صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

ارزانترین پرواز های تهران به تبریز

از تهران تا تبریز با بلیط تهران به تبریز

تبریز بزرگ‌ ترین قطب اقتصادی شمال غرب ایران است که جمعیتی بالغ بر ۱.۵ میلیون نفر دارد. دیدنی های این شهر بهانه ای است برای تبریزگردی و خرید بلیط تهران به تبریز. فی بلیط یک جستجوی حرفه ای جامع و کامل را برای شما انجام می دهد و مناسب ترین بلیط را به شما معرفی می کند. تبریز شهری است پر از نقاط دیدنی و بناهای قدیمی که تاریخ و زیبایی های این شهر را روایت می کند؛ جاذبه های و ابنیه تاریخی چون خانه علی مسیو، ایل گلی، خانه مشروطه، بازار فرش تبریز، کلیسای کاتولیک ها و نیز مناطق طبیعی و جذاب نظیر جنگل ارسباران، پارک ملی کنتال، کویر قوم تپه و ... . همه ی اینها انگیزه ای می شود برای هر گردشگری تا به تماشای تبریز بیاید و بهانه ای می شود تا سفر هوایی را انتخاب و بلیط تهران به تبریز را تهیه کند.

سفر به پایتخت تاریخی ایران

تبریز به عنوان شهر اولین‌ها، شهر بدون گدا، شهر زیرگذرها و روگذرها، پایتخت گردشگری اسلامی در سال ۲۰۱۸، امن‌ ترین شهر ایران، مهد سرمایه‌ گذاری ایران، شهر شکلاتی ایران، قطب خودروسازی ایران، قطب قطعه‌ سازی ایران، قطب تولید موتور دیزل خاورمیانه، شهر جهانی بافت فرش و یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران شناخته می‌شود. تبریز دیار آذری زبانان و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر به عنوان بزرگ‌ ترین قطب اقتصادی شمال غرب ایران جمعیتی بالغ بر ۱.۵ میلیون نفر دارد. تبریز پر از خوراکی های رنگارنگ و خوشمزه مثل نوقا، قرابیه، راحت الحلقوم، لطیفه است و صنایع دستی و به ویژه محصولات چرمی آن شهره ی خاص و عام.

شهر اولین های ایران هر سال میزبان گردشگران و نیز صاحبان صنایع است؛ مسافرانی که بلیط هواپیما تهران به تبریز را برای سفر از پایتخت به این شهر انتخاب می کنند، در واقع سفر خود را با راحتی و سرعت آغاز می کنند.

از رزرو تا خرید بلیط تهران به تبریز

تاریخ تبریز غنی و پر از فراز و فرود است. سرمای آذربایجان سوزان است از این رو زمان سفر به این شهر باید به فصل و آب و هوا توجه کرد. طبیعت کوهستانی این شهر بهانه ای است برای بازدید از این شهر تاریخی در دل تابستان. ماه های تیر و مرداد و شهریور بهترین فرصت هستند برای خرید و رزرو بلیط هواپیما. در حال حاضر شرکت های هواپیمایی ایران ایر، زاگرس، کاسپین، آتا، قشم ایر، ایران ایرتور و آسمان مسیر پروازی تهران به تبریز را پوشش می دهند. مسافران تهران به تبریز اعم از صاحبان صنایع و مشاغل، دانشجویان، گردشگران و ... پایتخت را با هر انگیزه ای که ترک می کنند می خواهند سفری آرام و راحت و بی دغدغه به تبریز زیبا و سرسبز داشته باشند.

برای خرید بلیط ارزان هواپیما بهتر است بلیط چارتر هواپیما را چک کنید. معمولا بلیط هواپیما چارتر از بلیط هواپیما سیستمی مناسب تر است. در شرایطی که تعطیلات است وآب و هوای تبریز مطبوع و فرصت برای سفر از تهران به تبریز مهیا است بلیط هواپیما ارزان را باید با جستجوی حرفه ای و کارآمد در موتورهای جستجوی سریع و مطمئن پیدا کنید.

با مراجعه به سایت فی بلیط می توانید بلیط تهران به تبریز را آسان و سریع بخرید. فیلد مشخصات پرواز خود را پر کنید و در عرض چند ثانیه فهرست کامل و جامعی از تمام بلیط های موجود مشاهده کنید. بسته به نوع بلیط(سیستمی یا چارتری)، نوع ایرلاین، ساعت و تاریخ پرواز و حتی بودجه ی شما بلیطی ارزان و مناسب را خواهید یافت.