط هواپیما را به شما معرفی کند. فقط یکبار امتحان کنید تا سرعت فرآیند جستجو و معرفی، دقت در ارایه ی انواع بلیط ها و مناسب بودن قیمت ها را تجربه کنید. ما به شما قول می دهیم بعد از این تجربه ی دلنشین، از این پس برای شروع یک سفر آرام و بی دغدغه سایت www.feebilit.com را انتخاب خواهید کرد.