صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

بلیط هواپیما مشهد را ارزان بخرید

حضور سالانه 12 میلیون مسافر در مشهد، این شهر را بعنوان یک قطب گردشگری و خرید بلیط مشهد را در زمره ی پرمخاطب ترین و پرطرفدارترین بلیط ها قرار داده است. موتورهای جستجوی بسیاری انواع بلیط مشهد ارزان را عرضه می کنند اما اگر فقط یکبار اقدام به جستجوی این بلیط در فی بلیط کنید تفاوت را احساس خواهید کرد. بلیط هواپیما مشهد مانند همه ی بلیط ها در دو قالب سیستمی و چارتری عرضه می شود اما دلیل محبوبیت این بلیط چیست؟

چرا بلیط هواپیما مشهد؟

کمتر کسی در ایران پیدا می شود که به شهر مشهد سفر نکرده باشد. سالانه بیش از 12 میلیون مسافر و زائر به مشهد سفر می کنند و همواره مسیر پروازی مشهد یکی از مسیرهای پرمخاطب بوده است. آنچه که مشهد را به یک شهر ویژه و پر مسافر تبدیل کرده است در وهله ی اول، وجود حرم مطهر امام رضا(ع) و نیز جذابیت های طبیعی، تاریخی و معماری های منحصر بفرد این شهر است. از سویی امکانات کافی و تسهیلات لازم برای رفت و آمد و حمل و نقل به این شهر باعث شده است تا بسیاری افراد، مشهد را بعنوان مقصد خود در فصول مختلف سال برای استراحت، زیارت، تفریح و یا تحصیل، کار و تجارت انتخاب کنند.

پرواز تهران مشهد یک پرواز ایمن و راحت و قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد با توجه به کوتاهی زمان پرواز از لحظه ی ورود تا فرود، مناسب است. فاصله ی هوایی تهران مشهد حدوداً ۷۴۱ کیلومتر است و طی این مسافت با هواپیما تقریبا یک ساعت و 30 دقیقه به طول می انجامد. این مهم به یکی از مزیت های سفر هوایی تهران مشهد تبدیل شده است چراکه شما با هر وسیله ی نقلیه ای که سفر کنید در مدت زمان کمتر از 10 ساعت به مقصدتان یعنی مشهد نخواهید رسید اما این مسیر طولانی، به راحتی و بدون خستگی فقط با پرواز با هواپیما امکان پذیر می شود پس خرید بلیط هواپیما تهران مشهد می تواند معقول و منطقی باشد. بلیط چارتر مشهد تهران و بالعکس از آنجاییکه توسط چارترکننده پیش خرید و به قیمت مناسب تری عرضه می شود معمولا نسبت به بلیط سیستمی ارزان تر است.

تنوع و فراوانی ایرلاین ها و انواع بلیط ها در این مسیر باعث شده است تا تهیه ی بلیط چارتر مشهد راحت تر و آسان تر انجام شود به شرط آنکه راه و روش آن را بدانیم. چون اگر از بایدها و نبایدهای تهیه بلیط ارزان مطلع نباشیم و به طور مثال در ایام تعطیل، اعیاد و مناسبت های رسمی و مذهبی اقدام به خرید بلیط لحظه آخری مشهد کنیم نباید انتظار یک بلیط ارزان داشته باشیم. قیمت بلیط هواپیما مشهد به تهران در این روزها، به دلیل افزایش تقاضا نسبت به سایر ایام، گران تر عرضه می شود بنابراین زمان سفر بر ارزان یا گران تمام شدن بلیط تاثیر مستقیم دارد.

نوع انتخاب های ما نیز در قیمت بلیط مشهد موثر است. نوع ایرلاین، مدل هواپیما، خدمات فرودگاهی، کلاس پروازی و ... نیز از جمله عوامل تعیین کننده قیمت بلیط می توانند محسوب شوند.

بلیط هواپیما مشهد را چگونه بخریم؟

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به تهران مزایای بیشمار دارد که مهم ترین آن صرفه جویی در وقت و هزینه و انرژی شما است. بنابراین توصیه می کنیم خرید آنلاین را جایگزین مراجعه به دفاتر مسافرتی کنید تا نتیجه ی مطلوب تری به دست آورید.

برای خرید بلیط هواپیما مشهد کافی ست فقط اینترنت داشته باشید و به سایت فی بلیط مراجعه و مبدا و مقصد(مشهد) خود را ثبت کنید. شما می توانید نوع ایرلاین، بودجه خود برای خرید بلیط هواپیما و نوع بلیط(سیستمی یا چارتری) را فیلتر کنید تا بر اساس انتخاب و سلیقه ی شما پرواز های موجود به همراه قیمت ها و سایت های فروش بلیط فهرست وار نمایش داده شوند و شما را به سوی بهترین انتخاب راهنمایی کنند.

سوالات متداول

 1. بلیط هواپیما تهران مشهد را از کجا تهیه کنیم؟

  برای خرید بلیط تهران مشهد خود باید در اینترنت به سایت های معتبر فروش بلیط هواپیما مراجعه کنید و مسیر تهران مشهد را جستجو نمایید و بلیط خود را از سایتی که مناسب ترین قیمت را ارائه می دهد خریداری کنید. برای سهولت می توانید از سایت فی بلیط جهت یافتن ارزان ترین قیمت در کوتاه ترین زمان استفاده نمایید.

 2. بلیط هواپیما مشهد را از کدام سایت خریداری کنیم؟

  بلیط هواپیما مشهد خود را از سایت های معتبری که مناسب ترین قیمت را ارائه می دهند خریداری کنید. برای سهولت می توانید از موتور جستجوی فی بلیط برای یافتن مناسب ترین قیمت بلیط روی سایت های فروشنده بلیط هواپیما استفاده نمایید.

 3. چگونه ارزانترین بلیط چارتر تهران مشهد را بیابیم؟

  برای یافتن ارزانترین بلیط چارتر تهران مشهد می توانید با مراجعه به سایت فی بلیط و جستجو مسیر خود در تاریخ موردنظر قیمت های ارائه شده در تمامی سایت های فروشنده بلیط موصوف را مشاهده و با اطمینان فی بلیط مناسب ترین قیمت را جهت خریداری بلیط خود انتخاب نمایید.

 4. بلیط لحظه آخری مشهد را چگونه تهیه کنیم؟

  بلیط لحظه آخری مشهد خود را در کسری از ثانیه از طریق موتور جستجوی فی بلیط از بین سایت های معتبر فروشنده بلیط هواپیما با مناسب ترین قیمت بیابید و خرید خود را نهایی کنید.