صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

سفر به سرزمین رنگ ها با بلیط بندرعباس

در حال حاضر بیش از 150 پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه بین المللی بندرعباس در هفته انجام می شود و خرید بلیط بندرعباس از سایت فی بلیط به ویژه در روزهای اوج سفر که این شهر آب و هوای معتدلی دارد به شما کمک می کند تا بلیط دلخواه خود را در ایام پیک سفر، مناسب بخرید. بندرعباس یکی از بهترین شهرهای ایران برای گردشگری و بلیط بندرعباس یکی از بهترین گزینه های سفر به این شهر زیبا و گرم و ساحلی است.

بندرعباس؛ شهری در سواحل نیلگون خلیج فارس

بندرعباس مرکز استان هرمزگان در جنوب ایران است که از نام های قدیم آن می توان به بندر گمبرون اشاره کرد. دلیل این تغییر نام از آن جهت است که سپاهیان شاه‌عباس با فرماندهی سردار ایرانی امام ‌قلی ‌خان توانستند پرتغالی‌ ها را در جنوب شکست دهند و به افتخار این پیروزی، گمبرون به بندرعباس تغییرنام یافت. این شهر به دلیل حجم زیاد پروازهای ترانزیت، برای بسیاری از مهاجران، مکان مناسبی جهت اشتغال به شمار می رود. تعدد سفرهای روزانه و کاری به بندرعباس و افزایش تقاضا برای خرید بلیط بندرعباس در سال های اخیر باعث شده است تا بیشتر شرکت های هواپیمایی مسیرهای پروازی منتهی به بندرعباس را پوشش دهند. در حال حاضر در فرودگاه بین المللی بندرعباس بیش از 150 پرواز داخلی و خارجی در هفته انجام می شود و خرید بلیط هواپیما بندرعباس با توجه به اینکه این شهر در جنوبی ترین نقطه ی ایران قرار گرفته یکی از بهترین گزینه هاست برای مسافرت به این شهر.

کی به بندرعباس سفر کنیم؟

سفال گری، رودوزی های سنتی، عبا بافی، حصیر بافی، خورجین و گبه، ديوارکوب، پشتی و کوسن، سجاده و تابلوهای گلابتون دوزی از جمله صنایع دستی و سوغاتی های بندرعباس است و غذاهای این خطه به لذیذ بودن مشهورند. از جاذبه های گردشگری این شهر هم می توان به معبد هندوها، بنای کلاه فرنگی، حمام گب، گنبد سرخ، اسکله قدیم، محله باستانی سورو، خانه و حمام گله داری، غار نمکی خرسین و برکه های باران اشاره کرد. بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس نیمه های پاییز تا نیمه های بهار است. آب و هوای بندرعباس در بسیاری از فصول سال گرم و شرجی است و به دلیل نزدیک بودن به دریا و شدت رطوبت در فصل تابستان درجه حرارت این شهر به صددرصد می‌رسد. بنابراین می توان بهترین زمان سفر به بندرعباس را از اواسط پاییز تا اواسط بهار دانست که هوا دلپذیر و مطبوع است.

تردد بالا به شهر بندرعباس ممکن است امکان خرید یک بلیط ارزان هواپیما به مقصد این شهر را مختل کند اما اگر بجای مراجعه به آژانس های مسافرتی، خرید اینترنتی بلیط هواپیما را جایگزین کنید و حق آزادی عمل در انتخاب پرواز با مشخصات دلخواه خود را با خرید آنلاین به دست آورید می توانید بلیط هواپیما ارزان و مناسب خود را تهیه کنید.

بلیط بندرعباس را راحت بخریم

بندرعباس تابستان های گرم و مرطوب دارد و کمتر گردشگری این فصل را برای بازدید از این شهر انتخاب می کند اما از اواسط آبان تا اواسط اردیبهشت بازار گردشگری در این شهر رونق می گیرد. در تعطیلات نوروز و تعطیلات بهمن، بندرعباس روزهای پرمسافری دارد و بلیط هواپیما چارتر بندرعباس در این ایام از مدت ها قبل فروخته می شود. از این رو برای اینکه راحت بلیط هواپیما چارتر بندرعباس را بخرید باید از چندین روز قبل اقدام کنید تا دچار دشواری نشوید.

برای خرید بلیط بندرعباس به سایت فی بلیط مراجعه کنید. بعد از مشخص کردن یکطرفه یا دو طرفه بودن بلیط(رفت، رفت و برگشت)، مبدا، مقصد، تاریخ سفر و تعداد مسافران و ... با زدن کلمه جستجو فهرست پروازها را مشاهده کنید. در نتایج جستجو بر اساس انتخاب شما، لیست بلیط‌ها از ارزان ترین قیمت ها نمایش داده می‌شود. اگر در جستجوی بلیط ارزان قیمت بندرعباس هستید با استفاده از فیلترهای سمت راست قیمت بلیط خود را سفارشی کنید.