صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

سفر به دبی با فی بلیط

دبی به عنوان مدرن ترین شهر خاورمیانه مقصد بسیاری از گردشگران سراسر دنیاست. مراکز خریدی که در 24 ساعت شبانه روز بازند و نیز جاذبه های تفریحی و تماشایی این شهر، هر گردشگری را وسوسه می کند تا با رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما به کمک موتورهای جستجوی پیشرفته و سفر به دبی، زیبایی ها را از نزدیک ببیند. بسیاری از گردشگران، این شهر را در فهرست جاهایی قرار می دهند که باید بروند و حتما از نزدیک ببینند؛ این سفر، سفر به دبی است.

سفر به مدرن ترین شهر خاورمیانه

دبی یکی از هفت شهر شیخ نشین امارات متحده عربی است که مشهورترین، مهم ترین، تجاری ترین و توریستی ترین شهر این کشور نیز به حساب می آید. گردشگران بسیاری به واسطه ی مدرن بودن و سازه های دست بشر که زیبا و تماشایی اند و نیز مراکز و فروشگاه های خرید مجلل که 24 ساعته امکان فروش دارند و سرگرمی ها و جاذبه های تفریحی اش، این شهر را برای سفر انتخاب می کنند. بیشترین درآمد دبی از منطقه آزاد جبل علی، فروش ملک به شهروندان خارجی در مناطق آزاد، اعطای اقامت، صدور دوباره کالا، ترانزیت مسافر و کالا و همچنین قسمت بزرگی از اقتصاد این شهر از طریق گردشگری، رویدادهای ورزشی و دیگر خدمات مالی و بازرگانی تامین می‌شود.

آب و هوای دبی گرم است. دمای هوا در ماه ژانویه ۲۵ درجه و مطبوع و فصل زمستان از ماه دسامبر تا مارس بهترین زمان برای سفر به دبی است.

برج خلیفه، موزه دبی، محله قدیمی بستکیه، خانه شیخ سعید آل‌ مکتوم، مسجد جمیرا، روستای غواصی، آکواریوم دبی و برج العرب از مهم ترین جاذبه های گردشگری دبی هستند. دبی مال، مرکز خرید امارات، دیره سیتی سنتر، مرکز خرید برجمان، مرکز خرید ابن بطوطه، دبی مارینا مال و مرکز خرید وافی سیتی از جمله مراکز خرید مهم و پربازدید این شهر هستند که در ماه هایی از سال با برگزاری فستیوال هایی، گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان را به سوی خود می کشانند. فستیوال خرید دبی هر ساله به مدت یک ماه از ژانویه شروع می‌شود. اگرچه در این فستیوال، کل دبی به یک مرکز خرید تبدیل می‌ شود اما از خیر جشنواره های رقص و موسیقی و نمایشگاه های هنری آن نمی توان گذشت. در ماه فوریه، جشن یک هفته‌ ای گلف، در ماه مارس، مسابقات اسب‌ دوانی و در ماه نوامبر هر ساله مسابقات راگبی هفت نفره در این شهر توریستی و مدرن برگزار می‌شود.

چیزهایی که بهتر است قبل از سفر به دبی بدانید

زمانی که اقدام به رزرو اینترنتی بلیط هواپیما دبی می کنید بهتر است از پرواز و سفر خود مطمئن باشید. البته در برخی سایت های فروش آنلاین بلیط هواپیما، رزرو بلیط هواپیما بدون پرداخت هزینه ای انجام می شود اما در برخی دیگر شما باید به ازای رزرو بلیط خود هزینه ای را پرداخت کنید. از رزرو خود اطمینان حاصل کنید چون در غیر اینصورت باید قید بخشی از پول خود را بزنید. معمولا اینگونه است که اگر کمتر از 24 ساعت از رزرو شما بگذرد هزینه ی شما برگشت داده می شود ولی در ایام شلوغ و پرترافیک سفر ممکن است این کنسلی به قیمت پرداخت نیمی از هزینه ی شما به عنوان جریمه تمام شود و فقط نیمی دیگر از پول به شما بازگردانده شود.

قیمت بلیط هواپیما خارجی چارتر با توجه به تاریخ و ساعت آن به صورت لحظه‌ ای تغییر می‌کند. اگر قیمت بلیط برایتان مهم است همه چیز را رصد کنید و همه ی جوانب را بسنجید. حتی فرودگاه مقصد شما و ایرلاینی که با آن سفر می کنید تعیین کننده هستند. اگر قصد سفر مستقیم و بدون توقف به دبی را دارید ایرلاین های ماهان، ایران ایر، تابان، کاسپین، آسمان، فلای دبی و امارات امکان پرواز مستقیم به دبی را دارند. در غیر اینصورت شما می توانید با ایرلاین الاتحاد به ابوظبی و یا با ایرلاین ایرعربیا به شارجه سفر کنید و از آنجا به دبی بروید. در برخی موارد، سفر غیر مستقیم از سفر مستقیم ارزان تر تمام می شود چراکه مقصد و فرودگاه بر قیمت بلیط شما تاثیرگذار است و شما می توانید با یک توقف کوتاه در یک شهر و فرودگاه دیگر سفر ارزان تری به مقصد خود داشته باشید؛ همه چیز قابل ارزیابی و بررسی است. سفر به دبی مستلزم دریافت ویزا است. توریستی، ترانزیت، کار و تجارت انواع ویزاهای دبی هستند که توسط اداره مهاجرت کشور امارات صادر می‌شوند. ویزای توریستی دبی در انواع ۱۴ روزه، یک ماهه و سه ماهه قابل دریافت است. ویزای ترانزیت دبی دارای مدت ۱۴ روز است و قابل تمدید نیست. در رابطه با ویزای کار و تجارت دبی هم باید کفیل یا شرکتی که فرد را استخدام کرده اقدام کند.

اگر قصد سفر به دبی دارید برای خرید آسان و ارزان بلیط دبی به جای اینکه مستقیم به سایت خرید بلیط هواپیما مراجعه و اقدام به خرید کنید به موتور جستجوی فی بلیط بروید و با ثبت مبدا و مقصد و سایر مشخصات و زدن دکمه ی جستجو، لیست پروازها به ترتیب از ارزان ترین بلیط را به صورت صعودی مشاهده و بهترین گزینه را برای خرید بلیط خود انتخاب کنید.