صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

سفر به گرجستان با تور باتومی

فرودگاه بین المللی باتومی یکی از 3 فرودگاه بین المللی گرجستان است که قابلیت جابجایی 600 هزار مسافر را در سال دارد. برای سفر به گرجستان با تور باتومی خودتان برنامه ریز سفر خودتان باشید؛ به موتور جستجوی فی بلیط بروید و ارزان ترین بلیط لحظه آخری را از آن خود کنید. تور باتومی یکی از پرمخاطب ترین و پرطرفدارترین تورهای مسافرتی در ایران است.

جزییاتی از شهر دیدنی باتومی

باتومی توسط دریای سیاه و دامنه رشته کوه های قفقاز محاصره شده است از این رو دارای آب و هوای معتدل و مطبوعی است و پوشش گیاهی جذاب و متنوعی دارد. آب و هوای عالی، طبیعت گیاهی خاص، آثار و سازه های مدرن، هتل ها و رستوران های فوق العاده، بندر و ساحل زیبا، بناهای تاریخی و جذاب، مردم خونگرم و آرام و میهمان نواز، همه و همه، باتومی را به یک شهر خواستنی برای مسافران ایرانی بدل کرده است. برای سفر به یک کشور خارجی بهتر است از تعطیلات رسمی و فستیوال های آن شهر بیشتر بدانید؛ این مهم باعث می شود شما برنامه ریزی کامل تر و موثرتری داشته باشید. از جمله جشنواره های مهم و جذاب باتومی می توان به جشنواره های تابستانه، جشنواره بین المللی موسیقی جاز دریای سیاه، جشنواره بین المللی فیلم باتومی، جشنواره باتومی میوزیک فست و جشنواره بین المللی پرنده باتومی اشاره کرد.

بازدید از جاذبه های گردشگری باتومی چون دولفیناریوم یا پارک دولفین ها، بلوار باتومی، باغ ملی گیاه شناسی، قلعه گونیو، تله کابین، میدان پیازا، میدان اروپا، برج الفبا، بنای عشق علی و نینو، پارک 6 مه، آکواریوم باتومی و موزه ی هنر، برای شما اوقات خوش و سرشار از لذت و رضایت را به ارمغان می آورد. فرودگاه بین المللی الکساندر کارتولی باتومی در 2 کیلومتری جنوب باتومی قرار گرفته که به عنوان یک فرودگاه داخلی و بین المللی برای گرجستان و ترکیه عمل می کند. فرودگاه باتومی یکی از سه فرودگاه بین المللی گرجستان است که قابلیت جا به جایی 600 هزار مسافر را در سال دارد. در این فرودگاه علاوه بر پروازهای داخلی، پروازهایی به مقصد تهران، استانبول، مینسک، مسکو، کیف و ... انجام می شود.

سفری ارزان و آسان با تور باتومی

هزینه سفر به گرجستان مناسب است اما شما می توانید ارزان تر از آنچه که این سفر ممکن است برایتان رقم خورد سفر کنید. بهترین زمان سفر به گرجستان بهار و پاییز است. برای سفر هوایی به باتومی باید به محدودیت های پروازی به این شهر توجه داشته باشید چراکه همیشه خطوط هوایی، به باتومی پرواز ندارند و فقط در مقاطعی از سال این پروازها انجام می شوند، به عبارتی خط هوایی مستقیم از باتومی به تهران و بالعکس وجود ندارد به جز پروازهای چارتر. برای سفر هوایی به باتومی بهتر است شما از پروازهای فصلی تهران باتومی استفاده کنید و یا دو پرواز جداگانه ی تهران - تفلیس و تفلیس - باتومی را بخرید. البته گزینه ی دیگری هم وجود دارد؛ با پرواز به تفلیس و با سفر زمینی به باتومی بروید. با اتوبوس بین ۶ تا ۱۰ ساعت و با قطار حدود ۵ تا ۶ ساعت در راه خواهید بود.

تورهای مسافرتی خارجی ارزان قیمت مانند تورهای لحظه آخری داخلی پرطرفدارند. این تورهای مسافرتی در قالب تورهای لحظه آخری برای شما مقرون به صرفه هستند و نسبت به تورهای معمولی ارزان تر تمام می شوند. فقط اشکالی که تور باتومی و یا هر تور خارجی لحظه آخری دارد این است که شما دخالتی در چند و چون سفر ندارید و همه چیز از قبل برنامه ریزی شده است. گرجستان ویزا نمی خواهد و کافی است شما پاسپورت خود را در دست داشته باشید. بلیط خود را در قالب چارتری و اگر می خواهید ارزان تر تمام شود در قالب لحظه آخری از سایت های فروش آنلاین بلیط هواپیما تهیه کنید و سپس هتل خود را از طریق سایت های رزرو هتل آنلاین، رزرو کنید. این پروسه ی جداگانه خرید و رزرو هتل بسیار برایتان مقرون به صرفه تر از تور باتومی و تور تفلیس و هر تور خارجی دیگر در می آید. شما بلیط و محل اقامت خود را دارید و کل برنامه ریزی سفر با خودتان است؛ چه از این بهتر! برای سفر به گرجستان با تور باتومی خودتان برنامه ریز سفر خودتان باشید. به موتور جستجوی فی بلیط بروید و ارزان ترین بلیط لحظه آخری را از این سایت تهیه کنید.