صفحه اصلی درباره ما قوانین و مقررات راهنما فی بلیط تماس با ما

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

در حال تلاش هستیم تا این قسمت را راه اندازی کنیم.

خرید بلیط هواپیما؛ اولین گام در مسیر پرواز

خرید بلیط هواپیما به چند روش انجام می شود. می توان با مراجعه به آژانس های مسافرتی این فرایند را انجام داد و یا در جهت صرفه جویی در هزینه و زمان به سایت های فروش بلیط هواپیما مراجعه کرد.

بلیط اینترنتی هواپیما چگونه است؟

باید اذعان کرد با پیشرفت دستاوردهای تکنولوژی، فراگیر شدن اینترنت و روی کار آمدن موتورهای جستجو و سایت های پشتیبان، دیگر مراجعه به آژانس های مسافرتی به روشی سنتی بدل شده است که طرفداران کمی دارد. این روش گرچه مطمئن است اما اتلاف وقت و هزینه از ویژگی های بارز آن است که در این کارزار زندگی بعنوان یک امتیاز منفی به حساب می آید. از این رو بسیاری از مسافران به سراغ خرید اینترنتی بلیط هواپیما می روند؛ خریدی که نسبت به خرید از آژانس مقرون به صرفه تر و سریع تر انجام می شود.

آنچه که خرید اینترنتی بلیط هواپیما را به یک گزینه ی محبوب میان کاربران تبدیل کرده است سرعت بخشیدن به عملیات خرید بلیط هواپیما نظیر خرید بلیط چارتر هواپیما داخلی یا خرید بلیط چارتر هواپیما خارجی است. حتی برای خرید بلیط هواپیما آنلاین ارزان هم می توان به سراغ همین سایت ها رفت. سایت هایی معتبر و دارای نماد اعتماد الکترونیکی که با پشتیبانی شبانه روزی انواع پروازهای داخلی نظیر تهران، مشهد، کیش، اصفهان، اهواز، شیراز و سایر شهرها و نیز پروازهای خارجی نظیر نجف، استانبول، دبی، تفلیس و غیره را پوشش می دهند و بسیاری از نیازهای کاربران را در دریافت بلیط از مسیرهای مختلف مرتفع می کنند. سایت های فروش بلیط هواپیما آنلاین تمام فرصت ها و بسترهای لازم را فراهم کرده اند تا بلیطی آسان و ایمن را در اختبار کاربران خود قرار دهند.

خرید غیر حضوری، امکان مقایسه بین قیمت ها با توجه به تنوع نرخ ها و برخورداری از حق انتخاب ایرلاین، نوع بلیط(سیستمی، چارتر) و ساعت پرواز از مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما است که آن را یک سر و گردن از خرید حضوری در آژانس های مسافرتی بالاتر نگه می دارد!

برای تهیه بلیط هواپیما خارجی هم دیگر نیازی به کانترهای فروش دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگرددی نیست. تمام پروازهای خارجی و مسیرهای پرتردد توسط سایت های فروش بلیط هواپیما آنلاین عرضه می شوند؛ هم در قالب بلیط سیستمی و هم در قالب بلیط چارتر هواپیما. برای خرید بلیط چارتر هواپیما خارجی کافی ست فقط گزینه ی چارتر را در صفحه ی بلیط ها انتخاب کنید تا تمام بلیط های چارتری مسیر مورد نظر شما فهرست شوند.

تهیه آنلاین بلیط هواپیما فقط به خرید آن منتهی نمی شود بلکه شما می توانید بلیط خود را آنلاین رزرو کنید. معمولا مسافران داوطلب رزرو بلیط هواپیما به سه دسته تقسیم می شوند. دسته اول، افرادی که برای گرفتن ویزا، بلیط خود را رزرو می کنند و به سفارت تحویل می دهند. دوم، کسانی که به دنبال خرید بلیط ارزان هستند و از طرفی برای سفر خود هفته ها قبل برنامه ریزی کرده اند و دسته سوم شامل کسانی می شود که هنوز سفرشان قطعی نیست ولی قصد دارند بلیط خود را به منظور حفظ قیمت مناسب، از پیش نگه دارند. شایان ذکر است، رزرو بلیط هواپیما نیازمند پرداخت هزینه نیست.

فقط یکبار خرید بلیط هواپیما را با فی بلیط تجربه کنید!

سایت های بسیاری در رقابتی تنگاتنگ انواع بلیط های سیستمی و چارتری را پشتیبانی می کنند اما تنها سایتی که می توان در آن مقایسه ی قیمت ها از سایت های مختلف فروش بلیط هواپیما را مشاهده کرد و به مناسب ترین آنها رسید، سایت فی بلیط تضمین کننده ی ارایه ی ارزان ترین بلیط هواپیما است.

نکته ی مهم در خرید بلیط هواپیما اینترنتی ارزان جستجوی کارآمد است اما یک جستجوی خوب نیازمند زمان و انرژی بسیار است. سایت فی بلیط این جستجو را آسان کرده است بطوریکه این سایت برای مسیر پرواز شما، در کمترین زمان، تمام جستجوهای ممکن را انجام داده و مناسب ترین قیمت ها را در اختیار شما قرار می دهد. به طور مثال برای خرید بلیط چارتر استانبول به تهران به سایت فی بلیط رفته و مبدا(استانبول) و مقصد(تهران) و همچنین زمان رفت خود را به همراه تعداد مسافر مشخص و روی دکمه ی جستجو کلیک کنید. برای مشاهده ی لیست بلیط های چارتر استانبول تهران باید در منوی سمت راست گزینه چارتر را انتخاب کنید. برای بقیه ی خریدهای بلیط چارتر هواپیما هم به همین منوال می توانید عمل کنید.

فی بلیط تمام امکانات لازم را به طور رایگان در کمترین زمان در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید مناسب ترین خرید اینترنتی بلیط هواپیما را داشته باشید. تمام سایت های معتبر و دارای نماد اعتماد الکترونیکی در موتور هوشمند فی بلیط به نشانی www.feebilit.com جمع شده اند تا شما برای خرید بلیط هواپیما وقت خود را هدر ندهید و هر آنچه که از یک بلیط اینترنتی هواپیما انتظار دارید را به بهترین نحو ممکن به دست آورید.